Maraton Warszawski zachęca do udziału w T-Mobile Bieg na Piątkę

polecane

Maraton Warszawski zachęca do udziału w T-Mobile Bieg na Piątkę

Kamil Nowak
sierpień 10, 2018
Aktualności

T-Mobile Bieg na Piątkę to impreza w zasięgu każdego! Fundacja „Maraton Warszawski” wspólnie ze sponsorem tytularnym – firmą T-Mobile zaprasza na szóstą edycję biegu. Jak dołączyć do tej charytatywnej akcji?

T-Mobile Bieg na Piątkę wystartuje 30 września o godzinie 9:30, tuż po tym, kiedy na trasę wyruszą maratończycy jubileuszowej 40. edycji PZU Maratonu Warszawskiego. Ten rok jest wyjątkowy, bowiem zawodnicy mogą pomóc dwukrotnie. Wystarczy wybrać charytatywną ścieżkę rejestracji #BiegamDobrze i zadecydować, której organizacji dobroczynnej chcemy pomóc. Kiedy na koncie założonej internetowej zbiórki uzbieramy 200 zł, nagrodą jaką otrzymamy jest numer startowy od organizacji, którą wsparliśmy. Tym samym na mecie biegu będziemy mogli świętować podwójne zwycięstwo – przebycie trasy oraz pomoc potrzebującym. Dodatkowo, uczestnicząc w biegu możemy wesprzeć niepełnosprawne dzieci biorąc udział w akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami.

Firma T-Mobile Polska od 2013 roku w ramach akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami zachęca do połączenia każdej aktywności fizycznej ze zbieraniem środków dla potrzebujących wsparcia dzieci niepełnosprawnych ruchowo. Dołączenie do projektu jest banalnie proste – jedyne co trzeba zrobić to pobrać na smartfon bezpłatną aplikację Endomondo (ze sklepu App Store lub Google Play), zarejestrować się, wybrać w menu opcję „Pomoc Mierzona Kilometrami” i korzystać z niej przy okazji każdego wysiłku sportowego.

Dystans 5 kilometrów jest w zasięgu każdego, nawet początkującego biegacza, a dzięki uczestnictwu w tej imprezie można zrobić coś naprawdę wartościowego! Bieg odbędzie się 30 września 2018 roku w Warszawie, limit czasu wynosi 45 minut, a podstawowa opłata startowa to 50 zł (uczestnicy akcji #BiegamDobrze nie wnoszą opłaty startowej – warunkiem jest uzbieranie min. 200 zł). Pełny regulamin akcji dostępny jest na stronie Maratonu Warszawskiego.

Ostatnio publikowane informacje o biegu Maraton Warszawski 2018:

  1. Poznaliśmy już trasę zawodów. Pobiegniemy przez ZOO!
  2. Start za mniej niż 70 dni. Gotowi na wielką rocznicę?

Źródło: na podstawie; fot. informacja prasowa

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

10 powodów, dla których warto rolować mięśnie. Czy znasz je wszystkie?

Rolowanie mięśni zmniejsza lub całkowicie eliminuje uporczywe bóle pleców, szyi czy kręgosłupa z odcinkiem lędźwiowym na czele. Przynosząca niezwykle szybko efekty forma automasażu na stałe wkradła się w harmonogram dnia sportowców. Skąd ten fenomen i dlaczego tak wiele osób sięga po specjalne wałki do masażu? Poznaj 10 istotnych powodów, dla których warto jest się zaprzyjaźnić z tzw. rollerem? (więcej…)