Runmageddon Wrocław – jakie przeszkody czekają na śmiałków?

polecane

Runmageddon Wrocław – jakie przeszkody czekają na śmiałków?

Jerzy Stawiński
Październik 15, 2019
Biegi

Już w najbliższy weekend 19-20 października startuje Runmageddon Wrocław. To będzie prawdziwy sprawdzian kondycji, sprawności i wytrzymałości. Przygotowano wyjątkowe przeszkody. Jak trudne będą tegoroczne trasy Runmageddon?

Runmageddon Wrocław odbędzie się 19 i 20 października

Finałowy Runmageddon Wrocław przeniesie uczestników do zupełnie innego świata niż dotychczasowe ekstremalne wydarzenia we Wrocławiu. W dniach 19-20 października dzieci oraz dorośli przeżyją ekstremalną przygodę, a biegacze przeszkodowi zmierzą się w wyścigu o miano najlepszego. Tegoroczna formuła Runmageddon Wrocław zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ część dystansów została zaplanowana wewnątrz Stadionu Wrocław. W sportowym obiekcie startujący przeskakiwać będą przez Dywan z Opon, za pomocą rąk i nóg zmierzą się z Poręczami wąskimi, sprawdzą też swoją zwinność i kreatywność pokonując „pajęcze” sieci „Wdowy” , a do tego przetestują swoją kondycję fizyczną kilkukrotnie pokonując schody trybun. Po tym starciu wybiegną na zewnątrz, gdzie czekać na nich będą kolejne siłowe i mentalne wyzwania: Przerzucanie opon, Bagna, Ścianki do wody, Jelita czy Siatka do czołgania. Przeszkody rozstawione będą w parku, a trasy ekstremalnego biegu poprowadzą uczestników aż do stawu Pilczyckiego.

Ilość przeszkód i rozłożenie tras różnić będą się w zależności od wybranej formuły. Trasa Intro na dystansie 3 kilometrów z 15 przeszkodami, Kids (1 km i 10 przeszkód), Junior (2 km i 15 przeszkód) oraz Family ( 2 km i 15 przeszkód ) poprowadzone będą głównie na stadionie i terenie do niego przyległym. Uczestnicy biorący udział w formule Rekrut (6 km i 30 przeszkód) wybiegną do Parku Pilczyckiego. Zaś niezmordowani i waleczni uczestnicy Finału Ligi zmierzą się z 10 km odcinkiem i 50 przeszkodami po to, aby dotrzeć do Lasu Kuźnickiego.

– Runmageddon Wrocław 19-20 października musi być ekstremalny, od zawsze taki był i tego oczekują od nas uczestnicy. Dlatego specjalnie dla żądnych przygód Runmageddończyków, mimo jesiennej aury przygotujemy kąpiel w rzece, błoto i na koniec, niczym wisienka na torcie – Lodową No Frost by Haier czyli kontener z zimną wodą i lodem […] – mówi dyrektor wydarzenia Adam Ryszczyk.

Kończymy sezon z rozmachem! 💥 Znudziło Wam się oglądanie telewizji? To kozacko, bo czeka Was wydarzenie prosto ze…

Opublikowany przez Runmageddon Piątek, 11 października 2019

Finał Ligi Runmageddon Stadion Wrocław to wydarzenie, które dostarczy młodzieży i dorosłym niesamowitych wrażeń. To propozycja na przeżycie sportowego weekendu zarówno dla grup znajomych, jak i rodzin. Organizator ekstremalnego zaprzecza stereotypowi, że jesienne dni muszą być nudne i zachęca do startu każdego, kto chce przeżyć prawdziwą przygodę.

Po resztę informacji o Runmageddon Wrocław warto zajrzeć tutaj: https://bieganieuskrzydla.pl/tag/runmageddon-wroclaw/

Źródło: media.runmageddon.pl; fot. Runmageddon / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kamera sportowa. 5 alternatyw dla GoPro?

Kamera sportowa nie musi być droga. Idąc tym tropem podjęliśmy się wyzwania odszukania kamer sportowych, które mogą stanowić alternatywę dla drogich rozwiązań marki GoPro. Czy znalezienie tańszego sprzętu, który sprawdzi się podczas aktywności fizycznej jest możliwe? (więcej…)