Półmaraton Warszawski już dzisiaj! Transmisja online, wyniki

polecane

Półmaraton Warszawski już dzisiaj! Transmisja online, wyniki

Kamil Nowak
marzec 25, 2018
Aktualności

Półmaraton Warszawski rozpocznie się o godzinie 10. Wyniki uczestników 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego, na kolejnych punktach kontrolnych, można śledzić na żywo pod specjalnym adresem. Dostępna jest również transmisja internetowa.

25 marca o godzinie 10:00 rozpoczną się sportowe emocje w Warszawie. Dla przypomnienia – rekordy Półmaratonu Warszawskiego to 60:48 wśród mężczyzn i 69:07 wśród pań. Czy w tym roku uda się pobić te wyniki? 13. PZU Półmaraton Warszawski zapowiada się jako niezwykłe widowisko sportowe ze względu na elitę biegu. Wśród mężczyzn zwracają na siebie uwagę dwa nazwiska: Victor Kipchirchir – rekordzista tego półmaratonu, zawodnik z życiówką poniżej 60 minut oraz Błażej Brzeziński – sensacyjny zwycięzca ubiegłorocznego Maratonu Warszawskiego, który pokazał, że potrafi wygrywać niezależnie od tego, z kim trzeba się zmagać. To tylko początek obszernej listy elity biegaczy, bo dodać należy tych, którzy reprezentują Kenię, Etiopię, Japonię, Maroko, Polskę czy Lesotho (państwo w południowej Afryce). Wśród pań emocji również nie powinno zabraknąć. Numerem jeden w walce o wygraną jest Polline Wanjiku Njeru, która cztery lata temu ustanowiła rekord Półmaratonu Warszawskiego, a przed trzema tygodniami pobiła w Paryżu swoją życiówkę. Jej czas – 1:08:19… Jeśli dodać do tego jeszcze 5 innych Kenijek, 2 Etiopki, 1 zawodniczkę z Erytrei, 3 Polki (na czele z trzecią w ostatnim Maratonie Warszawskim Ewą Jagielską) oraz jedną zawodniczkę z Węgier, to kto wie, w jakim czasie wpadnie na metę zwyciężczyni. Trzymajmy kciuki!

Transmisja online dostępna jest tutaj:

Z kolei wyniki uczestników 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego można na bieżąco śledzić tutaj.

Powodzenia! Dajcie znać po biegu, jak Wam poszło (uśmiech).

Źródło: na podstawie / informacja prasowa 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

5 produktów, które zainteresują osoby aktywne fizycznie

Czy trenujesz na wysokich obrotach i potrzebujesz sprawdzonego sposobu na regenerację? Czy chcesz zabezpieczyć buty do biegania i odzież przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi? Przedstawiamy 5 praktycznych produktów, które odmienią życie sportowca na lepsze. (więcej…)