Półmaraton Gdynia 2020. Pula pakietów wyprzedana
Półmaraton Gdynia 2020. Pula pakietów wyprzedana!

polecane

Półmaraton Gdynia 2020. Pula pakietów wyprzedana!

Jerzy Stawiński
30 grudnia, 2019
Aktualności

Półmaraton Gdynia 2020 przyciągnie 25 tys. zawodników! W dniu 30 grudnia 2019 roku organizatorzy wydarzenia poinformowali, że dodatkowa pula pakietów startowych została wyprzedana!

Półmaraton Gdynia 2020 zapisy

Półmaraton Gdynia 2020 odbędzie się 29 marca. Już tylko 90 dni pozostało do tego wielkiego wydarzenia sportowego! Od początku zapisów chętnych nie brakowało, bowiem początkowa pula 20 tys. miejsc rozeszła się błyskawicznie. Organizator podjął decyzję o udostępnieniu dodatkowej puli pakietów startowych, która spotkała się także z ogromnym zainteresowaniem. Oznacza to, że wyścig ma ogromną szansę stać się największym z biegów masowych zorganizowanych dotąd w Polsce.

World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 to wyjątkowa okazja, by stanąć na linii startowej z najlepszymi biegaczami na świecie i rywalizować z nimi na tej samej trasie. Półmaraton Gdynia 2020 wyróżnia się ponadto metą zlokalizowaną na plaży oraz unikatowym medalem finishera z wbudowanym kompasem i kroplą bursztynu.

Medal finishera World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 ma stanowić unikalną pamiątkę z ukończenia zawodów. Jest duży, został precyzyjnie zaprojektowany i wykonany na kształt kompasu. Na awersie widnieje kolorowe logo mistrzostw, a symbolicznym odniesieniem do lokalizacji wydarzenia jest ręcznie osadzona w medalu kropla bursztynu – skarbu Bałtyku. Rewers medalu zdobi kontur Polski z miejscem do wygrawerowania swojego nazwiska i wyniku, uzyskanego podczas półmaratonu. To jednak nie koniec niespodzianek. Medal można otworzyć, a w jego wnętrzu znajduje się działający kompas.

Dodatkowa pula pakietów startowych WYPRZEDANA!Mamy już 2️⃣5️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ zarejestrowanych uczestników biegu masowego…

Opublikowany przez World Athletics Half Marathon Championships – Gdynia 2020 Poniedziałek, 30 grudnia 2019

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

Zaglądajcie również na Fanpage imprezy na Facebooku.

Źródło: informacja na Facebooku; fot. World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Strefy intensywności treningu. Wyznacz je, aby lepiej biegać

Jak wyznaczyć strefy intensywności treningu? Czy strefy tętna mogą coś nam powiedzieć o jakości naszego biegania? Jak wyznaczyć dla siebie wspomniane strefy tętna, aby lepiej znosić wysiłek? Wyjaśnia doktor Amit Batra, z Centrum Badań Wydolności Fizycznej Physiolab. (więcej…)