bieganieuskrzydla.pl

Dziesiątka Babicka po raz czwarty

Dziesiątka Babicka po raz czwarty. Można się już zapisywać

Styczeń 14, 2019

Zapisy do 4. Dziesiątki Babickiej rozpoczęły się wraz z początkiem Nowego Roku. Bieg, marsz Nordic Walking oraz biegi rodzinne wystartują w sobotę 6 kwietnia br. w podwarszawskiej gminie Stare Babice. Trasa głównych rywalizacji liczy 10 kilometrów i jest atestowana przez PZLA.

(więcej…)

Orlen Warsaw Marathon 2019

Orlen Warsaw Marathon 2019. Tylko do 11 stycznia pakiety startowe w niższych cenach

Początek roku sprzyja podejmowaniu decyzji startowych. Wielu z nas, zwłaszcza rozpoczynających przygodę z bieganiem, mówi sobie “przebiegnę maraton!”, albo stawia sobie inny cel: pierwsze sportowe wyzwanie na dystansie 10 km. Obie te grupy spotkają się 14 kwietnia podczas Orlen Warsaw Marathon 2019.

(więcej…)

Runmageddon Sahara 2019

Niebywale ekscytujące biegowe wyzwanie? Jest Runmageddon Sahara 2019!

Styczeń 10, 2019

Naturalne przeszkody w postaci skalnych grzbietów, wody i błota w rozlewiskach rzek, do tego wszystkiego mordercze temperatury i wszechogarniające piaski Sahary – tak w wielkim skrócie można opisać nietypowe wyzwanie Runmageddon Sahara 2019. Zawodnicy, którzy ukończyli poprzednią edycję mówią, że jest to przygoda życia lub coś niezapomnianego. Dlaczego marokańska pustynia tak urzeka? O tym będzie się można przekonać już podczas najbliższego marcowego wyjazdu.

(więcej…)

Półmaraton Wrocław medal 2018

Szaleństwo podczas zapisów do 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu

Po raz kolejny pakiety startowe wrocławskiego półmaratonu budzą ogromne zainteresowanie wśród biegaczy i znajdują nabywców w ekspresowym tempie. W ciągu pierwszych 24 godzin od uruchomienia zapisów w noc sylwestrową ponad 5000 osób posiadało numery startowe 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu! Oznacza to, że ubiegłoroczny rekord pierwszej doby zapisów (ponad 3000 uczestników) został pobity aż o dwa tysiące zgłoszeń – a tempo rozchodzenia się pakietów nie spada.

(więcej…)

Garmin Ultra Race się rozrasta! W 2019 roku cykl zagości w trzech lokalizacjach

Grudzień 28, 2018

W przyszłym sezonie Garmin Ultra Race odbędzie się aż w trzech lokalizacjach. Poza dobrze znanym od kilku lat Radkowem oraz debiutującym w tym roku Gdańskiem dołącza całkiem nowa lokalizacja – Myślenice (województwo małopolskie). Impreza odbędzie się 4 maja 2019 r., także warto już teraz rozpocząć przygotowania na ten majówkowy weekend!

(więcej…)

Orlen Warsaw Marathon 2019

Orlen Warsaw Marathon 2019! To będzie biegowa petarda!

Grudzień 19, 2018

Znamy datę siódmej edycji ORLEN Warsaw Marathon! Już 14 kwietnia 2019 r. wystartuje jedno z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń w polskim kalendarzu biegowym. Rejestracja uczestników od dziś (19 grudnia) jest już aktywna. Rywalizacja odbędzie się na dwóch dystansach – maratońskim oraz na 10 kilometrów. Co wiadomo o pakietach startowych? Jakie jest wpisowe?

(więcej…)

Rozbiegany Wrocław 2019 - maraton, półmaraton i WrocWalk Marathon

Rozbiegany Wrocław 2019 – maraton, półmaraton i WrocWalk Marathon

37. PKO Wrocław Maraton, 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton, WrocWalk Marathon – to najbardziej znane imprezy sportowe we Wrocławiu, które ponownie ugoszczą miłośników aktywności fizycznej w 2019 roku. Co już wiadomo o organizacji tych wydarzeń? Kiedy ruszają zapisy na maraton i półmaraton?

(więcej…)

14. Półmaraton Warszawski inspiruje do "Walki na Dobro"

14. Półmaraton Warszawski inspiruje do „Walki na Dobro”

Znamy kolejne szczegóły wiosennego 14. Półmaratonu Warszawskiego. Tym razem poznaliśmy uczestników trzeciej edycji „Walki na Dobro” – rywalizacji organizowanej w ramach akcji dobroczynnej #BiegamDobrze. W słusznej sprawie w półmaratonie wystartują m.in. Paulina Holtz, Robert Korzeniowski i Łukasz Grass.

(więcej…)

DOZ Maraton Łódź już 7 kwietnia 2019

DOZ Maraton Łódź już 7 kwietnia 2019 r. Saucony partnerem technicznym

Kolejna edycja DOZ Maratonu Łódź już 7 kwietnia 2019 roku. W przygotowaniach jest ciekawa i szybka trasa z punktami kibicowania, partnerem technicznym została marka Saucony, a cena za udział nie jest jeszcze zbyt wysoka. W Łodzi warto zainaugurować sezon biegowy na królewskim dystansie.

(więcej…)

Poznań kusi biegaczy. Półmaraton i maraton w 2019 roku!

Poznań kusi biegaczy. Półmaraton i maraton w 2019 roku!

Grudzień 12, 2018

Pomimo, iż świąteczny czas zbliża się wielkimi krokami ekipa Poznań Maratonu nie ustaje w pracy. Otwierając tydzień temu zapisy na 12. PKO Poznań Półmaraton w sposób symboliczny wysłała zaproszenie do startu w imprezach biegowych w Stolicy Wielkopolski. Dziś (12 grudnia) Organizatorzy – Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, ponawiają zaproszenie, otwierając zapisy na 20. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza.

(więcej…)