Medal Gdynia Półmaraton 2020! Wyjątkowy, to mało powiedziane

polecane

Medal Gdynia Półmaraton 2020! Wyjątkowy, to mało powiedziane

Jerzy Stawiński
30 października, 2019
Aktualności

Gdynia Półmaraton 2020 ma już swój medal! Nie da się ukryć, że jest wyjątkowy, bo w kształcie kompasu. Co ciekawe, medal ten można otworzyć, zaś w jego wnętrzu znajduje się działający kompas! Sztos!

Medal Gdynia Półmaraton 2020

Medal finishera World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 ma stanowić unikalną pamiątkę z ukończenia zawodów. Nie da się ukryć, że medal Gdynia Półmaraton 2020 jest absolutnie wyjątkowy. Jest duży, został precyzyjnie zaprojektowany i wykonany na kształt kompasu. Na awersie widnieje kolorowe logo mistrzostw, a symbolicznym odniesieniem do lokalizacji wydarzenia jest ręcznie osadzona w medalu kropla bursztynu – skarbu Bałtyku. Rewers medalu zdobi kontur Polski z miejscem do wygrawerowania swojego nazwiska i wyniku, uzyskanego podczas półmaratonu. To jednak nie koniec niespodzianek. Medal można otworzyć, a w jego wnętrzu znajduje się działający kompas. Trudno o lepsze nawiązanie do Gdyni – „miasta z morza i marzeń”, polskiego okna na świat.

Medal Gdynia Półmaraton 2020

Wielu miłośników biegania obiera kurs na przyszłoroczny Gdynia Półmaraton 2020. W ciągu ostatnich 20 dni, na start w mistrzostwach zdecydowało się ponad 4 tysiące biegaczy, a łączna liczba zarejestrowanych uczestników wynosi już 14,5 tysiąca osób. Szacuje się, że limit 20 tysięcy pakietów startowych może zostać niebawem wyczerpany. Na liście startowej zawodów reprezentowane są obecnie 52 różne narodowości, a do Gdyni przyjadą biegacze z tak odległych zakątków świata, jak Argentyna, Kostaryka, Palau, Wietnam, Indie czy Nowa Zelandia.

Zapisy prowadzone są na platformie SlotMarket.pl, a aktualna opłata startowa wynosi 170 złotych. Cena ta obejmuje m.in. profesjonalny pomiar czasu, ubezpieczenie, zabezpieczenie medyczne oraz pamiątkową koszulkę i medal finishera. Podstawowy pakiet startowy można też uzupełnić o dodatkowe usługi, jak np. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w zawodach, grawerowanie medalu, indywidualny pakiet zdjęć z biegu czy nocleg w jednym z wybranych hoteli. Aktualna stawka wpisowego obowiązuje do końca października. Od 1 listopada, cena wzrośnie do 180 zł.

Gdynia Półmaraton 2020

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

Źródło: informacja prasowa; fot. World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jaka powinna być kurtka do biegania? [WIDEO]

Kurtka do biegania, czyli na co zwracać uwagę, gdy taki produkt będziemy chcieli kupić oraz jakie fizyczne właściwości powinna ona posiadać. Idealny temat dla tych osób, które nie przerywają treningów w okresie od jesieni do zimy oraz potrzebują lekkiej, ale pancernej ochrony przed deszczem, śniegiem czy wiatrem! (więcej…)