Medal Gdynia Półmaraton 2020! Wyjątkowy, to mało powiedziane

polecane

Medal Gdynia Półmaraton 2020! Wyjątkowy, to mało powiedziane

Jerzy Stawiński
październik 30, 2019
Aktualności

Gdynia Półmaraton 2020 ma już swój medal! Nie da się ukryć, że jest wyjątkowy, bo w kształcie kompasu. Co ciekawe, medal ten można otworzyć, zaś w jego wnętrzu znajduje się działający kompas! Sztos!

Medal Gdynia Półmaraton 2020

Medal finishera World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 ma stanowić unikalną pamiątkę z ukończenia zawodów. Nie da się ukryć, że medal Gdynia Półmaraton 2020 jest absolutnie wyjątkowy. Jest duży, został precyzyjnie zaprojektowany i wykonany na kształt kompasu. Na awersie widnieje kolorowe logo mistrzostw, a symbolicznym odniesieniem do lokalizacji wydarzenia jest ręcznie osadzona w medalu kropla bursztynu – skarbu Bałtyku. Rewers medalu zdobi kontur Polski z miejscem do wygrawerowania swojego nazwiska i wyniku, uzyskanego podczas półmaratonu. To jednak nie koniec niespodzianek. Medal można otworzyć, a w jego wnętrzu znajduje się działający kompas. Trudno o lepsze nawiązanie do Gdyni – „miasta z morza i marzeń”, polskiego okna na świat.

Medal Gdynia Półmaraton 2020

Wielu miłośników biegania obiera kurs na przyszłoroczny Gdynia Półmaraton 2020. W ciągu ostatnich 20 dni, na start w mistrzostwach zdecydowało się ponad 4 tysiące biegaczy, a łączna liczba zarejestrowanych uczestników wynosi już 14,5 tysiąca osób. Szacuje się, że limit 20 tysięcy pakietów startowych może zostać niebawem wyczerpany. Na liście startowej zawodów reprezentowane są obecnie 52 różne narodowości, a do Gdyni przyjadą biegacze z tak odległych zakątków świata, jak Argentyna, Kostaryka, Palau, Wietnam, Indie czy Nowa Zelandia.

Zapisy prowadzone są na platformie SlotMarket.pl, a aktualna opłata startowa wynosi 170 złotych. Cena ta obejmuje m.in. profesjonalny pomiar czasu, ubezpieczenie, zabezpieczenie medyczne oraz pamiątkową koszulkę i medal finishera. Podstawowy pakiet startowy można też uzupełnić o dodatkowe usługi, jak np. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w zawodach, grawerowanie medalu, indywidualny pakiet zdjęć z biegu czy nocleg w jednym z wybranych hoteli. Aktualna stawka wpisowego obowiązuje do końca października. Od 1 listopada, cena wzrośnie do 180 zł.

Gdynia Półmaraton 2020

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

Źródło: informacja prasowa; fot. World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Panna Anna namawia do biegania w książce „Zakochaj się w bieganiu!”

Zdecydowałeś się zacząć biegać, ale nie wiesz jak to robić prawidłowo? A może biegasz już od pewnego czasu, wkręciłeś się w ten sport i myślisz o poprawie swoich wyników? Ba! Nawet o starcie w zawodach? Jakikolwiek powód był podstawą do powzięcia takiej decyzji, z pewnością masz różne wątpliwości i niezliczoną ilość pytań. Odpowiedzi na nie wszystkie udzieliła Panna Anna – znana blogerka, która wiedzą i doświadczeniem dzieli się w książce o wdzięcznym tytule „Zakochaj się w bieganiu!”. (więcej…)