Hard Dog Race 2020 zapisy
Hard Dog Race odbędzie się 25 kwietnia 2020 roku! [ZAPISY]

polecane

Hard Dog Race odbędzie się 25 kwietnia 2020 roku! [ZAPISY]

Tomasz Wołoćko
6 lutego, 2020
Biegi

Najbliższe zawody Hard Dog Race w formule Base odbędą się 25 kwietnia 2020 roku na terenie OSiR Góra Kamieńsk. Co już wiadomo o tegorocznym wydarzeniu? Gdzie można się zapisać?

Hard Dog Race 2020 zapisy

Hard Dog Race to wyjątkowe wydarzenie dla psów i ich właścicieli. Dlaczego „Hard”? Bo to wydarzenie dla tych, co są twardzi. Dla tych, co są silni i zdeterminowani. I teraz mają szansę to udowodnić. Zawody są trudne i pełne przeszkód, ale na końcu czeka fantastyczne uczucie przezwyciężenia własnych słabości i dotarcia do mety. Jeżeli lubisz dobre wyzwania i bieganie, a także jesteś miłośnikiem psów, to jest to wydarzenie dla Ciebie; bądź na linii startu zawodów HDR Base (6 km, 16 przeszkód), które odbędą się na terenie OSiR Góra Kamieńsk 25 kwietnia 2020!

W trakcie Hard Dog Race nie tylko będziesz konkurować z czasem; będziesz musiał pokonać trudne przeszkody, upór psa, a nawet własne słabości. Będziesz zmęczony i obolały, będziesz pokryty błotem aż po uszy.

Nie zapomnij o Bitwie między Alfami. Czy myślisz, że jesteś Alfą? Udowodnij to! Zgłoś się na wyścigi (fale) o godzinie 9:00 i 9:15, jeśli naprawdę chcesz osiągnąć jak najlepszy czas. Możesz zgłaszać się w zespole lub jako indywidualny uczestnik. Pośpiesz się, bo tylko 88 twardzieli może wziąć udział w tej bitwie.

Swoją super-psią-moc możecie sprawdzić na Hard Dog Race Base Polska – bieg z przeszkodami z psem 25 kwietnia 🙃😁Super-psy łapki w górę 🦹‍♀️🐾🦹‍♂️cdn.fot. Fotokompozytor

Opublikowany przez Hard Dog Race Poland Czwartek, 6 lutego 2020

Więcej informacji na temat Hard Dog Race oraz zapisy można znaleźć na stronie. Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, prosimy o kontakt z nami pod adresem e-mail: infopl@harddograce.pl.

To będzie ciężki dzień. Dasz radę? Zgłoś się i sprawdź!

Zaglądajcie również na Fanpage imprezy na Facebooku.

Źródło: oprac. na podstawie: https://www.facebook.com/events/628392114639639/; fot. Fotokompozytor.pl + organizator Hard Dog Race;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jak biegać, aby schudnąć?

Jedną z podstawowych kwestii na początku przygody z bieganiem jest temat - jak biegać, aby schudnąć. Nie wystarczy jedynie ograniczenie jedzenia i regularne bieganie. Spalanie tłuszczu to proces, który należy przemyśleć, wdrożyć odpowiednio zbilansowaną dietę i efektywnie ćwiczyć. Ale jak biegać, aby schudnąć? Czy kierować się tętnem? (więcej…)