Adidas Runners Warsaw – łączy biegaczy

polecane

Adidas Runners Warsaw – łączy biegaczy

Kamil Nowak
12 stycznia, 2017
Aktualności Motywacja

Adidas Runners Warsaw – niezwykłe, edukacyjne i treningowe miejsce spotkań nie tylko dla biegaczy, ale przede wszystkim dla sympatyków marki adidas. Bezpłatne i otwarte w samym centrum Warszawy. Jak można dołączyć do Adidas Runners Warsaw i stać się członkiem wyjątkowej społeczności? 

Adidas Runners Warsaw to 450 m kw. miejsca zaprojektowanego z myślą o osobach aktywnych, z którego można korzystać bezpłatnie i jest otwarte dla wszystkich. – Naszym celem jest zintegrowanie środowiska ludzi, którzy uprawiają sport w Warszawie. Stworzyliśmy miejsce, w którym można komfortowo trenować, spotykać się i nawzajem inspirować – mówi Martyna Wiśniewska, kapitan Adidas Runners Warsaw.

Adidas Runners Warsaw to niezwykła przestrzeń przy ul. Solec 38, stworzona z myślą o osobach uprawiających sport w Warszawie.

Ponieważ Adidas Runners Warsaw to z założenia aktywna społeczność ludzi związanych ze sportem, to i na wyposażeniu lokalu nie mogło zabraknąć szatni, pryszniców, szafek, w których można swobodnie pozostawić swoje prywatne rzeczy. Tak więc możemy śmiało zawitać tutaj na trening o każdej porze dnia, ponieważ w komfortowy sposób po zajęciach będziemy mogli się przygotować do dalszej części dnia. Aby w pełni wykorzystać możliwości lokalu, przygotowano na wyposażeniu maty, kettle, skrzynie – to wszystko po to, aby kompleksowo można było trenować, a duża strefa odpoczynku tzw. chill’u dopełnia całości i sprawia, że na pewno będzie to miejsce nie tylko do wyciskania potu podczas aktywności fizycznej, ale również przestrzeń do rozmów, dyskusji czy wymiany doświadczeń sportowców.

Można wziąć udział w zróżnicowanych darmowych treningach prowadzonych przez dziewięciu ekspertów Adidas Running. Oprócz treningów biegowych, odbywają się również zajęcia ogólnorozwojowe, funkcjonalne oraz joga. Można też po prostu przyjść i ćwiczyć samodzielnie. Klub jest otwarty codziennie. W tygodniu w godzinach 12:00-22:00 (dodatkowo we wtorkowe i czwartkowe poranki w godz. 7:00 – 10:00), a w weekendy w godz. 8:00 – 13:00. Każdy może dołączyć do społeczności Adidas Runners. Grafik zajęć na bieżący tydzień prezentuje się tak:

Adidas Runners to globalna wspólnota, która łączy i wspiera biegaczy z całego świata. Zapomnij o bieganiu, jakie znasz ze szkolnych bieżni czy nudnych treningów. Z profesjonalnymi trenerami, wśród ludzi z podobną zajawką przekonasz się, że bieganie to coś więcej niż zwykły trening.

Więcej informacji na www.adidas.pl/adidasrunners/pl_PL, na specjalnej grupie Adidas Runners Warsaw na Facebooku oraz pod #adidasrunnerswarsaw (instagram).

Informacja prasowa / opracowanie red. / zdjęcia są własnością marki adidas 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Po_co_uzupełniać pisze:

    Super sprawa ?. Na pewno skorzystam nie jestem raz.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Garmin, Polar i Suunto. Gdzie jest lepsza aplikacja mobilna?

Garmin Connect, Polar Flow, Suunto App – kupując zegarek sportowy, otrzymujesz w pakiecie dostęp do platformy internetowej lub aplikacji mobilnej, która ułatwia przeglądanie wyników sportowych, zrealizowanych treningów i planowanie kolejnych sesji. Dostęp do tych i innych informacji jest istotny dla osób ambitnych, które poważnie podchodzą do sportu, ale także tych, którzy trenują mniej regularnie, a również chcą zadbać o swoją kondycję i wyniki sportowe. Która aplikacja jest moim zdaniem najlepsza? Którą markę zegarków wybrać, uwzględniając tylko możliwości, jakie daje platforma internetowa? (więcej…)