Runmageddon Wrocław startuje w weekend
Runmageddon Wrocław startuje w weekend [19-20 PAŹDZIERNIK]

polecane

Runmageddon Wrocław startuje w weekend [19-20 PAŹDZIERNIK]

Jerzy Stawiński
październik 16, 2019
Aktualności

Runmageddon Wrocław ponownie zawita do stolicy Dolnego Śląska! W najbliższy weekend (19-20 październik) startuje kolejna odsłona ekstremalnych biegów z przeszkodami Runmageddon. To będzie wymagający test kondycji, wytrzymałości i sprawności. Na uczestników czekają ciekawe trasy. Jak trudny będzie tegoroczny Runmageddon we Wrocławiu?

Runmageddon Wrocław październik

Runmageddon Wrocław będzie mega trudny! To na pewno ucieszy miłośników biegów przeszkodowych. Finałowy Runmageddon przeniesie zawodników do innego świata niż dotychczasowe ekstremalne wydarzenia w stolicy Dolnego Śląska. Postawi przed nimi wyzwanie pokonania mega trudnych tras poprowadzonych zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz Stadionu Wrocław! Wielką niespodzianką są te części trasy, które zaplanowano wewnątrz Stadionu Wrocław. W sportowym obiekcie startujący przeskakiwać będą Dywan z Opon, za pomocą rąk i nóg zmierzą się z Poręczami wąskimi, sprawdzą też swoją zwinność i kreatywność pokonując „pajęcze” sieci „Wdowy” , a do tego przetestują swoją kondycję kilkukrotnie pokonując schody trybun. Po tych zmaganiach wybiegną na zewnątrz, gdzie czekać na nich będą kolejne męczące fizycznie wyzwania: Przerzucanie opon, Bagna, Ścianki do wody, Jelita czy Siatka do czołgania. Zapory rozstawione będą w parku, a trasy ekstremalnego biegu poprowadzą uczestników aż do stawu Pilczyckiego.

Liczba przeszkód i długość tras różnić będą się w zależności od formuły. Trasa w formule Intro mają 3 kilometrów i 15 przeszkodami, Kids (1 km i 10 przeszkód), Junior (2 km i 15 przeszkód) oraz Family ( 2 km i 15 przeszkód ) poprowadzone będą głównie na stadionie i terenie do niego przyległym. Startujący w formule Rekrut (6 km i 30 przeszkód) wybiegną do Parku Pilczyckiego. Natomiast uczestnicy Finału Ligi, którzy zmierzą się z 10 km odcinkiem i 50 przeszkodami dotrą aż do Lasu Kuźnickiego.

Runmageddon Family odbędzie się 20 października, starty rodzinnych serii zaplanowane są na od godziny 15:00 do 16:00.

Po resztę informacji o Runmageddon Wrocław warto zajrzeć tutaj: https://bieganieuskrzydla.pl/tag/runmageddon-wroclaw/

Źródło: media.runmageddon.pl; fot. Runmageddon / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Buty Under Armour – UA HOVR Phantom 2 – szybkie i na krótkie trasy. TEST

Buty do biegania Under Armour UA HOVR Phantom 2 stanowią miłą odskocznię od modeli, które zawsze trafiały w moje ręce. Najczęściej miałem do czynienia z butami dla zawodników biegających długie dystanse po twardej nawierzchni oraz wykonujących wiele kilometrów w ciągu tygodnia treningowego. Dziś omawiane buty do biegania są trochę inne. W czym tkwi różnica? (więcej…)