bieganieuskrzydla.pl

Ostatnie dni na zapisy do III Biegu Łomianek

Maj 25, 2017

Jeszcze tylko dwa dni potrwa elektroniczna rejestracja do III Biegu Łomianek, a wraz z nią mija promocja na opłatę startową. Bieg odbędzie się na dystansie 10 kilometrów, na trasie posiadającej atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

(więcej…)

5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton – trasa

Maj 23, 2017

Na startujących w 5. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie czeka niezwykła trasa. Biegacze będą mogli podziwiać pięć mostów, jeden historyczny stadion, Panoramę Racławicką, Muzeum Narodowe, drugi najstarszy w Polsce ogród botaniczny, Dworzec Główny, most Grunwaldzki czy piękny Ostrów Tumski. Trasa pokrywa się w większości z tą z poprzedniego roku.

(więcej…)

39. PZU Maraton Warszawski – informacje, trasa, zapisy

Maj 22, 2017

Przed nami 39. PZU Maraton Warszawski, który odbędzie się w ostatnią niedzielę września. Trasa została wytyczona identycznie do poprzedniego roku. Jak zawsze maraton w Warszawie budzi wiele pozytywnych emocji. Co zaplanowali organizatorzy biegu w edycji 2017?

(więcej…)

III Bieg Łomianek przed nami!

Maj 16, 2017

Już 28 maja 2017 roku kilkuset biegaczy wystartuje w III Biegu Łomianek. Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 10 kilometrów. Trasa została wytyczona przez ciekawe miejsca Łomianek i posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Start oraz meta zlokalizowane będą tradycyjnie już przy Integracyjnym Centrum Dydaktyczno-Sportowym.

(więcej…)

Faworyci do Wings For Life World Run 2017

Maj 5, 2017

W najbliższą niedzielę (7.05) odbędzie się bieg Wings For Life World Run. Dominika Stelmach i Bartosz Olszewski z teamu adidas Running należą do grona faworytów w tej ogólnoświatowej rywalizacji. O tym, gdzie będą startować, jak się czują tuż przed zawodami, a także, co zamierzają zrobić po zakończeniu biegu – doczytacie poniżej.

(więcej…)

Rekordowa frekwencja do Wings for Life World Run 2017

Maj 1, 2017

Biegacze udowodnili swoją siłę wypełniając całą listę startową biegu Wings for Life World Run 2017. Uczestnictwo w poznańskim biegu zadeklarowało aż 6 tysięcy biegaczy – aktualnie jeszcze trwa proces weryfikacyjny. Wśród nich są m.in.: Adam Małysz, Joanna Jóźwik, Beata Sadowska, Agnieszka Więdłocha, Monika Pyrek, Paweł Korzeniowski, Alan Andersz, Michał Kościuszko i Tadeusz Błażusiak.

(więcej…)

Medale półmaratonu i maratonu z wizerunkami znanych obiektów Wrocławia

Kwiecień 29, 2017

Wizerunki wrocławskich charakterystycznych budowli ozdobią pamiątkowe trofea – w 2016 r. były to Narodowe Forum Muzyki oraz Hala Stulecia. Tym razem projektanci skorzystali z imponującej konstrukcji Mostu Grunwaldzkiego i odnowionego Stadionu Olimpijskiego. Mowa oczywiście o medalach 5. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu i 35. PKO Wrocław Maratonu. A najlepsze jeszcze przed nami, bo wszystkie medale będzie można połączyć na specjalnym wieszaku. 

(więcej…)

Garmin Ultra Race biegiem kwalifikacyjnym do UTMB

Marzec 29, 2017

Garmin Ultra Race po raz drugi został biegiem kwalifikacyjnym do Ultra Trail du Mont Blanc, słynnego biegu wokół masywu Mont Blanc. Biorąc udział w Garmin Ultra Race na dystansie 53 km, biegacze będą mogli uzyskać 3 punkty kwalifikacyjne do UTMB, jeśli tylko zmieszczą się w limicie czasu przewidzianym przez organizatorów biegu, który w tym roku wyniesie 10 godzin.

(więcej…)

8. Krynica Vitamin Biegiem przez Platerów

Marzec 28, 2017

Platerów to malowniczo położona wieś na skraju Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, licząca niespełna 800 mieszkańców. Jak to możliwe, że właśnie tam odbywa się najważniejsze wydarzenie sportowe w całym powiecie?

(więcej…)

ONICO Gdynia Półmaraton 2018 – przedsprzedaż pakietów

Marzec 27, 2017

ONICO Gdynia Półmaraton odbędzie się 18 marca 2018 roku, a już w poniedziałek, 27 marca br., zostanie uruchomiona przedsprzedaż pakietów startowych w specjalnej cenie. Jak można zagwarantować sobie start w tym półmaratonie? 

(więcej…)