bieganieuskrzydla.pl

Maraton Warszawski 2018. Kiedy odebrać pakiet startowy?

Wrzesień 25, 2018

40. PZU Maraton Warszawski startuje już za 5 dni. Dokładnie w najbliższą niedzielę (30 września) o godzinie 9:00 pierwsi zawodnicy wyruszą na trasę o długości 42,195 km. Kiedy i gdzie odebrać pakiet startowy? Czy będzie Pasta Party? Dla kogo darmowa komunikacja miejska?

(więcej…)

Bieg Westerplatte już dziś! Gdańsk opanują biegacze! [PROGRAM DNIA]

Wrzesień 23, 2018

Jeden z najstarszych biegów ulicznych w Polsce, 56. Bieg Westerplatte startuje już dziś. Dokładnie o godzinie 10:10 około 4000 zawodników wyruszy na dziesięciokilometrową trasę. Tegoroczna edycja stanowi także okazję do świętowania setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jak prezentuje się program dnia? Co zaplanowano dla biegaczy i mieszkańców Gdańska?

(więcej…)

Już jutro startuje 56. Bieg Westerplatte. Jaką trasą pobiegną zawodnicy? [TRASA]

Wrzesień 22, 2018

Już w najbliższą niedzielę (23 września) wystartuje 56. Bieg Westerplatte. Tegoroczna edycja nawiązuje do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jaką trasą pobiegną zawodnicy? O której godzinie rozpocznie się to wydarzenie?

(więcej…)

5. PZU Cracovia Półmaraton Królewski: limit uczestników zwiększony do 12000!

Wrzesień 22, 2018

W związku z dużym zainteresowaniem biegaczy startem w 5. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim, który odbędzie się 14 października, organizatorzy postanowili zwiększyć limit uczestników imprezy z 10000 do 12000. Czy do Krakowa zjedzie rekordowa liczba zawodników?

(więcej…)

Maraton Warszawski 2018. Historia jest piękna, warto do niej wracać

Wrzesień 21, 2018

W środę (19 września) odbyła się konferencja prasowa 40. PZU Maratonu Warszawskiego. Z okazji okrągłej rocznicy zaproszeni goście dzielili się swoimi wspomnieniami związanymi z maratonem. W ostatni weekend września wystartuje najbardziej wyczekiwane biegowe wydarzenie roku.

(więcej…)

Polar Vantage – poznaliśmy serię nowych zegarków

Wrzesień 15, 2018

W czwartek (13 września) świat obiegła informacja o pojawieniu się nowej serii multisportowych zegarków w rodzinie Polar. Zaprezentowano dwa modele – Polar Vantage V i Polar Vantage M. Czy trening z ich udziałem będzie obfitować w mnogość danych o użytkowniku? Jaka jest ich dokładna funkcjonalność? Czy cena powala z nóg?

(więcej…)

19. PKO Poznań Maraton jest już bliżej niż myślisz!

Wrzesień 14, 2018

Już za 29 dni, a dokładnie 14 października o godzinie 9:00 wystrzał startera sprawi, że na poznańskie ulice wybiegną kolejny raz tysiące zdeterminowanych biegaczy w ramach 19. PKO Poznań Maratonu. Niesamowita wiara we własne możliwości, stalowe mięśnie i nerwy, sprawiają, że biegowi zapaleńcy wierzą, że mogą wszystko. A na pewno pokonać królewski dystans!

(więcej…)

Kamil Jastrzębski i Antonina Biała czyli moc drzemiąca w długodystansowcach!

Wrzesień 13, 2018

Minione weekendy były bardzo intensywne i owocne dla polskich biegaczy. 5. Wieczorny Półmaraton Praski i 38. PKO Wrocław Maraton, te dwie imprezy to świetne starty w wykonaniu Tosi Białej i Kamila Jastrzębskiego!

(więcej…)

Suunto 9 Baro Titanium. Fiński producent nie zwalnia tempa – 4 nowe zegarki!

Wrzesień 11, 2018

W dniu dzisiejszym (11 września) Suunto wprowadza na rynek cztery nowe zegarki do kolekcji Suunto 9. Najdroższy z całej rodziny – Suunto 9 Baro Titanium oraz trzy smukłe wersje zegarków w kolorach czarnym, białym i limonkowym. Jaka jest funkcjonalność i cena nowych urządzeń?

(więcej…)

40. PZU Maraton Warszawski startuje za 20 dni!

Wrzesień 10, 2018

Tej jesieni do Warszawy zjadą się biegacze, u których słowo „maraton” wywołuje mocniejsze bicie serca i przyspieszony oddech. 30 września będziemy wspólnie świętować 40. urodziny Maratonu Warszawskiego. Do udziału w imprezie zapisało się już blisko 9 tysięcy osób. W dalszym ciągu można się jeszcze zgłosić do udziału w historycznym maratonie!

(więcej…)