bieganieuskrzydla.pl

Półmaraton Warszawski już dzisiaj! Transmisja online, wyniki

Półmaraton Warszawski rozpocznie się o godzinie 10. Wyniki uczestników 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego, na kolejnych punktach kontrolnych, można śledzić na żywo pod specjalnym adresem. Dostępna jest również transmisja internetowa.

 

 

25 marca o godzinie 10:00 rozpoczną się sportowe emocje w Warszawie. Dla przypomnienia – rekordy Półmaratonu Warszawskiego to 60:48 wśród mężczyzn i 69:07 wśród pań. Czy w tym roku uda się pobić te wyniki? 13. PZU Półmaraton Warszawski zapowiada się jako niezwykłe widowisko sportowe ze względu na elitę biegu. Wśród mężczyzn zwracają na siebie uwagę dwa nazwiska: Victor Kipchirchir – rekordzista tego półmaratonu, zawodnik z życiówką poniżej 60 minut oraz Błażej Brzeziński – sensacyjny zwycięzca ubiegłorocznego Maratonu Warszawskiego, który pokazał, że potrafi wygrywać niezależnie od tego, z kim trzeba się zmagać. To tylko początek obszernej listy elity biegaczy, bo dodać należy tych, którzy reprezentują Kenię, Etiopię, Japonię, Maroko, Polskę czy Lesotho (państwo w południowej Afryce). Wśród pań emocji również nie powinno zabraknąć. Numerem jeden w walce o wygraną jest Polline Wanjiku Njeru, która cztery lata temu ustanowiła rekord Półmaratonu Warszawskiego, a przed trzema tygodniami pobiła w Paryżu swoją życiówkę. Jej czas – 1:08:19… Jeśli dodać do tego jeszcze 5 innych Kenijek, 2 Etiopki, 1 zawodniczkę z Erytrei, 3 Polki (na czele z trzecią w ostatnim Maratonie Warszawskim Ewą Jagielską) oraz jedną zawodniczkę z Węgier, to kto wie, w jakim czasie wpadnie na metę zwyciężczyni. Trzymajmy kciuki!

 

Transmisja online dostępna jest tutaj:

 

Z kolei wyniki uczestników 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego można na bieżąco śledzić tutaj.

 

Powodzenia! Dajcie znać po biegu, jak Wam poszło (uśmiech).

 

Źródło: na podstawie / informacja prasowa 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Podkolanówki kompresyjne ROYAL BAY Neon – recenzja

Kompresja w treningu biegacza pojawiła się bardzo szybko, a producenci, w tym Royal Bay z każdym kolejnym sezonem przygotowują dla biegaczy, coraz to bardziej efektowne wzornictwo i nowe produkty. Odzież kompresyjną poleca się wszystkich osobom aktywnym, zarówno profesjonalistom, jak i amatorom.  (więcej…)