Bieganie na wesoło
Biegacz z 2014 roku a biegacz z 2022 roku [NA WESOŁO]

polecane

Biegacz z 2014 roku a biegacz z 2022 roku [NA WESOŁO]

Kamil Nowak
2 sierpnia, 2022
Motywacja Wideo

Bieganie kiedyś a dziś. Czy zmiany są tylko na gorsze, a może na lepsze? Jak je oceniacie? Trener biegania z 2014 r. a z 2022 r., buty do biegania i zegarek do biegania – kiedyś vs dziś. Co jeszcze było kiedyś, a dziś wygląda zupełnie inaczej? Podrzućcie pomysły, z chęcią nagram kontynuacje odcinka. 

Bieganie na wesoło film

Zegarek do biegania 2014 r.: Mam 1 zegarek do wszystkich moich sportów. Wskazuje prawidłowe aktualne tempo biegu i prędkość. Ślad GPS na mapach wygląda idealnie, nie ma tutaj błędów lub zdarza się 1 na 20 treningów. Tętno z pasa napiersiowego jest zawsze dokładne, ale uwiera on w czasie długich treningów.

Zegarek do biegania 2022 r.: Jak długo można szukać informacji, do którego zegarka będę mógł wgrać zdjęcie mojego kochanego chomika. Chciałbym mieć jego zdjęcie na tarczy zegarka. Co jeszcze… a muszę wybrać taki zegarek, który ma funkcję animowanych wskazówek treningowych, tak, żebym widział, jak zrobić poprawnie pompkę lub przysiad. Fajnie, gdybym mógł łatwo wymieniać paski w zegarku, żeby dostosować jego design do okazji.

Buty do biegania 2014 r.: Jestem bardzo zadowolony z moich butów do biegania. Dobrze mi się w nich biega, nigdzie mnie nie uwierają. Mają cienką siateczkę, dzięki której są przewiewne i błyskawicznie odprowadzają wilgoć i ciepło. Amortyzacja sprawdza się na twardych nawierzchniach, dając mi komfort nawet podczas długich wybiegań.

Buty do biegania 2022 r.: Ile te buty do biegania kosztują? Mają wkładkę karbonową, która sprawia, że są to najszybsze buty na świecie? Lekkie, sprężyste, oddają część energii podczas lądowania. Wyposażone w najlżejszą i najbardziej sprężystą piankę. Niewiarygodna przewiewność w rejonie palców. Aerodynamiczne poduszki, wytrzymała na ścieranie guma. Mam nadzieję, że dzięki takim butom będę lepszym sportowcem. Z lepszymi wynikami.

Trener biegania z 2014 r.: Chcę zacząć biegać i mieć kogoś, kto będzie mnie motywować, rozpisze mi plan ćwiczeń i będzie prowadził mnie tydzień po tygodniu, żebym stale miał progres i się rozwijał. Myślałem o trenerze po odpowiednim wykształceniu, być może trenerze, który biega i odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Kogoś, kto ma ogromne doświadczenie.

Trener biegania z 2022 r.: Znalazłem na Tiktaczu biegacza, który wrzuca filmiki z radami, jak i kiedy biegać. Napisał w poście, że poleca gotowe plany treningowe, które dostępne są dla wszystkich, niezależnie od wieku, płci, pracy zawodowej i stanu zdrowia. Jeden plan ćwiczeń dla wszystkich. Wystarczy kupić plan treningowy za 200 zł, a ta rozpiska uczyni ze mnie biegowego ogiera. Gość mnie przekonał, biorę ten plan.

Zobacz jeszcze TEN odcinek na YouTube Bieganie Uskrzydla! 🙂

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Zegarek TomTom Runner 2 Cardio + Music – recenzja

Muzyka wprost z zegarka i do tego pomiar tętna z nadgarstka? Tak! TomTom Runner 2 Cardio + Music, to odpowiedź na potrzeby rynku. TomTom za sprawą tego produktu nieźle namieszał w segmencie zegarków mierzących aktywność sportową. Jaki jest naprawdę ten zegarek, dowiecie się z naszej recenzji. (więcej…)