Kontakt

kontakt bieganie uskrzydla

Portal BieganieUskrzydla.pl powstaje ze zrodzonej pasji do sportu i chęci dzielenia się informacjami o biegowym stylu życia. 

Chętnie dzielimy się z naszymi czytelnikami informacjami o biegach, wydarzeniach sportowych, produktach wprowadzanych na rynek oraz tematami okołobiegowymi. Wszystkie tego typu materiały prasowe/informacje prosimy wysyłać na poniższy adres e-mail.

run @ bieganieuskrzydla.pl

W celu współpracy zapraszamy do kontaktu poprzez podany e-mail lub telefonicznie:

Kamil Nowak
Redaktor Naczelny
+48 663 363 049

Trochę o statystykach portalu:

Bieganie Uskrzydla z rekordowym miesiącem – 75 tys. użytkowników

Bieganie Uskrzydla z rekordowym miesiącem – 75 tys. użytkowników

Nasze posty na Facebooku docierają do 30.000-74.000 osób tygodniowo. Osoby te jak widać, to bardzo liczna, a co równie ważne, aktywna grupa, która na bieżąco śledzi dodawane przez nas posty, konkursy, ciekawostki i inne informacje doceniając tym samym naszą ciężką pracę.

Prowadzimy również kanał na YouTube. Przykładowe realizacje:

Posiadamy własny sprzęt do nagrywania wideo oraz realizacji sesji zdjęciowych. Całość materiałów, która widoczna jest dla czytelnika portalu jest efektem ciężkiej pracy naszego zespołu. Jesteśmy dumni z faktu prowadzenia autorskiej strony, a nie typowej „kopiuj-wklej”.

Zrealizowaliśmy wiele ciekawych materiałów wideo widocznych na naszym kanale YouTube oraz przeprowadziliśmy całe mnóstwo sesji zdjęciowych produktów zamieszczonych na bieganieuskrzydla.pl

Wystawiamy Faktury VAT!

Dane firmy:

Bieganie Uskrzydla – Kamil Nowak
ul. Wiktora Brossa 14/5
53-134 Wrocław

NIP: 899-261-06-96