Runmageddon Wrocław odbędzie się 19 i 20 października
Runmageddon Wrocław: powraca Runmageddon Games

polecane

Runmageddon Wrocław: powraca Runmageddon Games

Jerzy Stawiński
14 października, 2019
Aktualności

Runmageddon Wrocław odbędzie się 19 i 20 października na Stadionie Wrocław! Widowiskowy tor przeszkód gromadzący najbardziej ekstremalne przeszkody i rywalizacja o jak najlepszy czas – tak szykuje się sobotnia część zbliżającego się wielkimi krokami ostatniego w tym sezonie wydarzenia.

Runmageddon Wrocław 2019

Na Finał Ligi Runmageddonu we Wrocławiu powraca Runmageddon Games, czyli widowiskowa formuła, w której uczestnicy mają szansę sprawdzić swoją sprawność i umiejętności techniczne. Kibice zaś będą mieli okazję do obejrzenia na żywo zmagań półfinalistów programu Ninja Warrior, którzy także powalczą na torze.

Games to wyjątkowa formuła, która w tym sezonie pojawia się na Runmageddonie po raz drugi. Wielki powrót zaplanowany jest na 19 października. Uczestnicy wydarzenia na Stadionie Wrocław staną oko w oko z najpopularniejszymi przeszkodami wprost z tras ekstremalnego biegu z przeszkodami. Cel Runmageddon Games jest jasny – wyłonienie najszybszej kobiety i najszybszego mężczyzny. W szranki o ten tytuł staną półfinaliści programu Ninja Warrior, którzy na torze pojawią się około godziny 11:10. Na ten moment swoją obecność zadeklarowało już 20 z nich, między inny Jakub „Gładki” Zawistowski, Witalij Orichowski i Mateusz Kaczmarski.

Runmageddon Wrocław to m.in. 50 metrowy tor, nagromadzenie konstrukcyjnych przeszkód i zacięta rywalizacja oraz zagrzewający do boju uczestników Tomasz Żak. Zasady formuły są proste – wystartować może każdy po zapisaniu się na stronie organizatora. Uczestnicy stają na starcie toru w dwójkach i walczą o jak najlepszy czas. Przy pokonywaniu przeszkód obowiązują reguły z serii Elite, co oznacza że liczy się samodzielność, nie można przeszkody pominąć lub zrobić karnych ćwiczeń, by ją pominąć. Czterech najszybszych mężczyzn i cztery najszybsze kobiety przechodzą do etapu półfinałowego, z którego wyłania się dwie najlepsze pary walczące ze sobą w finałowej rozgrywce.

Na wygranych czeka nagroda w postaci zegarka Samsung Galaxy Watch Active oraz vouchery do sklepu Haier.

Zapisów na Finał Ligi Runmageddonu można nadal dokonać na stronie www. Tam też stopniowo uzupełniany jest kalendarz imprez na sezon 2020.

Pozostałe informacje o Runmageddon Wrocław są tutaj: https://bieganieuskrzydla.pl/tag/runmageddon-wroclaw/

Źródło: media.runmageddon.pl; fot. Runmageddon / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Sumienne roztrenowanie w bieganiu. Jak, kiedy i po co?

Roztrenowanie jest istotnym elementem treningu biegacza. Odpoczynek od biegania ma na celu przywrócenie organizmu do pełnej gotowości po okresie intensywnego treningu lub wymagających startach w zawodach. Roztrenowanie najczęściej robi się raz w sezonie. Odpowiednia przerwa może zapewnić regenerację zarówno fizyczną, jak i psychiczną. W tym artykule omówimy, kiedy i jak długo powinno trwać roztrenowanie w bieganiu. (więcej…)