bieganieuskrzydla.pl

Kontakt

kontakt bieganie uskrzydla

Portal BieganieUskrzydla.pl powstaje ze zrodzonej pasji do sportu i chęci dzielenia się informacjami o biegowym stylu życia. 

 

Chętnie dzielimy się z naszymi czytelnikami informacjami o organizowanych biegach, wydarzeniach sportowych, nowych produktach wprowadzanych na rynek oraz zaproszeniach na inne spotkania biegowe. Wszystkie tego typu materiały prasowe/informacje prosimy wysyłać na poniższy adres e-mail.

 

run @ bieganieuskrzydla.pl

 

W celu współpracy zapraszamy do kontaktu poprzez podany e-mail lub telefonicznie:

 

Kamil Nowak
Redaktor Naczelny
+48 663 363 049

 

Trochę o statystykach portalu:

Bieganie Uskrzydla z rekordowym miesiącem – 75 tys. użytkowników

 

Bieganie Uskrzydla z rekordowym miesiącem – 75 tys. użytkowników

Nasze posty na Facebooku docierają do 30.000-74.000 osób tygodniowo. Osoby te jak widać, to bardzo liczna, a co równie ważne, aktywna grupa, która na bieżąco śledzi dodawane przez nas posty, konkursy, ciekawostki i inne informacje doceniając tym samym naszą ciężką pracę.

Posiadamy własny sprzęt do nagrywania wideo oraz realizacji sesji zdjęciowych. Całość materiałów, która widoczna jest dla czytelnika portalu jest efektem ciężkiej pracy naszego zespołu. Jesteśmy dumni z faktu prowadzenia autorskiej strony, a nie typowej „kopiuj-wklej”. Zrealizowaliśmy wiele ciekawych materiałów wideo widocznych na naszym koncie YouTube oraz przeprowadziliśmy całe mnóstwo sesji zdjęciowych produktów zamieszczonych na bieganieuskrzydla.pl