bieganieuskrzydla.pl

Bateria w Apple Watch Series 3. Zegarek działa przez cały dzień?

Wrzesień 20, 2017

Apple Watch Series 3 zapowiada się genialnie. I to słowo całkowicie pasuje do nowego produktu firmy Apple. Pisaliśmy już o samym zegarku i optycznym pomiarze tętna, czas na dokładne omówienie baterii Apple Watch Series 3. Jak długo działa nowy zegarek?

(więcej…)

Kunsztownie wykonany medal 18.PKO Poznań Maratonu

Wrzesień 17, 2017

Kunsztownie wykonany medal odbierze każdy, kto w regulaminowym czasie 6 godzin przekroczy linię mety 18.PKO Poznań Maratonu. Dlaczego ten medal będzie tak wyjątkowy?

(więcej…)

Apple Watch Series 3 – nadal smart zegarek, czy już coś więcej?

Wrzesień 17, 2017

Apple Watch Series 3 bez najmniejszego trudu śledzi wszystkie aktywności sportowe, monitoruje tętno, serwuje muzykę prosto z biblioteki iTunes, a także motywuje poprzez specjalnie przygotowane wskazówki. To już trzecia generacja zegarka amerykańskiego giganta. Czy Apple Watch Series 3 będzie hitem? Jaką funkcjonalność oferuje?

(więcej…)

Garmin Edge 1030 z GPS, funkcjami online i Strava

Wrzesień 15, 2017

Garmin Edge 1030 jest nowym licznikiem rowerowym GPS od amerykańskiego producenta. Garmin zaprezentował właśnie następcę popularnego modelu Edge 1000. Jakie funkcje otrzymamy po nabyciu tego sprzętu? Co ciekawego ukryto wewnątrz licznika Edge 1030?

(więcej…)

Garmin vivoactive 3: płatności Garmin Pay na nadgarstku

Wrzesień 15, 2017

Garmin vivoactive 3 poza typowymi funkcjami smart zegarka jak GPS, dotykowy wyświetlacz, obsługa powiadomień z telefonu czy chociażby śledzenie aktywności fizycznej w ciągu dnia i rejestrowanie treningów sportowych jest pierwszym urządzeniem firmy Garmin z płatnościami zbliżeniowymi. Jak to wygląda w praktyce? Jakie pozostałe funkcje posiada smartwatch vivoactive 3?

(więcej…)

Fitbit Ionic – smart zegarek, który może zachwycić

Wrzesień 14, 2017

Fitbit Ionic to pierwszy smartwatch w ofercie amerykańskiego producenta elektroniki użytkowej. Fitbit postawił wszystko na jedną kartę i stworzył produkt dla mocno już obsadzonego rynku smart zegarków. Czy Ionic na stałe zapisze się w pamięci użytkowników, jako ciekawy i bogato wyposażony produkt? Jakie funkcje znajdziemy wewnątrz Fitbit Ionic?

(więcej…)

Fitbit Aria 2 precyzyjnie określi istotne parametry składu ciała

Wrzesień 14, 2017

Inteligentna waga Fitbit Aria 2 potrafi ustalić dokładny skład masy ciała, przesłać dane do mobilnej aplikacji, a także pomóc zrzucić zbędne kilogramy. Czy to wszystko wystarczy, aby zainteresować potencjalnych użytkowników? Przedstawiamy najnowszą inteligentną wagę Fitbit Aria 2.

(więcej…)

Fitbit Flyer – słuchawki bezprzewodowe dla sportowca

Wrzesień 14, 2017

Fitbit Flyer są bezprzewodowymi słuchawkami, które w połączeniu ze smart zegarkiem Ionic zapewnią dostęp do muzyki w czasie aktywności fizycznej. Czym wyróżniają się słuchawki Fitbit Flyer od konkurencji? Czy cena nie zniechęci osób potencjalnie zainteresowanych tym produktem?

(więcej…)

Marcin Chabowski wygrywa 4. BMW Półmaraton Praski

Wrzesień 3, 2017

Marcin Chabowski wygrał wczorajszy 4. BMW Półmaraton Praski z czasem 01:03:32, drugi przybiegł Artur Kozłowski z czasem 01:04:18, a jako trzeci na mecie zameldował się Mariusz Giżyński z czasem 01:04:30. Tegoroczna edycja Półmaratonu Praskiego przeszła do historii. Co się dokładnie działo w dniu wczorajszym?

(więcej…)

Marcin Świerc drugim zawodnikiem wyścigu CCC

Wrzesień 2, 2017

Marcin Świerc zajął drugie miejsce w biegu CCC (Champex-Courmayeur-Chamonix) rozgrywanym w ramach Festiwalu Ultra Trail du Mont Blanc. Jest to najlepszy występ Polaka w historii. Bieg wystartował punktualnie o godzinie 9, ale uczestnicy zostali powiadomieni przed startem, że 101 kilometrowa trasa zostanie ze względów bezpieczeństwa skrócona o 2,5 km.

(więcej…)