bieganieuskrzydla.pl

Książki dla biegaczy

Książki dla biegaczy. 4 propozycje warte uwagi

Listopad 3, 2018

Książki dla biegaczy potrafią rozgrzać do czerwoności wyobraźnię, zasilić do pełna motywacyjny bak oraz dostarczyć wielu cennych wskazówek. W ostatnim czasie na rynku pojawiło się kilka ciekawszych pozycji, po które warto sięgnąć. Wielką niespodzianką jest premiera kolejnej książki ultramaratończyka Scotta Jurka, zaś Polski rynek wydawniczy wzbogacił się o nową książkę Jerzego Skarżyńskiego. Jakie jeszcze nowości mogą zaciekawić biegaczy?

(więcej…)

Adidas Runners Warsaw – łączy biegaczy

Styczeń 12, 2017

Adidas Runners Warsaw – niezwykłe, edukacyjne i treningowe miejsce spotkań nie tylko dla biegaczy, ale przede wszystkim dla sympatyków marki adidas. Bezpłatne i otwarte w samym centrum Warszawy. Jak można dołączyć do Adidas Runners Warsaw i stać się członkiem wyjątkowej społeczności? 

(więcej…)

Książki o bieganiu, które warto przeczytać. Zobacz tę listę

Grudzień 7, 2016

Książki o bieganiu przeżywają swojego rodzaju odrodzenie, ponieważ sport i aktywność fizyczna stała się dla wielu osób numerem jeden. Na sklepowych półkach jest ich pełno, ale jakie książki o bieganiu warto przeczytać? 

(więcej…)

30 cytatów na brak motywacji do biegania

Listopad 28, 2016

Czasami ciężko znaleźć motywację do biegania. Przeczytaj te 30 cytatów, aby odszukać w sobie pokłady motywacji i powrócić do treningów z jeszcze większym zapałem. Brak motywacji? Nie z nami! 

(więcej…)

Gadżety, które mogą zainteresować biegaczy

Sierpień 16, 2016

Gadżety dedykowane biegaczom są niezwykle ciekawe i warto przyjrzeć się im bliżej, a szczególnie tym, które rzeczywiście ułatwią życie osobie trenującej. Wybraliśmy kilka najbardziej interesujących pozycji z gadżeciarskiej listy. Oto one.

(więcej…)

Dlaczego warto wystartować w biegu z przeszkodami?

Bieg z przeszkodami to nie tylko przeprawa przez błoto, wspinanie się po linach, skakanie ponad płomieniami i pływanie w lodowatej wodzie, ale to przede wszystkim ogromna frajda i wielka satysfakcja z dotarcia do mety. Jeśli lubisz nietypowe wyzwania, które potrafią zmęczyć całe ciało, to bieg z przeszkodami może zagwarantować taką zabawę. Co jeszcze powoduje, że warto wystartować w takim biegu?

(więcej…)

Muzyka podczas biegania: 40 najlepszych utworów

Kwiecień 3, 2016

Odpowiednio dobrana muzyka podczas biegania nakręca nas do treningu, motywuje oraz daje niesamowitego kopa. Czujemy się wówczas mniej zmęczeni, a bieganie wydaje się lżejsze, niż jest w rzeczywistości. Zebraliśmy 40 kawałków muzycznych, które naszym zdaniem mogą takie cuda zdziałać. Zobacz naszą listę. 

(więcej…)

Cytaty o bieganiu: 35 motywujących zdań

Marzec 31, 2016

Czasami przychodzą takie chwile w życiu, kiedy potrzebujemy motywacji do działania. Nie należy się od razu poddawać. Odpowiednie cytaty o bieganiu mogą dać nam siłę do walki o marzenia. Zobacz 35 przytoczonych przez nas złotych myśli biegowych.

(więcej…)

Produkty przeliczone na kilometry i kalorie

Listopad 3, 2015

Przeliczyliśmy popularne sklepowe produkty i zawarte w nich kalorie na kilometry, jakie trzeba przebiec, aby je całkowicie spalić. Takie słodkości jak Nutella, Coca-Cola, paluszki, napoje energetyczne czy inne produkty poddane zostały badaniom w trakcie naszego testu. Więc ile trzeba przebiec?

(więcej…)

Motywacja do treningu biegowego

Październik 22, 2015

Motywacja jest tym, co pozwala wytrwać w trakcie morderczego biegu, ciężkich zawodów i w czasie przygotowań do ważnej imprezy biegowej. Jak motywować się do biegania, aby nie tracić werwy i trenować z jeszcze większą energią? Należy sięgać po cytaty motywacyjne! Przygotowaliśmy zestawienie 50. haseł treningowych – przeczytaj je. 

(więcej…)