ASICS FrontRunner aplikacja 2024
ASICS FrontRunner, czyli globalna społeczność pasjonatów ruchu [REKRUTACJA 2024]

polecane

ASICS FrontRunner, czyli globalna społeczność pasjonatów ruchu [REKRUTACJA 2024]

Kamil Nowak
29 stycznia, 2024
Aktualności Motywacja

O tym, czym jest społeczność ASICS FrontRunner, jaką należy być osobą, żeby czuć się dobrze w grupie FrontRunnerów, czy bycie częścią ASICS FrontRunner wiąże się z jakimiś obowiązkami, oraz jakie wyniki sportowe należy mieć, żeby móc dołączyć do społeczności ASICS rozmawiam z Zuzanną Bieńczak, Community Manager ASICS FrontRunner Poland. 

ASICS FrontRunner aplikacja 2024

Na zdjęciu Zuzanna Bieńczak, Community Manager ASICS FrontRunner Poland; foto. Andy Astfalck

Kamil Nowak: Co to w ogóle jest ASICS FrontRunner?

Zuzanna Bieńczak: To globalna społeczność pasjonatów ruchu, którzy pokazują, jak ważna jest aktywność fizyczna, nie tylko dla ciała, ale i dla głowy. Jesteśmy w ponad 30 krajach, codziennie motywując innych do ruchu. Wyróżnia nas różnorodność – jesteśmy młodsi, starsi, mieszkamy w różnych miastach, biegamy po różnej nawierzchni, jesteśmy amatorami, ale i profesjonalistami – łączy nas za to pasja do ruchu. Przyjaźnimy się, wzajemnie napędzamy do działania i naprawdę dobrze się przy tym bawimy.

Co daje bycie członkiem społeczności ASICS FrontRunner?

Na zdjęciu Zuzanna Bieńczak, Community Manager ASICS FrontRunner Poland; foto. J. Prondzynski

Przede wszystkim drugą rodzinę – ludzi, którzy codziennie wspierają i motywują do działania. Spotykamy się na spotkaniach lokalnych, ale również międzynarodowych. Poznajemy członków zespołu z całego świata, biorąc udział w zagranicznych biegach, gdzie ASICS jest sponsorem. Dostajemy również genialny sprzęt marki ASICS, który możemy testować. Poza tym często jesteśmy angażowani w różne kampanie, dzięki czemu ciągle się rozwijamy.

foto. J. Prondzynski

Czy bycie częścią ASICS FrontRunner wiąże się z jakimiś obowiązkami?

Każdy z nas naturalnie jest aktywny w swoich social mediach – w końcu chcemy zarażać aktywnością i do niej zachęcać. Poza tym jesteśmy testerami produktów ASICS i często dostajemy je jako pierwsi, dlatego recenzujemy je w różnej formie. Lokalnie jesteśmy zobowiązani również do pojawienia się na chociaż jednym spotkaniu drużyny, co jest dla nas czystą przyjemnością. Te „obowiązki” to naturalne działania osoby zaangażowanej w działania naszej społeczności.

Czy w ciągu roku organizowane są wspólne szkolenia, wyjazdy lub integracja?

Dzieje się wszystko to, co zostało wymienione! Na dwóch lokalnych spotkaniach drużyny w roku zarówno szkolimy się z produktów, jak i integrujemy. Chcemy poznać się lepiej, działać razem i uczyć się od siebie wzajemnie. Biegamy razem w biegach na terenie całej Polski, ale również często wyjeżdżamy wspólnie za granicę na różnego rodzaju prestiżowe imprezy sponsorowane przez ASICS.

Jaką należy być osobą, żeby czuć się dobrze w społeczności ASICS FrontRunner?

foto. P. Kucza

Otwartą na innych, angażującą się w działania drużyny, lubiącą spędzać czas w grupie. To nasza codzienność. Działamy nie tylko w sieci, ale również na swoim podwórku. Każdy członek drużyny jest inny, ale wnosi coś od siebie i to najważniejsza zasada. Zależy nam, abyś dał się poznać i otworzył na to, co da Ci nasza społeczność.

Jakie wyniki sportowe należy mieć, żeby móc dołączyć do społeczności ASICS?

Nie ma znaczenia, jakie uzyskujesz wyniki. Mamy w swojej drużynie bardzo szybkich biegaczy, ale również takich, którzy biegają tylko i wyłącznie dla przyjemności, a nie liczb. Pamiętaj o tym, zgłaszając się – nie oceniaj swoich osiągnięć, ale zastanów się, czy ruch jest dla Ciebie ważną sferą w życiu. Jeśli tak – to jest miejsce dla Ciebie.

Co należy zrobić, żeby stać się członkiem ASICS FrontRunner?

Nic prostszego – wystarczy złożyć swoją aplikację przez naszą stronę internetową. Czekamy na każdego, kto pokazuje, że ruch to dla niego niesamowicie ważna sfera życia. Nie myśl o swoim wieku, o tym ile kilometrów biegasz tygodniowo, z jakiego miasta jesteś – szukamy naprawdę każdego, kto chce szerzyć to, co niesie za sobą aktywność fizyczna. Może to właśnie na Ciebie czekamy?

foto. J. Prondzynski 

Gdzie i od kiedy będzie można aplikować?

Wkrótce więcej informacji! 🙂 🙂 🙂

Dziękuję za rozmowę. 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Dmochowski pisze:

    Ja starszy ( 76 lat ) pan biegam od 72 roku życia , moje biegi składają się z trzech cykli
    1 – marszobieg – 2 km
    2 – bieg na 5 km – 27- 28 min
    3 – marszobieg – 2 km do domu .

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

COROS Pace 2. Prosiliście, więc jest. Jakieś pytania?

O ten zegarek pytaliście mnie często i regularnie. W ogóle o markę COROS było naprawdę wiele zapytań. Informuję więc, że trafił w moje ręce zegarek COROS Pace 2. Od kilkunastu dni testuję funkcje i wszystko, co związane jest z jego użytkowaniem. Muszę powiedzieć, że pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Jak będzie dalej – zobaczymy. Na pewno przygotuję specjalny odcinek wideo, w którym odpowiem na wybrane pytania! (więcej…)