Eksperci

Zakładka Eksperci, to wykaz specjalistów z którymi konsultujemy się przy konkretnych tematach. Jest to lista osób, które udzielają komentarzy do artykułów i dzielą się swoją wiedzą na łamach portalu BieganieUskrzydla.pl.

Eksperci „Bieganie Uskrzydla”

Artur Mucha

Artur Mucha

Wielokrotny medalista na Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce, finalista Mistrzostw Świata Juniorów w biegu na 800 m. w Caen (Francja 2003 r.). Od 2007 r. instruktor kulturystyki, dyplomowany masażysta. Trener lekkiej atletyki i pływania. Na co dzień Pana Artura można spotkać we wrocławskim Fitness Academy Stare Miasto w Galerii Dominikańskiej.

Igor Dzierżanowski

Igor Dzierżanowski

Dietetyk, trener personalny z wieloletnim doświadczeniem z Centrum Przygotowania Sportowego oraz członek kadry narodowej judo. Na co dzień zajmuje się konsultacjami, rozpisywaniem planów żywieniowych i treningowych. Prowadzi treningi personalne oraz szkolenia i prelekcje o tematyce treningowej i żywieniowej.

Amit Batra

Amit Batra

Dr Amit Batra, Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od 1999r. uprawia Taekwon-do ITF, w którym posiada stopień mistrzowski I dan. Od 2004 roku członek kadry narodowej. W 2007 i 2009 roku zdobywca tytułów Mistrza Europy i Vice Mistrza Świata w konkurencji walk indywidualnych seniorów. Wielokrotny zdobywca Pucharu Europy oraz medali Pucharu Świata. Aktualnie pracuje jako fizjolog w Ośrodku badawczo – rozwojowym firmy Olimp Laboratories.

Krystian Balowski

Krystian Balowski

Trener personalny, który na co dzień wspiera swoich podopiecznych w dążeniu do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, prawidłowej postawy, zdrowia oraz uzyskiwania coraz to lepszych wyników w sporcie. Jest on doświadczonym trenerem personalnym, profesjonalistą z wieloma międzynarodowymi tytułami (Certyfikat Trenera E.B.F.F i I.F.B.B), potwierdzającymi jego wiedzę oraz umiejętności. Jest również specjalistą ds. żywienia i suplementacji, specjalistą do zwalczania otyłości, budowania siły i masy mięśniowej, a od 2011 r. instruktorem samoobrony.

Jakub Piotrowski

Jakub Piotrowski

Dietetyk oraz trener personalny. Wraz ze swoimi klientami zrzucił lub zbudował setki kilogramów. Dietetyka i trening siłowy to jego pasja. Na co dzień, od wielu lat, zajmuje się kształtowaniem sylwetki swoich podopiecznych. Zarówno w gabinecie stacjonarnym DWS, jak i on-line. Uważa, że najpiękniejsze w pracy z ludźmi jest to, że wraz ze zmieniającym się ciałem zmienia się również dusza.

Ewa Witek-Piotrowska

Ewa Witek-Piotrowska

Fizjoterapeutka z 15 letnim doświadczeniem. Współtwórczyni Kliniki Rehabilitacji Sportowej – miejsca gdzie leczą się zarówno sportowcy wysokiego wyczynu, jak również  amatorzy. Fascynuje ją medycyna i połączenie jej ze sportem. Największą radością jest spotkanie wyleczonych pacjentów na zawodach biegowych. Ukończyła liczne kursy: terapii manualnej, łańcuchów powięziowych, igłoterapii, manipulacji. Jest autorką licznych publikacji zarówno na portalach internetowych, jak i w prasie fachowej czy codziennej. Od ponad 10 lat biega, z najlepszym rekordem życiowym w maratonie: 3.20. Prywatnie żona Andrzeja, z którym prowadzi klinikę i biega, a także matka trójki rozbieganych dzieci.