bieganieuskrzydla.pl

Białystok Półmaraton już dziś! [utrudnienia w ruchu, relacja]

Dziś Białystok opanują biegacze z 20 krajów świata m.in. Bahrajnu, Japonii, Kenii, Stanów Zjednoczonych czy Tanzanii. To także kolejna edycja z rzędu notująca wzrost liczby startujących zawodników. W biegu głównym, czyli 6. PKO Białystok Półmaratonie weźmie udział aż 3600 osób. Start o godzinie 10:00. Gdzie można spodziewać się największych utrudnień w ruchu?

(więcej…)

Wrocław ponownie opanują biegacze – półmaraton i maraton 2018

W kwietniu poznaliśmy projekty medali, które będą wręczane na dwóch największych dolnośląskich imprezach biegowych – 6. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie oraz 36. PKO Wrocław Maratonie. Znany jest też już wygląd koszulek startowych na czerwcowy półmaraton.

(więcej…)

Wings for Life w Poznaniu wystartował. Adam Małysz goni zawodników

Dzisiaj, 6 maja o godzinie 13:00 wystartowała 5. edycja Wings for Life World Run. Impreza odbywa się w Poznaniu, po którego ulicach porusza się 8000 zawodników, których w tej chwili goni Adam Małysz. Całość jest dobroczynną inicjatywą odbywającą się równocześnie niemal na całym świecie. Gdzie można śledzić relację live? Gdzie są dostępne wyniki online?

(więcej…)

Bieganie Uskrzydla z rekordowym miesiącem – 75 tys. użytkowników

Konsekwentna praca podczas tworzenia artykułów, jak i serwis informacyjny o najważniejszych biegowych wydarzeniach sportowych przekuły się w rekord unikalnych użytkowników. Za ostatnie 30 dni portal Bieganie Uskrzydla osiągnął 75 tys. uu i 150 tys. odsłon. To całkowite zaskoczenie dla nas, ale i ogromny motywacyjny kop do dalszej pracy.

(więcej…)

Suunto 3 Fitness – solidne wsparcie dla osób aktywnych

Kwiecień 25, 2018

Suunto 3 Fitness jest najnowszym zegarkiem fińskiego producenta, który dzięki inteligentnym funkcjom pozwoli wesprzeć osobę aktywną fizycznie na każdym kroku. Indywidualny plan treningowy, wskazówki podczas ćwiczeń, monitorowanie snu i łączność z aplikacją Suunto App, to tylko część dostępnych możliwości tego modelu. Co jeszcze potrafi zegarek Suunto?

(więcej…)

Orlen Warsaw Marathon – co robić po maratonie? [sugestie, wyniki]

Kwiecień 22, 2018

Fala biegaczy podczas Orlen Warsaw Marathon aktualnie przetacza się przez Warszawę. Część biegaczy już dotarła do mety, ale znaczna ilość zawodników jeszcze walczy na trasie zawodów. Co robić po przebiegnięciu dzisiejszego maratonu? Jak zadbać o własny organizm? Co mówią eksperci?

(więcej…)

Orlen Warsaw Marathon – już dziś wielki pojedynek gwiazd [wyniki online]

Kwiecień 22, 2018

O godzinie 9:00 wystartował Orlen Warsaw Marathon 2018, w ramach którego rozegrane zostaną 88. PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Maratonie. Tegoroczna śmietanka polskich maratończyków robi wrażenie. Kto może powalczyć o zwycięstwo w tegorocznej edycji?

(więcej…)

Cracovia Maraton – Kraków miastem biegaczy [utrudnienia, wyniki]

Kwiecień 22, 2018

Cracovia Maraton 2018 wystartuje już dziś. W związku z tymi wydarzeniem sportowym wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu i w komunikacji miejskiej. Gdzie można spodziewać się najgorszej sytuacji?

(więcej…)

Orlen Warsaw Marathon 2018 – utrudnienia w ruchu podczas maratonu

Kwiecień 22, 2018

Orlen Warsaw Marathon wystartuje już dziś. Trasa maratonu została poprowadzona przez Warszawę tak, aby zaoferować biegaczom możliwość osiągnięcia jak najlepszych czasów. To jednak wiąże się ze znacznymi utrudnieniami w komunikacji dla mieszkańców miasta. 

(więcej…)

Cracovia Maraton 2018 – już jutro [pakiety startowe, pasta party]

Kwiecień 21, 2018

Już jutro w ramach Cracovia Maraton biegacze będą walczyć na królewskim dystansie. Jedni spełnią marzenie uczestnicząc w biegu, inni zaś będą walczyć o medale i miejsca na podium. Czego możemy się spodziewać po 17. PZU Cracovia Maraton?

(więcej…)