Zapisy na Hard Dog Race 2020
Zapisy na Hard Dog Race 2020!

polecane

Zapisy na Hard Dog Race 2020!

Tomasz Wołoćko
10 lutego, 2020
Aktualności

Hard Dog Race 2020 w formule Base odbędzie się w dniu 25 kwietnia na terenie OSiR Góra Kamieńsk. Co już wiadomo o tegorocznych zawodach? Gdzie można się zapisać?

Zapisy na Hard Dog Race 2020

W trakcie Hard Dog Race nie tylko będziesz konkurować z czasem; będziesz musiał pokonać trudne przeszkody, upór psa, a nawet własne słabości. Będziesz zmęczony i obolały, będziesz pokryty błotem aż po uszy. Hard Dog Race to wyjątkowe wydarzenie dla psów i ich właścicieli. Dlaczego „Hard”? Bo to wydarzenie dla tych, co są twardzi. Dla tych, co są silni i zdeterminowani. I teraz mają szansę to udowodnić. Zawody są trudne i pełne przeszkód, ale na końcu czeka fantastyczne uczucie przezwyciężenia własnych słabości i dotarcia do mety. Jeżeli lubisz dobre wyzwania i bieganie, a także jesteś miłośnikiem psów, to jest to wydarzenie dla Ciebie; bądź na linii startu zawodów HDR Base (6 km, 16 przeszkód), które odbędą się na terenie OSiR Góra Kamieńsk 25 kwietnia 2020!

Nie zapomnij o Bitwie między Alfami. Czy myślisz, że jesteś Alfą? Udowodnij to! Zgłoś się na wyścigi (fale) o godzinie 9:00 i 9:15, jeśli naprawdę chcesz osiągnąć jak najlepszy czas. Możesz zgłaszać się w zespole lub jako indywidualny uczestnik. Pośpiesz się, bo tylko 88 twardzieli może wziąć udział w tej bitwie.

Więcej informacji na temat Hard Dog Race oraz zapisy można znaleźć na stronie. Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: infopl@harddograce.pl.

To będzie ciężki dzień. Dasz radę? Zgłoś się i sprawdź!

Zaglądajcie również na Fanpage imprezy na Facebooku.

Źródło: informacja prasowa; fot. Fotokompozytor.pl + Monika Chrobasik

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Kalendarz biegów z psem pisze:

    Popularność biegów z przeszkodami z psem jest niesamowita. Gratulacje dla Organizatorów. Dla tych co wolą bardziej tradycyjne rozrywki z psami polecamy canicross i dogtrekking

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Trening wysokogórski i zjawisko hipoksji. Jakie dają efekty?

Trening wysokogórski oraz zjawisko hipoksji są dwoma związanymi ze sobą aspektami, które zyskują coraz większą popularność w świecie sportu. Oba te elementy wpływają na organizm w sposób unikalny, pomagając osiągnąć lepsze wyniki w sporcie, poprawić wydolność i przyspieszyć procesy regeneracji. Czym jest trening wysokogórski i czym różni się od treningu wysokościowego? Czym jest zjawisko hipoksji? Jak skutecznie z nich korzystać, aby osiągnąć najlepsze efekty. (więcej…)