bieganieuskrzydla.pl

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich 2018 już za 2 tygodnie! [REKORD FREKWENCJI]

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich 2018 ruszy 19 lipca i potrwa do 22 lipca. W tym czasie Lądek-Zdrój stanie się areną zmagań miłośników biegów górskich. Zawody wyjątkowe i klimatyczne, przyciągające sportowców z całego kraju. Wiadomo już, że padnie rekord frekwencji. Na listach startowych zapisanych jest ponad 3000 zawodników!

(więcej…)

Premiera Asics GEL-Kayano 25. Relacja z wydarzenia

30 czerwca w Warszawie odbyła się premiera najnowszej odsłony butów, które przez lata stały się w oczach wielu biegaczy synonimem wsparcia, bezpieczeństwa i technicznego rozwoju firmy Asics. Mowa oczywiście o modelu Asics GEL-Kayano 25. Naszej redakcji nie mogło zabraknąć na premierze butów, które pokochało środowisko biegaczy.

(więcej…)

Mistrzostwa Polski w biegu ulicznym na 5 km 2018: Renata Pliś i Yared Shegumo

Yared Shegumo z wynikiem 14 minut i 27 sekund oraz Renata Pliś z czasem 16 minut i 33 sekund zwyciężyli w 12. Biegu Ursynowa sięgając zarazem po złote medale Otwartych Mistrzostw Polski w biegu ulicznym na 5 km.

(więcej…)

Red Bull 400 – bieg na Wielką Krokiew – zapisy wystartowały

Czerwiec 23, 2018

Red Bull 400 odbędzie się 18 sierpnia w Zakopanem. Formuła biegu przewiduje, iż zawodnicy wbiegną na Wielką Krokiew, a to oznacza 400 metrowy podbieg o nachyleniu nawet 37 stopni. Uruchomione zostały już zapisy na te wyjątkowo ciekawe zawody.

(więcej…)

Półmaraton Wrocław 2018. Krasnale zdobyte w rekordowej ilości! [WYNIKI]

Półmaraton Wrocław 2018 zakończony! Wspaniały z kilku powodów, do których można zaliczyć przyjazną biegaczom pogodę, genialnie przygotowaną trasę zawodów z iluminacjami i ogromną liczbę zawodników – jest rekord frekwencji! Co jeszcze działo się 16 czerwca we Wrocławiu?

(więcej…)

Półmaraton Wrocław 2018. Jakie utrudnienia w ruchu czekają mieszkańców? [MPK, TRASA]

6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton pociągnie za sobą wiele zmian w organizacji ruchu oraz kursowaniu komunikacji zbiorowej. Co czeka mieszkańców Wrocławia, kierowców i rodziny biegaczy dopingujące zawodników na trasie?

(więcej…)

Uwaga kierowcy! Dziś półmaraton. Utrudnienia w ruchu we Wrocławiu [TRASA BIEGU]

W dniu dzisiejszym (16 czerwca) należy spodziewać się dużych utrudnień w ruchu po Wrocławiu. Z powodu 12000 zawodników biorących udział w 6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton, w wielu częściach miasta wystąpią utrudniania w ruchu. Biegowe święto we Wrocławiu to nie tylko sportowe emocje, ostra rywalizacja na trasie, ale także spore wyzwanie logistyczne dla mieszkańców i kierowców. Gdzie sytuacja będzie najtrudniejsza?

(więcej…)

Półmaraton Wrocław 2018 – ile zgarnie zwycięzca biegu? [NAGRODY I PREMIE]

Za kilkanaście godzin rozpocznie się długo wyczekiwany 6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton 2018 organizowany w stolicy Dolnego Śląska. Jest to jeden z najprężniej rozwijających się biegów w Polsce, a organizatorzy, co roku biją kolejne rekordy frekwencji i tempa rozchodzenia się pakietów startowych.

(więcej…)

6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton już za 3 dni. [KIEDY ODEBRAĆ PAKIET?]

6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton już za 3 dni. Aby wystartować w biegu należy poddać się weryfikacji oraz odebrać numer i pakiet startowy. Kiedy należy to zrobić? Co trzeba mieć przy sobie? Jak wygląda organizacja miasteczka biegacza w dzień imprezy?

(więcej…)

6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton – bieganie i pomaganie

Już w najbliższą sobotę (16 czerwca) podczas 6. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu poza sportową rywalizacją na trasie, będzie można także przyłączyć się do akcji charytatywnej na rzecz Mikołaja i Kuby. Dzięki akcji „PKO Bank Polski Biegajmy razem” możliwe jest łączenie zdrowego trybu życia z ideą dobroczynności.

(więcej…)