bieganieuskrzydla.pl

Bieg Lwa 2019 odbędzie się w maju

8. edycja Biegu Lwa będzie dwudniowym festiwalem

Listopad 15, 2018

W dniach 18-19 maja 2019 r. odbędzie się 8. edycja Biegu Lwa. Kolejny już raz Tarnowo Podgórne pod Poznaniem będzie gospodarzem zawodników walczących na dystansie półmaratonu i dziesięciu kilometrów. Przyszłoroczne wydarzenie będzie wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy oba biegi odbędą się wieczorem, a cała impreza przybierze formę dwudniowego festiwalu.

(więcej…)

Garmin Ultra Race Trójmiasto 2018

Garmin Ultra Race Trójmiasto 2018 już za mniej niż 30 dni!

Listopad 8, 2018

Grudniowa rywalizacja podczas pierwszej edycji zawodów Garmin Ultra Race w Trójmieście zapowiada się niezwykle emocjonująco. Do tej pory do udziału w imprezie zgłosiło się blisko 1300 zawodników, a zapisy na wszystkie dystanse nadal trwają! 8 grudnia biegacze zmierzą się z trasami wytyczonymi w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym.

(więcej…)

Bieganie jesień, co ważne?

Jesienią zwykle nie chce się człowiekowi (biegać). Jak się motywować?

Listopad 8, 2018

Chociaż za oknem wciąż króluje słońce, już niebawem znów przyjdzie się nam zmierzyć z kaprysami jesieni. Może się wydawać, że nadchodząca aura nie będzie sprzyjać biegowym wyczynom. Nic bardziej mylnego! W końcu na trening pogoda jest zawsze, trzeba tylko odpowiednio się do niego przygotować. Jak przyznają Kinga i Wojciech Staszewscy – znani popularyzatorzy biegów – im trudniejsze wyzwanie na starcie, tym większa satysfakcja na mecie.

(więcej…)

Finał Ligi Runmageddon 2018

Finał Ligi Runmageddonu i III Mistrzostwa Biegów Przeszkodowych

Listopad 7, 2018

Już 18 listopada najwytrwalsi Runmageddończycy wystartują w dwóch najważniejszych wydarzeniach podsumowujących rok: Finale Ligi Runmageddonu i III Mistrzostwach Biegów Przeszkodowych. Zawody będą świetną okazją by z przytupem zakończyć tegoroczne biegowe zmagania.

(więcej…)

CITY TRAIL w pełnej klasie! Rekordy w Lublinie i Warszawie

CITY TRAIL lubi zaskakiwać! Nowe rekordy w Lublinie i Warszawie

Październik 22, 2018

W weekend 20-21 października Lublin i Warszawa jako ostatnie z miast CITY TRAIL rozpoczęły edycję 2018/2019. Na obu trasach padły rekordowe czasy – w Lublinie wśród kobiet, w Warszawie – wśród mężczyzn. To były naprawdę ciekawe biegi!

(więcej…)

Bartłomiej Przedwojewski wygrał Golden Trail Series

Bartłomiej Przedwojewski wygrał Golden Trail Series

O godzinie 7:00, 20 października wystartował Otter African Trail Run będący finałowym biegiem cyklu Golden Trail Series. W zawodach wygrał i ustanowił nowy rekord trasy Bartłomiej Przedwojewski, który na co dzień jest zawodnikiem Salomon Suunto Team.

(więcej…)

PZU Cracovia Półmaraton Królewski 2018 wyniki na mecie

PZU Cracovia Półmaraton Królewski 2018 [WYNIKI NA MECIE]

Październik 14, 2018

Zawodnicy biorący udział w 5. PZU Cracovia Półmaraton Królewski docierają do TAURON Areny. To miejsce oznaczone na trasie zawodów jako meta, która dzięki specjalnemu oświetleniu tworzy niezapomniany klimat na ostatnich metrach biegu. Jakie wyniki uzyskali zawodnicy? Gdzie poszukiwać informacji o czasie na mecie?

(więcej…)

Poznań Maraton 2018 wyniki na mecie

Poznań Maraton 2018! Gdzie szukać wyników na mecie? [PADŁ REKORD TRASY]

Październik 14, 2018

Organizatorzy tegorocznej 19. edycji PKO Poznań Maraton 2018 mogą być dumni. Uśmiechnięte twarze maratończyków docierających do mety mówią wszystko o dzisiejszym biegu. Ponadto padł rekord trasy, który obowiązywał od 2011 roku! Gdzie można sprawdzić wyniki z wyścigu? Czy wiadomo jakie międzyczasy osiągali biegacze?

(więcej…)

Cracovia Półmaraton Królewski 2018

Trwa Cracovia Półmaraton Królewski 2018! Jakie czekają nas utrudnienia?

Październik 14, 2018

Już dziś (14 października) Kraków czeka zatrzęsienie spowodowane pojawieniem się tysięcy biegaczy świętujących 5. PZU Cracovia Półmaraton Królewski. Wyścig główny, w którym weźmie udział około 10500 zawodników rozpocznie się o godzinie 11:00. Uczestnicy po pokonaniu trasy liczącej 21 097,5 m zakończą zmagania wewnątrz TAURON Areny, największej w Polsce hali widowiskowo-sportowej. Jakie utrudnienia w ruchu czekają osoby poruszające się po Krakowie?

(więcej…)

Poznań Maraton 2018 trasa jaką biegną zawodnicy

Poznań Maraton 2018. Jakie utrudnienia w ruchu czekają mieszkańców?

Październik 14, 2018

W niedzielę, 14 października br., na ulicach Poznania odbywać się będzie Poznań Maraton 2018. W związku z imprezą zmienione zostaną trasy części linii tramwajowych i autobusowych – wyznaczono je w taki sposób, aby w miarę możliwości nie przecinać trasy maratonu. Jednocześnie, aby ułatwić podróżowanie po mieście w czasie trwania wyścigu. Jakie zmiany czekają mieszkańców? Gdzie będą występować największe utrudnienia w ruchu?

(więcej…)