adidas runners warsaw
adidas Runners Warsaw łączy ludzi stawiających na rozwój osobisty

polecane

adidas Runners Warsaw łączy ludzi stawiających na rozwój osobisty

Redakcja
22 sierpnia, 2019
Aktualności

RUNBASE Warsaw to przestrzeń zlokalizowana na Powiślu (Solec 38) dedykowana osobom aktywnym fizycznie. Złożona z dwóch sal: treningowej oraz strefy chill, codziennie odwiedzana przez pasjonatów biegania i sportu, zapewnia profesjonalną opiekę trenerską oraz szeroki wachlarz treningów, a wszystko to całkowicie bezpłatnie.

adidas Runners Warsaw

fot. Marek Ogień

adidas Runners Warsaw jest częścią globalnej społeczności, która łączy biegaczy z całego świata. W Warszawie każdy ma możliwość spróbowania różnych aktywności– od treningów biegowych, poświęconych sile biegowej, technice, szybkości przez treningi ogólnorozwojowe. Sesje mają różne poziomy zaawansowania, dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem, możesz zacząć od zajęć typowo amatorskich “My first run”, jeśli natomiast biegasz i nie wiesz jak poprawić swoje wyniki, przyjdź na trening dla bardziej zaawansowanych i poproś profesjonalną kadrę o radę.

adidas Runner trenerzy

adidas Runners Warsaw składa się z 13 ekspertów, specjalizujących się przede wszystkim w lekkoatletyce, ale nie tylko. Jak powszechnie wiadomo, na poprawę wyników składają się również inne czynniki, takie jak odpowiednia dieta i nawadnianie, przygotowanie ciała, czy regularny odpoczynek. Społeczność adidas Runners Warsaw może liczyć na wiedzę i wparcie grona wykwalifikowanych trenerów, fizjoterapeuty, a ostatnio nawet instruktora tańca.

adidas Runners Warsaw Marcin Lewandowski

Fot. Damian Ługowski

adidas Runners Warsaw wychodzi poza schematy zwykłych treningów sportowych i odpowiada na potrzeby swoich podopiecznych. Kilka razy do roku, organizowane są wydarzenia tematyczne lub projekty specjalne. Globalne kampanie znajdują swoje odzwierciedlenie w lokalnych aktywacjach, o wielu z nich pisaliśmy: Recode Running Festival, gdzie głównym punktem programu oraz gościem był Haile Gebrselassie;  Warsztaty kreatywne, czyli spotkania, podczas których można było zaprojektować własną koszulkę, porozmawiać z fotografem sportowym czy nawet spotkać się z Marcinem Lewandowskim; Run For The Oceans, czyli bieg połączony z warsztatami, podczas których biegacze podnosili samoświadomość w temacie zanieczyszczenia plastikiem.

Często też odbywają się gry miejskie oraz testy najnowszych modeli butów, ostatnie tego typu wydarzenie – Boost Run – odbyło się w środę 7 sierpnia. Uczestnicy gry zostali podzieleni na grupy, otrzymali specjalne mapy z kartą do gry i zmierzyli się z zadaniami, które otrzymywali na poszczególnych stacjach. Aby śledzić wszystkie wydarzenia tego typu, warto jest dołączyć do grupy adidas Runners Warsaw na Facebook’u.

Bieganie w adidas Runners Warsaw to nie tylko zabawa, ale i ciężka praca. Na przełomie kwietnia i maja ogłoszony został konkurs, którego celem było wyłonienie dążących do ustanawiania nowych rekordów biegaczy, którzy mieliby wejść w skład grupy Speed Squad. Aplikujący musieli opisać swoje dotychczasowe wyniki sportowe oraz odpowiedzieć na pytanie dlaczego to właśnie oni powinni stać się częścią Speed Squad. Kryteria doboru były bardzo konkretne, bo regulamin zakładał poniższe progi startowe dla poszukiwanej grupy:

▶️ mężczyźni: 10 km – poniżej 38 minut / półmaraton – poniżej 1 h 25 min
▶️ kobiety: 10 km – poniżej 45 min / półmaraton – poniżej 1 h 40 min

W ramach konkursu zostało wyłonionych 13 uczestników projektu Speed Squad, którzy wyposażeni w produkty adidas, spersonalizowane plany treningowe oraz wiedzę dietetyczną, dążą do poprawy swojego wyniku na dystansie półmaratońskim. Finał tego projektu już pod koniec sierpnia.

adidas Runners Warsaw

fot. Marek Ogień

adidas Runners Warsaw to nie tylko treningi, to także biegowa społeczność łącząca ludzi z różnych środowisk, którzy stawiają przede wszystkim na rozwój osobisty, a nie tylko na samo poprawianie życiowych rekordów. Biegają ze sobą, a nie przeciwko sobie, motywując i inspirując się do osiągania wyznaczonych celów. Każdy członek społeczności wie, że ostatecznym celem nie jest wygrana, lecz systematycznie przekraczanie granic własnych możliwości.

adidas Runners Warsaw

Fot. Marek Ogień

Jeśli Ty również chcesz dzielić się takimi emocjami wspólnie z innymi pasjonatami, pokonywać swoje własne słabości i brać udział w ciekawych i różnorodnych projektach, dołącz do grupy za pomocą Runtastic. Udział w zajęciach jest całkowicie darmowy i jest dedykowany osobom na różnym poziomie zaawansowania, również początkującym. Przyjdź do RUNBASE Warsaw, przy ulicy Solec 38, skąd rozpoczyna się większość treningów adidas Runners Warsaw. Wewnątrz znajdują się szatnie, szafki, prysznice, duża sala do ćwiczeń oraz strefa chill. Miejsce odwiedzane jest codziennie przez pasjonatów biegania i sportu, którzy wspólnie trenują, spotykają się i przede wszystkim wzajemnie motywują!

adidas Runners Warsaw

fot. Anna Werstak

Jeśli natomiast wybierasz się na wakacje to warto sprawdzić czy w mieście do którego lecisz, znajduje się adidas Runners. Tam możesz wziąć udział w bezpłatnym treningu, który z pewnością wzbogaci wyjazd o kulturowe insighty i da Ci możliwość poznania nowych osób należących do lokalnej społeczności.

Wszystko to całkowicie za darmo. Jedyne, co należy zrobić to ściągnąć aplikację Runtastic i dołączyć do grupy adidas Runners Warsaw. Daje to możliwość stałego wglądu w grafik i zapisanie się na bezpłatne treningi.

adidas Runners grupa Facebook

Więcej informacji o produktach znajdziesz na stronie: www.adidas.pl, adidas.pl/feeltheboost

Artykuł powstał we współpracy z marką adidas

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Suunto Movescount – platforma pasjonatów sportów

Movescount łączy sportowców z całego świata i miłośników sprzętu fińskiego producenta – firmy Suunto. Movescount jest platformą stanowiącą bogate zaplecze informacyjne dla osób aktywnych fizycznie, które potrzebują wygodnego dostępu do wszystkich swoich treningów, a także możliwości zmiany ustawień posiadanego sprzętu Suunto. W czym jeszcze pomoże ta platforma? (więcej…)