bieganieuskrzydla.pl

Adidas Runners Warsaw – łączy biegaczy

Styczeń 12, 2017

Adidas Runners Warsaw – niezwykłe, edukacyjne i treningowe miejsce spotkań nie tylko dla biegaczy, ale przede wszystkim dla sympatyków marki adidas. Bezpłatne i otwarte w samym centrum Warszawy. Jak można dołączyć do Adidas Runners Warsaw i stać się członkiem wyjątkowej społeczności? 

 

 

Adidas Runners Warsaw to 450 m kw. miejsca zaprojektowanego z myślą o osobach aktywnych, z którego można korzystać bezpłatnie i jest otwarte dla wszystkich. – Naszym celem jest zintegrowanie środowiska ludzi, którzy uprawiają sport w Warszawie. Stworzyliśmy miejsce, w którym można komfortowo trenować, spotykać się i nawzajem inspirować – mówi Martyna Wiśniewska, kapitan Adidas Runners Warsaw.

 

Adidas Runners Warsaw to niezwykła przestrzeń przy ul. Solec 38, stworzona z myślą o osobach uprawiających sport w Warszawie.

 

Ponieważ Adidas Runners Warsaw to z założenia aktywna społeczność ludzi związanych ze sportem, to i na wyposażeniu lokalu nie mogło zabraknąć szatni, pryszniców, szafek, w których można swobodnie pozostawić swoje prywatne rzeczy. Tak więc możemy śmiało zawitać tutaj na trening o każdej porze dnia, ponieważ w komfortowy sposób po zajęciach będziemy mogli się przygotować do dalszej części dnia. Aby w pełni wykorzystać możliwości lokalu, przygotowano na wyposażeniu maty, kettle, skrzynie – to wszystko po to, aby kompleksowo można było trenować, a duża strefa odpoczynku tzw. chill’u dopełnia całości i sprawia, że na pewno będzie to miejsce nie tylko do wyciskania potu podczas aktywności fizycznej, ale również przestrzeń do rozmów, dyskusji czy wymiany doświadczeń sportowców.

 

 

Można wziąć udział w zróżnicowanych darmowych treningach prowadzonych przez dziewięciu ekspertów Adidas Running. Oprócz treningów biegowych, odbywają się również zajęcia ogólnorozwojowe, funkcjonalne oraz joga. Można też po prostu przyjść i ćwiczyć samodzielnie. Klub jest otwarty codziennie. W tygodniu w godzinach 12:00-22:00 (dodatkowo we wtorkowe i czwartkowe poranki w godz. 7:00 – 10:00), a w weekendy w godz. 8:00 – 13:00. Każdy może dołączyć do społeczności Adidas Runners. Grafik zajęć na bieżący tydzień prezentuje się tak:

 

 

Adidas Runners to globalna wspólnota, która łączy i wspiera biegaczy z całego świata. Zapomnij o bieganiu, jakie znasz ze szkolnych bieżni czy nudnych treningów. Z profesjonalnymi trenerami, wśród ludzi z podobną zajawką przekonasz się, że bieganie to coś więcej niż zwykły trening.

 

Więcej informacji na www.adidas.pl/adidasrunners/pl_PL, na specjalnej grupie Adidas Runners Warsaw na Facebooku oraz pod #adidasrunnerswarsaw (instagram).

 

Informacja prasowa / opracowanie red. / zdjęcia są własnością marki adidas 

 

Jedna odpowiedź do “Adidas Runners Warsaw – łączy biegaczy”

  1. Po_co_uzupełniać napisał(a):

    Super sprawa ?. Na pewno skorzystam nie jestem raz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Fitbit Blaze – sportowy smartwatch od Fitbit – recenzja

Poznajcie Fitbit Blaze czyli smartwatch, który zdecydowanie wykracza poza pewne kanony. Fitbit Blaze nie tylko policzy nasze kroki, spalone kalorie, tętno, dystans, liczbę pięter na które weszliśmy, ale wskaże idealną drogę do lepszej jakości życia. Jest to interesujący smartwatch, a o wszystkich jego plusach i minusach dowiesz się z naszego testu. Czym tak czaruje Fitbit?  (więcej…)