Kontakt

kontakt bieganie uskrzydla

Portal BieganieUskrzydla.pl powstaje ze zrodzonej pasji do sportu i chęci dzielenia się informacjami o biegowym stylu życia. 

Chętnie dzielimy się z naszymi czytelnikami informacjami o biegach, wydarzeniach sportowych, produktach wprowadzanych na rynek oraz tematami okołobiegowymi. Wszystkie tego typu materiały prasowe/informacje prosimy wysyłać na poniższy adres e-mail.

run @ bieganieuskrzydla.pl

W celu współpracy zapraszamy do kontaktu poprzez podany e-mail lub telefonicznie:

Kamil Nowak
Redaktor Naczelny
+48 663 363 049

Trochę o statystykach portalu:

Bieganie Uskrzydla z rekordowym miesiącem – 75 tys. użytkowników

Bieganie Uskrzydla z rekordowym miesiącem – 75 tys. użytkowników

Nasze posty na Facebooku docierają do 30.000-74.000 osób tygodniowo. Osoby te jak widać, to bardzo liczna, a co równie ważne, aktywna grupa, która na bieżąco śledzi dodawane przez nas posty, konkursy, ciekawostki i inne informacje doceniając tym samym naszą ciężką pracę.

Posiadamy własny sprzęt do nagrywania wideo oraz realizacji sesji zdjęciowych. Całość materiałów, która widoczna jest dla czytelnika portalu jest efektem ciężkiej pracy naszego zespołu. Jesteśmy dumni z faktu prowadzenia autorskiej strony, a nie typowej „kopiuj-wklej”. Zrealizowaliśmy wiele ciekawych materiałów wideo widocznych na naszym koncie YouTube oraz przeprowadziliśmy całe mnóstwo sesji zdjęciowych produktów zamieszczonych na bieganieuskrzydla.pl

Wystawiamy Faktury VAT!

Dane firmy:

Bieganie Uskrzydla – Kamil Nowak
ul. Wiktora Brossa 14/5
53-134 Wrocław

NIP: 899-261-06-96