Maraton Warszawski zachęca do udziału w T-Mobile Bieg na Piątkę

polecane

Maraton Warszawski zachęca do udziału w T-Mobile Bieg na Piątkę

Kamil Nowak
Sierpień 10, 2018
Aktualności

T-Mobile Bieg na Piątkę to impreza w zasięgu każdego! Fundacja „Maraton Warszawski” wspólnie ze sponsorem tytularnym – firmą T-Mobile zaprasza na szóstą edycję biegu. Jak dołączyć do tej charytatywnej akcji?

T-Mobile Bieg na Piątkę wystartuje 30 września o godzinie 9:30, tuż po tym, kiedy na trasę wyruszą maratończycy jubileuszowej 40. edycji PZU Maratonu Warszawskiego. Ten rok jest wyjątkowy, bowiem zawodnicy mogą pomóc dwukrotnie. Wystarczy wybrać charytatywną ścieżkę rejestracji #BiegamDobrze i zadecydować, której organizacji dobroczynnej chcemy pomóc. Kiedy na koncie założonej internetowej zbiórki uzbieramy 200 zł, nagrodą jaką otrzymamy jest numer startowy od organizacji, którą wsparliśmy. Tym samym na mecie biegu będziemy mogli świętować podwójne zwycięstwo – przebycie trasy oraz pomoc potrzebującym. Dodatkowo, uczestnicząc w biegu możemy wesprzeć niepełnosprawne dzieci biorąc udział w akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami.

Firma T-Mobile Polska od 2013 roku w ramach akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami zachęca do połączenia każdej aktywności fizycznej ze zbieraniem środków dla potrzebujących wsparcia dzieci niepełnosprawnych ruchowo. Dołączenie do projektu jest banalnie proste – jedyne co trzeba zrobić to pobrać na smartfon bezpłatną aplikację Endomondo (ze sklepu App Store lub Google Play), zarejestrować się, wybrać w menu opcję „Pomoc Mierzona Kilometrami” i korzystać z niej przy okazji każdego wysiłku sportowego.

Dystans 5 kilometrów jest w zasięgu każdego, nawet początkującego biegacza, a dzięki uczestnictwu w tej imprezie można zrobić coś naprawdę wartościowego! Bieg odbędzie się 30 września 2018 roku w Warszawie, limit czasu wynosi 45 minut, a podstawowa opłata startowa to 50 zł (uczestnicy akcji #BiegamDobrze nie wnoszą opłaty startowej – warunkiem jest uzbieranie min. 200 zł). Pełny regulamin akcji dostępny jest na stronie Maratonu Warszawskiego.

Ostatnio publikowane informacje o biegu Maraton Warszawski 2018:

  1. Poznaliśmy już trasę zawodów. Pobiegniemy przez ZOO!
  2. Start za mniej niż 70 dni. Gotowi na wielką rocznicę?

Źródło: na podstawie; fot. informacja prasowa

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie w trudnych warunkach. Test odzieży Trail Running od Kalenji

Wielu osobom bieganie w mieście już nie wystarcza, dlatego coraz częściej łakomie patrzą na udział w biegach górskich. Pokusa staje się silniejsza widząc piękne widokówki terenów, po których rozgrywane są tego typu zawody, a wszystko podkręcają opinie biegaczy, którzy swój pierwszy udział mają już za sobą. Wspomnianą pokusę wykorzystują organizatorzy biegów, jak i producenci odzieży - w końcu w coś trzeba się ubrać do takich zawodów. Zobaczcie test odzieży z kolekcji Trail Running Kalenji w naprawdę ciężkich warunkach - na Lanzarote (Wyspy Kanaryjskie). (więcej…)