Bieganie Uskrzydla z rekordowym miesiącem – 75 tys. użytkowników

polecane

Bieganie Uskrzydla z rekordowym miesiącem – 75 tys. użytkowników

Kamil Nowak
6 maja, 2018
Aktualności

Konsekwentna praca podczas tworzenia artykułów, jak i serwis informacyjny o najważniejszych biegowych wydarzeniach sportowych przekuły się w rekord unikalnych użytkowników. Za ostatnie 30 dni portal Bieganie Uskrzydla osiągnął 75 tys. uu i 150 tys. odsłon. To całkowite zaskoczenie dla nas, ale i ogromny motywacyjny kop do dalszej pracy.

Screen Google Analytics za 24 marca do 22 kwietnia 2018 r.

Wszystko to wydarzyło się na przestrzeni marca i kwietnia, kiedy to organizowane były wielkie imprezy sportoweOrlen Warsaw Marathon, Poznań Półmaraton i Półmaraton Warszawski. Specjalnie przygotowywane bieżące informacje podczas tych biegów pobijały rekordy oglądalności i windowały statystyki portalu. Relacjonowaliśmy dla Was wszystko to, co działo się w trakcie odbioru pakietów, targów EXPO, jak i oczywiście samych zawodów. Łącząc ten fakt z konsekwentną pracą nad rozwojem treści znajdujących się w portalu – zwiększaniem ilości materiałów takich jak poradniki, wskazówki treningowe, testy produktów przyciągające od zawsze tysiące użytkowników, zaowocowało to nowym rekordem oglądalności – 75 000 unikalnych użytkowników i prawie 150 000 odsłon portalu (dane według Google Analytics za okres od 24 marca do 22 kwietnia 2018 r.).

Patrząc na listę najczęściej czytanych artykułów za ostatnie 30 dni (spis znajduje się poniżej) w pierwszej trójce znalazły się teksty dotyczące wspomnianych wydarzeń biegowych. Relacjonowanie tych zawodów wyjątkowo się nam opłaciło. Ale skoro na co dzień poświęcamy dużo czasu i energii na testowanie produktów dedykowanych sportowcom – butom, odzieży, zegarkom GPS, opaskom fitness, inteligentnym wagom, suplementom i wielu innym, w zestawieniu nie mogło zabraknąć też takich treści. Najczęściej czytanymi artykułami w tym okresie były te dotyczące zegarków sportowych i butów do biegania. Zarówno pierwsza, jak i druga grupa artykułów są najczęściej poszukiwanymi już od długiego czasu.

Świętowanie sukcesu nie może odbyć się bez podziękowań. To wszystko dzięki Wam – czytelnikom – bo sięgając po artykuły i poświęcając nam czas, doceniacie pracę zespołu portalu Bieganie Uskrzydla. Wielkie dzięki za to, że jesteście z nami. Nie można zapomnieć też o ludziach tworzących portal, bo wkładają w swoją pracę całe serce. Kasia, Tomek, Piotrek – to Wasza praca sprawiła, że dziś jesteśmy w tym miejscu – z rekordem oglądalności i dużymi aspiracjami na osiąganie kolejnych celów.

Dzięki za czytanie!

Oto lista najczęściej czytanych materiałów w ciągu ostatnich 30 dni: 

1. Orlen Warsaw Marathon 2018 – utrudnienia w ruchu podczas maratonu

2. Półmaraton Warszawski już dzisiaj! Transmisja online, wyniki

3. Poznań Półmaraton 2018 – biegowe święto właśnie trwa! [wyniki na żywo, loteria]

4. Wybieramy zaawansowany zegarek do biegania

5. Inspirujące cytaty, motywacja do biegania i sportu

6. Buty do biegania, które będą tanie i dobre? Lista 9 modeli

7. Poznań Półmaraton 2018 – szczęśliwców nie brakuje! [Loteria, wyniki]

8. Zegarek z GPS do 500 złotych. Wybraliśmy 6 propozycji

9. Orlen Warsaw Marathon – już dziś wielki pojedynek gwiazd [wyniki online]

10. Lista urządzeń z pomiarem tętna na nadgarstku – przegląd rynku

Autor: Kamil Nowak, kontakt: run@bieganieuskrzydla.pl; fot. archiwum portalu

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie a smog. Jakie zasady wdrożyć, aby trenować bezpieczniej?

Jakich zasad należy przestrzegać, aby bieganie w czasie wysokiego stężenia zanieczyszczeń powietrza było bezpieczniejsze? Gdzie publikowane są najświeższe informacje o smogu i jakości powietrza? Bieganie a smog - jak wytrwać w tym smrodzie? (więcej…)