Altra

bieganieuskrzydla.pl

Zawodnicy z Polski na Haria Extreme Lanzarote

Listopad 18, 2017

Prawie 30 zawodników z Polski wystartowało dzisiaj w zawodach Haria Extreme Lanzarote. Zawodnicy rywalizują na 4 trasach: Starter na dystansie 10 km, Medium – 23 km, Maratonie – 44 km oraz Ultra, gdzie do pokonania będzie 94 km i 3050 metrów przewyższenia.

(więcej…)

Jak przetrwać kontuzję? Komfort w czasie złamania

Listopad 17, 2017

Złamanie to niespodziewana sytuacja losowa. Zazwyczaj spotyka nas ona w najmniej odpowiednim momencie i tym samym powoduje życiową rewolucję. Szczególnie jest to dokuczliwe w przypadku kończyny dolnej, gdyż wiąże się z unieruchomieniem w domu i utratą mobilności. W rezultacie zmuszeni jesteśmy na nowo zorganizować sobie codzienne życie. Czy z kontuzjowaną kończyną dolną można normalnie funkcjonować? W jaki sposób przyśpieszyć powrót do zdrowia i sprawności?

(więcej…)

Bieg Niepodległości wyjątkowy z kilku powodów

Listopad 11, 2017

11 listopada w Warszawie, Rzeszowie, Gdyni i Goleniowie odbędą się Biegi Niepodległości pod patronatem PKO Banku Polskiego. Podczas każdego z nich będzie można przyłączyć się do akcji charytatywnej „biegnę dla…“.

(więcej…)

Organizator 29. Biegu Niepodległości zaprezentował tegoroczny medal

Listopad 8, 2017

29. Bieg Niepodległości zbliża się wielkimi krokami, a 18 tys. uczestników weźmie udział w jednym z największych biegów ulicznych w Polsce. Początek rywalizacji na dystansie 10 km nastąpi dokładnie 11 listopada o godz. 11:11. 

(więcej…)

Joanna Jóźwik dostała skrzydeł. Wywiad na fotelu lotniczym

Listopad 7, 2017

Joanna Jóźwik zdecydowała się na nietypowy wywiad zrealizowany na lotniczym fotelu. Czołowa polska lekkoatletka biegająca na 800 m – Joanna Jóźwik, została przepytana przez pilota akrobatycznego. Chcecie zobaczyć, co z tego wyszło i poznać m.in. przepis na świetną jajecznicę?

(więcej…)

Weekendowe bieganie w City Trail. Katowice, Wrocław i Łódź

Listopad 6, 2017

Pogoda dopisała podczas biegów z cyklu City Trail z Nationale-Nederlanden w Katowicach, Wrocławiu i Łodzi. W trzech imprezach wzięło łącznie udział blisko 2000 uczestników.

(więcej…)

AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2017 z sukcesem

Ogromny frekwencyjny i organizacyjny sukces towarzyszył tegorocznej edycji AmberExpo Półmaraton Gdańsk. Na liście startowej największej imprezy biegowej w Gdańsku widniało ponad 6 tysięcy nazwisk, co spowodowało, że było to prawdziwe sportowe święto, podczas którego można było śledzić zawodników na głównych ulicach Gdańska.

(więcej…)

Bartłomiej Przedwojewski o podsumowaniu sezonu, zmianach w życiu i nowych wyzwaniach

Listopad 2, 2017

Pierwszy raz o Bartłomieju Przedwojewskim było głośno w 2011 roku, kiedy to na Mistrzostwach Świata Juniorów w Biegach Górskich w Tiranie zajął 6 miejsce indywidualnie, a w drużynie wywalczył wraz z kolegami srebrny medal (wraz z Tomaszem Grycko i Rafałem Matuszczakiem). Wieloletni delegat PZLA odpowiedzialny za blok biegów górskich w Polsce – Andrzej Puchacz twierdzi, że Bartek to talent na miarę Henryka Szosta.

(więcej…)

Pierwszy Górski Zimowy Runmageddon

Październik 29, 2017

W przyszłym roku w Wierchomli po raz pierwszy w historii cyklu odbędzie się Górski Zimowy Runmageddon. Dzięki współpracy z kompleksem narciarskim Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla, biegacze będą mogli spróbować swych sił w kolejnej, trzeciej już górskiej lokalizacji ekstremalnego biegu przeszkodowego, po Myślenicach i Szczyrku. Co przygotowano dla śmiałków?

(więcej…)

Trzydzieści tysięcy złotych za pakiet na Enea IRONMAN 70.3

Październik 28, 2017

Pakiet startowy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife zlicytowany za trzydzieści tysięcy złotych. Zebrane środki przekazane zostaną na rzecz Fundacji Ronalda McDonalda, która świętuje w Polsce swoje 15-lecie.

(więcej…)