adidas Pulseboost HD recenzja
adidas Pulseboost HD – recenzja [WIDEO]

polecane

adidas Pulseboost HD – recenzja [WIDEO]

Kamil Nowak
24 września, 2019
Wideo

adidas Pulseboost HD zaprojektowano dla tych, którzy chcą wygodnie i komfortowo biegać po asfalcie czy kostce brukowej lub każdej innej sztucznej miejskiej nawierzchni. Zapraszam do materiału wideo, który rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące zakupu tych butów.

Dzięki adidas Pulseboost HD nie będą nam strasznie częste zmiany kierunku spowodowane lawinowo wyrastającymi trudnościami na drodze w godzinach szczytu lub w najbardziej zatłoczonych rejonach miasta. W parze z przyczepnością idzie także odpowiednia miękkość, która nie dominuje, ale subtelnie pomaga w bieganiu. Dzieje się tak dlatego, bo marka adidas pokusiła się o modyfikację flagowej technologii Boost. Buty do biegania na piance Boost HD będą więc lepszym wyborem dla tych biegaczy, którym modele butów Ultraboost są za miękkie i potrzebują butów bardziej dynamicznych.

adidas Pulseboost HD test

Cholewka, a w zasadzie skarpeta, która otula stopy jest wyjątkowo miękka i komfortowa. Duże zagęszczenie dzianiny wpłynęło na stworzenie specjalnych stref odpowiadających za perfekcyjne dopasowanie, stabilność podczas biegu i komfortowe przetaczanie stopy. Z kolei luźniejsza konstrukcja, którą pozostawiono tuż nad palcami czuwa nad tym, aby do środka butów dostawało się powietrze.

adidas Pulseboost HD opinie

Kolejnym charakterystycznym elementem tego obuwia jest bieżnik, który została uzbrojona w technologię niemieckiej marki Continental. Wygląda jakby został zapożyczony z samochodu wyścigowego i tylko trochę przerobiony na potrzeby miejskich biegaczy. Guma Continental zapewnia mistrzowską przyczepność zarówno na suchych, jak i mokrych nawierzchniach. Posiada specjalnie zaprojektowany, podwinięty kształt dla dodatkowej ochrony i ostrzejsze krawędzie, aby bieganie było zawsze tak samo bezpieczne na przeróżnych twardych nawierzchniach.

Warto zwrócić uwagę na to, że bieżnik w butach adidas Pulseboost HD nie jest głęboki. Z jednej strony doświadczamy bardzo dobrego czucia podłoża, gdy biegamy po twardym asfalcie, ale z drugiej strony, nie będzie to miłe, gdy cała droga będzie usłana kamyczkami, a my będziemy zobligowani do jej przebiegnięcia. W skrócie: są to typowe miejskie buty, które nie mają natury trailowej.

Pełny test butów jest tutaj: https://bieganieuskrzydla.pl/adidas-pulseboost-hd-buty-test/

Ze swojej strony zachęcam jeszcze do subskrypcji naszego kanału na YT!

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Taktyka na maraton – jaką przyjąć? O co zadbać?

Taktyka na maraton bez wątpienia jest jedną z kluczowych cech determinującą uzyskany wynik. Istotna, ponieważ pozwoli uporządkować wiele spraw i nadać im określone znaczenie. Maraton to nie tylko dystans, ale długie tygodnie przygotowań i mocne utrzymanie motywacji treningowej. Gdyby zdobycie tytułu maratończyka było takie łatwe, to prawie każdy by taki posiadał. Jak ważna w tej walce jest głowa? Jaka taktyka na maraton może okazać się złotym środkiem do osiągnięcia sukcesu? (więcej…)