adidas zaprasza na warsztaty
New Running Sessions – adidas zaprasza na warsztaty

polecane

New Running Sessions – adidas zaprasza na warsztaty

Kamil Nowak
marzec 7, 2019
Aktualności

Recode Running – pod tym hasłem już od wczoraj (6 marca) trwają warsztaty w adidas Runners połączone z sesjami biegowymi. To jednak tylko początek wydarzeń i aktywacji, które odbędą się w Warszawie na przestrzeni marca.

New Running Sessions - adidas zaprasza na warsztaty

Recode Running to nowy sposób na odkrycie swojej biegowej zajawki zarówno dla tych, którzy biegają regularnie, jak i osób które dopiero próbują swoich sił w tym sporcie. To swego rodzaju filozofia, czy też trend, w którym nie śrubuje się czasów i rezultatów, a celebruje samo doświadczenie biegania. Doświadczenie, wychodzące daleko poza samą aktywność fizyczną.

Jak można spróbować nowego stylu biegania? Wystarczy dołączyć do wydarzeń z cyklu Recode Running Sessions w adidas Runners Warsaw przy ul. Solec 38:

13 marca, 18:00-19:30, Iza Parszczyńska & Marek Ogień
20 marca, 18:00-19:30, Marcin Lewandowski

Spotkanie 13 marca będzie składało się z dwóch części: sesji biegowej oraz warsztatu kreatywnego.

New Running Sessions - adidas zaprasza na warsztaty

13 marca odbędzie się spotkanie z fotografem Markiem Ogniem, który opowie o swojej pasji i jednocześnie profesji, zdradzając kilka tipów na niepowtarzalne zdjęcia sportowe. Część treningową poprowadzi Iza Parszczyńska, coach z 14 letnim doświadczeniem, biegająca na dystansach od 5 km do maratonu.

Gospodarzem spotkania, które zaplanowano na 20 marca będzie Marcin Lewandowski, złoty medalista Mistrzostw Europy i Halowych Mistrzostw Europy w biegu na 800 m, a przede wszystkim tegoroczny halowy Mistrz Europy w biegu na 1500 m!

Zapisy na wszystkie sesje kreatywne odbywają się poprzez stronę http://adidas.pl/adidasrunners/ oraz aplikację Runtastic. Osoby niezarejestrowane na jednej z platform będą mogły jej dokonać przed danym wydarzeniem w adidas Runners.

Źródło: informacja prasowa; fot. adidas

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie w zimne dni. Ile warstw odzieży założyć?

Cebula, tort, góry i ogry... co ich łączy? Otóż warstwy. To one sprawiają, że tort jest wyśmienity, ogry tak złożone osobowościowo, cebula wyjątkowym warzywem, a góry majestatyczne. Biegacze też mają warstwy, a przynajmniej powinni po nie sięgać, gdy za oknem robi się coraz zimniej. Jesień i wiosna są porami roku, kiedy trudno o optymalny ubiór do zmiennych warunków pogodowych. Ciężko podjąć decyzję o tym, co na siebie założyć, a także po ile warstw odzieży sięgać? Jak zabezpieczyć się, aby bieganie w zimne dni nie było problemem? (więcej…)