Runmageddon Wrocław – jakie przeszkody czekają na śmiałków?

polecane

Runmageddon Wrocław – jakie przeszkody czekają na śmiałków?

Jerzy Stawiński
15 października, 2019
Biegi

Już w najbliższy weekend 19-20 października startuje Runmageddon Wrocław. To będzie prawdziwy sprawdzian kondycji, sprawności i wytrzymałości. Przygotowano wyjątkowe przeszkody. Jak trudne będą tegoroczne trasy Runmageddon?

Runmageddon Wrocław odbędzie się 19 i 20 października

Finałowy Runmageddon Wrocław przeniesie uczestników do zupełnie innego świata niż dotychczasowe ekstremalne wydarzenia we Wrocławiu. W dniach 19-20 października dzieci oraz dorośli przeżyją ekstremalną przygodę, a biegacze przeszkodowi zmierzą się w wyścigu o miano najlepszego. Tegoroczna formuła Runmageddon Wrocław zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ część dystansów została zaplanowana wewnątrz Stadionu Wrocław. W sportowym obiekcie startujący przeskakiwać będą przez Dywan z Opon, za pomocą rąk i nóg zmierzą się z Poręczami wąskimi, sprawdzą też swoją zwinność i kreatywność pokonując „pajęcze” sieci „Wdowy” , a do tego przetestują swoją kondycję fizyczną kilkukrotnie pokonując schody trybun. Po tym starciu wybiegną na zewnątrz, gdzie czekać na nich będą kolejne siłowe i mentalne wyzwania: Przerzucanie opon, Bagna, Ścianki do wody, Jelita czy Siatka do czołgania. Przeszkody rozstawione będą w parku, a trasy ekstremalnego biegu poprowadzą uczestników aż do stawu Pilczyckiego.

Ilość przeszkód i rozłożenie tras różnić będą się w zależności od wybranej formuły. Trasa Intro na dystansie 3 kilometrów z 15 przeszkodami, Kids (1 km i 10 przeszkód), Junior (2 km i 15 przeszkód) oraz Family ( 2 km i 15 przeszkód ) poprowadzone będą głównie na stadionie i terenie do niego przyległym. Uczestnicy biorący udział w formule Rekrut (6 km i 30 przeszkód) wybiegną do Parku Pilczyckiego. Zaś niezmordowani i waleczni uczestnicy Finału Ligi zmierzą się z 10 km odcinkiem i 50 przeszkodami po to, aby dotrzeć do Lasu Kuźnickiego.

– Runmageddon Wrocław 19-20 października musi być ekstremalny, od zawsze taki był i tego oczekują od nas uczestnicy. Dlatego specjalnie dla żądnych przygód Runmageddończyków, mimo jesiennej aury przygotujemy kąpiel w rzece, błoto i na koniec, niczym wisienka na torcie – Lodową No Frost by Haier czyli kontener z zimną wodą i lodem […] – mówi dyrektor wydarzenia Adam Ryszczyk.

Kończymy sezon z rozmachem! 💥 Znudziło Wam się oglądanie telewizji? To kozacko, bo czeka Was wydarzenie prosto ze…

Opublikowany przez Runmageddon Piątek, 11 października 2019

Finał Ligi Runmageddon Stadion Wrocław to wydarzenie, które dostarczy młodzieży i dorosłym niesamowitych wrażeń. To propozycja na przeżycie sportowego weekendu zarówno dla grup znajomych, jak i rodzin. Organizator ekstremalnego zaprzecza stereotypowi, że jesienne dni muszą być nudne i zachęca do startu każdego, kto chce przeżyć prawdziwą przygodę.

Po resztę informacji o Runmageddon Wrocław warto zajrzeć tutaj: https://bieganieuskrzydla.pl/tag/runmageddon-wroclaw/

Źródło: media.runmageddon.pl; fot. Runmageddon / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Garmin Venu 2. Najlepszy na rynku AMOLED? TEST

Każdy smartwatch powinien mieć tak działający ekran, jaki ma Garmin Venu 2. Sprzęt niemal czyta mi w myślach i podświetla się, kiedy tego chcę. Ponadto dzięki żywym kolorom, dobrej prezentacji danych i płynnemu przewijaniu menu doświadczam prawdziwego komfortu obsługi i podczas każdego treningu cieszę się, że go mam. Czy jest to jednak sprzęt bez wad? Czy jest to smartwatch dla osób mocno zaangażowanych w sport czy tylko dla trenujących od czasu do czasu? (więcej…)