Redakcja

Bieganie Uskrzydla to jeden z najchętniej odwiedzanych portali relacjonujących wydarzenia biegowe w Polsce. W sposób profesjonalny prezentujemy bieżące informacje o maratonach, półmaratonach, biegach górskich czy biegach przeszkodowych. Jesteśmy zawsze w centrum wydarzeń po to, aby przedstawiać naszym czytelnikom najświeższe wiadomości.

Portal stanowi kompendium wiedzy treningowej, od planów biegowych po porady wybitnych zawodników, ekspertów czy lekarzy – fizjoterapeutów, kardiologów, dietetyków. Dodatkowo specjalne działy tematyczne zawierają materiały o tym, jak żyć zdrowo, być pełnym energii do działania i przygotowywać smaczne oraz proste fit posiłki.

BieganieUskrzydla.pl tworzymy, aby motywować i zachęcać do uprawiania aktywności fizycznej. Portal tworzą ludzie, których warto więc poznać. Poniżej znajduje się lista pracowników portalu, jak i osób, które współpracują z nami przy różnych biegowych projektach.

Kamil Nowak redaktor naczelny Bieganie Uskrzydla

Kamil Nowak, redaktor naczelny

Wielki orędownik aktywności fizycznej, bowiem to bieganie zmieniło jego całe życie. Jak to często bywa, coś co wydawało się małym elementem układanki, później zdominowało każdy aspekt dnia codziennego. Uwielbia nie tylko bieganie, ale także górskie wędrówki i kolarstwo, choć ten ostatni sport nie odwzajemnia tego uczucia. Od zawsze interesowały go nowe technologie, więc często w jego ręce wpadają zegarki GPS, inteligentne wagi, opaski fitness etc. Ma także sporo do powiedzenia w zakresie modnej biegowej odzieży. Jeśli nie testuje i nie pisze o bieganiu, to czyta książki najczęściej o psychologii lub biografie.

Sprawdź teksty Kamila.

Kontakt poprzez email: run@bieganieuskrzydla.pl

Kasia Kudzia redaktor prowadzący

Kasia Kudzia, redaktor, ale zdecydowanie częściej fotograf

Bez jej udziału nie mógłby funkcjonować portal. Zna się nie tylko na kobiecej urodzie, kosmetykach dla biegaczy i biegaczek, odzieży, ale przede wszystkim na przedstawianiu tych wszystkich produktów na zdjęciach. Wykonuje mistrzowskie fotografie, które wzbogacają artykuły publikowane na łamach portalu. Wspiera także pracę redakcji i koordynuje to co powinno być koordynowane.

Sprawdź teksty Kasi.

Kontakt poprzez email: redakcja@bieganieuskrzydla.pl

Edek Królikowski

Edek Królikowski, redaktor

Inżynier, który w czasie wolnym biega, podnosi ciężary i jeździ na rowerze. Choć na co dzień zajmuje się przemysłem ciężkim projektując rozwiązania z zakresu fotoniki, świetnie odnajduje się w tematach sportowych. Tak odpręża się od pracy, która wymaga wielogodzinnego wpatrywania się niemal jednocześnie w trzy monitory. Tak – aż trzy, bo jak inaczej zaprojektować część, która ma posłużyć satelicie krążącej nad Europą? Przygodę ze sportem rozpoczął od amatorskiego kolarstwa. Zgodnie z twierdzeniem, że przy tematach biegowych odpoczywa, najczęściej pisze o maratonach, półmaratonach i pozostałych wydarzeniach sportowych. Nie stroni także od technicznych artykułów opisujących działanie urządzeń dedykowanych sportowcom. Sprawuje pieczę nad interaktywnymi wykresami. Ponadto często sięga po dobrą literaturę.

Sprawdź teksty Edka.

Kontakt poprzez email: edek@bieganieuskrzydla.pl

Tomek Wołoćko, redaktor

Tomek Wołoćko, redaktor

Lubi wiedzieć wszystko i o wszystkim myśleć. Napisze każdy tekst, który dotyczy aktywności fizycznej, ponieważ to ona daje mu wielką radość. Spośród tak wielu dyscyplin sportowych wybrał bieganie. Tylko, lub aż. Zależy. Poza sztuką poruszania się biegiem opanował także deweloperkę. Chodzi o budowanie, ale programów komputerowych. Jest programistą z umiejętnościami, których nie powstydziłby się sam David Copperfield, bowiem stworzy taki kod, którego nikt by się nie spodziewał. A który zaskoczy wszystkich. Zupełnie jak występy magika. Wszystko to zawsze gra i pięknie wychodzi.

Sprawdź teksty Tomka.

Kontakt poprzez email: tomasz@bieganieuskrzydla.pl

Eksperci, to wykaz specjalistów, z którymi konsultujemy się przy konkretnych tematach. Jest to lista osób, które udzielają komentarzy do artykułów i dzielą się swoją wiedzą na łamach portalu BieganieUskrzydla.pl.

I Ty możesz stać się częścią portalu – zerknij na warunki współpracy.

Publikujemy nieprzerwanie od 19 września 2015 roku.

Kontakt z naszą redakcją jest możliwy za pośrednictwem adresu: run@bieganieuskrzydla.pl

Wystawiamy Faktury VAT!

Dane firmy:

Bieganie Uskrzydla – Kamil Nowak
ul. Wiktora Brossa 14/5
53-134 Wrocław

NIP: 899-261-06-96