Gdynia Półmaraton 2020 zapisy
Gdynia Półmaraton 2020. Czy chcesz zdobyć medal MŚ? [ZAPISY]

polecane

Gdynia Półmaraton 2020. Czy chcesz zdobyć medal MŚ? [ZAPISY]

Jerzy Stawiński
7 listopada, 2019
Aktualności

Zapisy na Gdynia Półmaraton 2020 idą jak burza! Na liście startowej jest już ponad 14 tys. uczestników. Ponadto organizatorzy zaprezentowali niezwykły medal, który można otworzyć, zaś w jego wnętrzu tkwi kompas!

Gdynia Półmaraton 2020 zapisy i medal

Jak do tej pory zapisy idą w rekordowym tempie. Każdego dnia ubywa kilkadziesiąt miejsc na liście startowej, a do wydarzenia pozostało prawie 5 miesięcy. W chwili tworzenia tej informacji liczba zapisanych przekroczyła 14300 osób (stan na 28 października) i ciągle rośnie. Przy utrzymaniu takiego tempa zapisów, limit 20 000 osób zapełni się do końca listopada 2019!

Od 1 listopada urosła wymagana opłata startowa i aktualnie wynosi 180 zł. Taka cena będzie obowiązywała do końca listopada lub też do wyczerpania limitu zgłoszeń. Zmianie nie ulegają świadczenia jakie otrzyma zawodnik, obejmujące m.in. profesjonalny pomiar czasu, ubezpieczenie, zabezpieczenie medyczne, pamiątkową koszulkę finishera, wyjątkowy medal oraz niezapomniane emocje mety na gdyńskiej plaży.

Podstawowy pakiet startowy można też uzupełnić o dodatkowe usługi, jak np. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w zawodach, grawerowanie medalu, indywidualny pakiet zdjęć z biegu czy nocleg w jednym z rekomendowanych hoteli.

Jaki będzie medal Gdynia Półmaraton 2020? Nie da się ukryć, że jest absolutnie wyjątkowy. Jest duży, został precyzyjnie zaprojektowany i wykonany na kształt kompasu. Na awersie widnieje kolorowe logo mistrzostw, a symbolicznym odniesieniem do lokalizacji wydarzenia jest ręcznie osadzona w medalu kropla bursztynu – skarbu Bałtyku. Ale uwaga – medal można otwierać! W jego wnętrzu znajduje się działający kompas. Trudno o lepsze nawiązanie do Gdyni.

Najważniejsze informacje:

  • Trwa rejestracja do biegu masowego podczas MŚ w Półmaratonie – Gdynia 2020;
  • Na liście startowej znajduje się ponad 14000 zawodników;
  • Aktualna opłata startowa wynosi 180 zł i obowiązuje do 30.11.2019 r. Później urośnie do 190 zł;
  • Medal Gdynia Półmaraton 2020 jest oszałamiający.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

Źródło: https://worldathleticshalfmarathon.com/gdynia2020/pl/ostatnie-dni-nizszej-oplaty-startowej/; fot. Gdynia Półmaraton / organizator

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Żele energetyczne bez popijania – test Squeezy (Super) Drink Gel

Żele energetyczne bez popijania dla biegaczy - czy ktoś produkuje je i robi to dobrze? Testujemy dwa żele energetyczne: Squeezy Drink Gel oraz Squeezy Super Drink Gel.  (więcej…)