Suunto 3 Fitness – solidne wsparcie dla osób aktywnych

polecane

Suunto 3 Fitness – solidne wsparcie dla osób aktywnych

Kamil Nowak
25 kwietnia, 2018
Aktualności

Suunto 3 Fitness jest najnowszym zegarkiem fińskiego producenta, który dzięki inteligentnym funkcjom pozwoli wesprzeć osobę aktywną fizycznie na każdym kroku. Indywidualny plan treningowy, wskazówki podczas ćwiczeń, monitorowanie snu i łączność z aplikacją Suunto App, to tylko część dostępnych możliwości tego modelu. Co jeszcze potrafi zegarek Suunto?

Suunto 3 Fitness tworzy indywidualny plan treningowy, zaadaptowany do potrzeb kondycyjnych użytkownika. Podczas ćwiczeń na bieżąco prezentuje wskazówki, by pomóc w osiągnięciu odpowiedniego poziomu intensywności. Monitorowanie aktywności przez całą dobę w oparciu o liczbę kroków, spalone kalorie i jakość snu w połączeniu z monitorowaniem poziomu obciążenia fizycznego i regeneracji pozwala na całościowy wgląd w przebieg dnia i pomaga w utrzymywaniu zdrowej równowagi między aktywnością a odpoczynkiem. Zegarek tworzy siedmiodniowy plan treningowy oparty na poziomie sprawności użytkownika i zarejestrowanej historii treningów. Plan zawiera ćwiczenia o optymalnej długości i intensywności, by poprawić poziom kondycji. Plan treningowy jest automatycznie adaptowany stosownie do faktycznej aktywności, więc w razie pominięcia ćwiczenia lub wykonania większej niż planowana liczby ćwiczeń nie trzeba go ręcznie aktualizować. Planowane ćwiczenia można łatwo uaktywnić, a po uruchomieniu zegarek prowadzi użytkownika w taki sposób, by osiągnął odpowiedni poziom intensywności.

Pełny test Suunto 3 Fitness opublikowaliśmy już na naszych łamach. 

Zegarek sportowy jest gotowy na wiele rodzajów aktywności fizycznych, od pieszych wędrówek, przez pływanie i jazdę na rowerze, po ćwiczenia na siłowni czy bieganie. Sprzęt wykorzystuje informacje o kadencji nadgarstka do mierzenia prędkości oraz dystansu podczas chodzenia i biegania, dzięki czemu może monitorować prędkość a także odległość również w pomieszczeniach. Sprawdzi się też na zajęciach w klubie fitness jak i podczas monitorowania aktywności na świeżym powietrzu. Nadgarstkowy pomiar tętna zapewnia łatwość użycia, natomiast wodoszczelność do 30 metrów sprawia, że można w nim pływać.

Suunto na można wykorzystać także do monitorowania snu. W podsumowaniu snu zawarte są informacje o jego długości i wpływie na regenerację. Ponadto zegarek mierzy poziom obciążenia fizycznego i regeneracji w ciągu dnia. Najnowszy zegarek fińskiego producenta łączy się z nową aplikacją Suunto app, która rejestruje aktywność użytkownika i informuje o trendach aktywności, snu i ogólnej kondycji. Zegarek umożliwia udostępnianie ważnych momentów aktywności i łatwe nawiązywanie kontaktów w społeczności aplikacji Suunto app. Po starowaniu zegarka ze smartfonem otrzymamy dostęp do danych GPS urządzenia mobilnego, które pozwolą na dokładniejsze śledzenie prędkości i dystansu oraz trasy.

Sprzęt dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych. Wersje kolorystyczne Gold i All Black wyposażono w pierścienie i przyciski ze stali nierdzewnej barwionej na kolor złoty lub czarny (cena na oficjalnym sklepie producenta 999 zł) , natomiast modele Suunto 3 Fitness Black, Ocean i Sakura są wyposażone w pierścienie z polerowanej stali nierdzewnej (cena na oficjalnej stronie producenta 899 zł). Zegarki dostępne będą w sprzedaży od dnia 25.04.2018 w sklepach sieci Komputronik.

Źródło: informacja prasowa; na podstawie; fot. Suunto

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

BRUBECK – recenzja odzieży dla biegaczy

Marka Brubeck zajmuje się projektowaniem oraz produkcją wysokiej jakości termoaktywnej odzieży sportowej oraz bawełnianej bielizny bezszwowej. Brubeck swoje produkty adresuje do ludzi poszukujących efektywnej ochrony i komfortu w każdych warunkach atmosferycznych oraz w różnych porach roku i sytuacjach życiowych. Dzięki jednej z najnowocześniejszych linii technologicznych w Europie,  jest w stanie dostarczyć odzież najwyższej jakości.  (więcej…)