Ruszyły zapisy na 23. Poznań Maraton
Ruszyły zapisy na 23. Poznań Maraton! Tylko 6000 miejsc!

polecane

Ruszyły zapisy na 23. Poznań Maraton! Tylko 6000 miejsc!

Tomasz Wołoćko
31 stycznia, 2024
Biegi

W środę 31 stycznia, równo o 12:00 wystartowały zapisy na kolejną edycję biegu na królewskim dystansie w stolicy Wielkopolski. Na starcie Poznań Maratonu im. Macieja Frankiewicza spotkamy się 13 października. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie poprzez formularz online.

Ruszyły zapisy na 23. Poznań Maraton

Liczba miejsc podczas tegorocznej edycji biegu wynosi 6000. Przed rejestracją zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, w którym znajdują się wszystkie przydatne informacje dotyczące poznańskiego maratonu. Warto nie czekać zbyt długo z decyzją o zapisie. Cena pakietu startowego będzie sukcesywnie rosła, zgodnie z poniższym kalendarium:

• do 7 marca – 160 zł,
• od 8 marca do 30 czerwca – 200 zł,
• od 1 lipca do 31 sierpnia – 220zł,
• od 1 września do 10 października – 240 zł,
• w dniach 11 i 12 października – 270 zł.

Ruszyły zapisy na 23. Poznań Maraton

Podane wyżej ceny nie obejmują koszulki. Chętni do jej zakupu muszą doliczyć do ceny pakietu 60 zł. Wszystkich, którzy chcieliby poczuć przedsmak październikowych emocji zachęcamy do zapoznania się z materiałem filmowym dostępnym na kanale Youtube Poznań Maratonu.

Do zobaczenia w październiku!

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; fot. Klaudia Berda

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro – recenzja

Suunto Spartan Sport Wrist HR Baro został stworzony dla sportowców z zacięciem podróżniczym. Dzięki wielu funkcjom outdoorowym zegarek spisze się we wszystkich wymagających aktywnościach - tych terenowych, jak i w obrębie miejskiej dżungli. O pozostałych mocnych, ale i słabych stronach najnowszego sprzętu Suunto przeczytacie poniżej. (więcej…)