Hard Dog Race 2020 zapisy
Hard Dog Race odbędzie się 25 kwietnia 2020 roku! [ZAPISY]

polecane

Hard Dog Race odbędzie się 25 kwietnia 2020 roku! [ZAPISY]

Tomasz Wołoćko
luty 6, 2020
Biegi

Najbliższe zawody Hard Dog Race w formule Base odbędą się 25 kwietnia 2020 roku na terenie OSiR Góra Kamieńsk. Co już wiadomo o tegorocznym wydarzeniu? Gdzie można się zapisać?

Hard Dog Race 2020 zapisy

Hard Dog Race to wyjątkowe wydarzenie dla psów i ich właścicieli. Dlaczego „Hard”? Bo to wydarzenie dla tych, co są twardzi. Dla tych, co są silni i zdeterminowani. I teraz mają szansę to udowodnić. Zawody są trudne i pełne przeszkód, ale na końcu czeka fantastyczne uczucie przezwyciężenia własnych słabości i dotarcia do mety. Jeżeli lubisz dobre wyzwania i bieganie, a także jesteś miłośnikiem psów, to jest to wydarzenie dla Ciebie; bądź na linii startu zawodów HDR Base (6 km, 16 przeszkód), które odbędą się na terenie OSiR Góra Kamieńsk 25 kwietnia 2020!

W trakcie Hard Dog Race nie tylko będziesz konkurować z czasem; będziesz musiał pokonać trudne przeszkody, upór psa, a nawet własne słabości. Będziesz zmęczony i obolały, będziesz pokryty błotem aż po uszy.

Nie zapomnij o Bitwie między Alfami. Czy myślisz, że jesteś Alfą? Udowodnij to! Zgłoś się na wyścigi (fale) o godzinie 9:00 i 9:15, jeśli naprawdę chcesz osiągnąć jak najlepszy czas. Możesz zgłaszać się w zespole lub jako indywidualny uczestnik. Pośpiesz się, bo tylko 88 twardzieli może wziąć udział w tej bitwie.

Swoją super-psią-moc możecie sprawdzić na Hard Dog Race Base Polska – bieg z przeszkodami z psem 25 kwietnia 🙃😁Super-psy łapki w górę 🦹‍♀️🐾🦹‍♂️cdn.fot. Fotokompozytor

Opublikowany przez Hard Dog Race Poland Czwartek, 6 lutego 2020

Więcej informacji na temat Hard Dog Race oraz zapisy można znaleźć na stronie. Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, prosimy o kontakt z nami pod adresem e-mail: infopl@harddograce.pl.

To będzie ciężki dzień. Dasz radę? Zgłoś się i sprawdź!

Zaglądajcie również na Fanpage imprezy na Facebooku.

Źródło: oprac. na podstawie: https://www.facebook.com/events/628392114639639/; fot. Fotokompozytor.pl + organizator Hard Dog Race;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Ból kolan po bieganiu. Co jeść, aby omijać ten problem?

Jeśli chcesz, aby nie doskwierał Ci ból kolan po bieganiu, to warto wpleść do swojej diety kilka produktów, które wzmocnią stawy kolanowe i dadzą poczucie stabilności oraz mocy w trakcie treningów. Co warto jeść, aby omijać problem bolących kolan? Odpowiada Igor Dzierżanowski, dietetyk oraz trener personalny.  (więcej…)