40. PZU Maraton Warszawski. Start za mniej niż 70 dni. Gotowi na wielką rocznicę?

polecane

40. PZU Maraton Warszawski. Start za mniej niż 70 dni. Gotowi na wielką rocznicę?

Kamil Nowak
Lipiec 24, 2018
Biegi

40. PZU Maraton Warszawski zapowiada się jako jedno z najważniejszych tegorocznych wydarzeń biegowych. Trudno dziś wyobrazić sobie kalendarz zawodów sportowych bez Maratonu Warszawskiego, który przecież swoją historię tworzy od 40 lat. Wydarzenie, które odcisnęło swoje piękno u każdego biorącego udział zawodnika, bo jak inaczej określić wszystkie dostarczone wrażenia, emocje i spełnienie sportowych marzeń. W czterdziestej edycji maratonu w Warszawie po prostu trzeba wziąć udział.

Warto zapisać się na tegoroczny 40. PZU Maraton Warszawski. Będzie się działo!

Maraton Warszawski organizowany jest nieprzerwanie od 1979 r. Czterdziesta edycja tego kultowego wydarzenia odbędzie się już 30 września. Tradycyjnie wyścig zostanie rozegrany na ulicach Warszawy, która w tym czasie stanie się wielką arenę zmagań zawodników pragnących podjąć ogromne wyzwanie, jakim jest przebiegnięcie dystansu 42 kilometrów i 195 metrów.

Z okazji okrągłej rocznicy zawodów, organizator – Fundacja „Maraton Warszawski” – stopniowo przedstawia smaczki, jakie będą towarzyszyć tegorocznemu wydarzeniu. Jednym z nich jest lokalizacja Expo maratonu w samym sercu miasta, czyli w Pałacu Kultury i Nauki. Kolejnym jest konkurs – „Totalny odLOT – Singapur 2018”, w którym do wygrania jest specjalny voucher. Każdy, kto zdecydował się na start w 13. PZU Półmaratonie Warszawskim ma szansę stać się właścicielem vouchera na podwójny bilet lotniczy na trasie Warszawa – Singapur – Warszawa oraz dwóch pakietów startowych na Standard Chartered Singapore Marathon. Wyprawę funduje oficjalny partner maratonu firma LOT Polish Airlines.

Aby wziąć udział w 40. PZU Maraton Warszawski 2018 należy zarejestrować się wypełniając formularz zgłoszeniowy oraz dokonać opłaty startowej.

Czy masz jakieś biegowe wspomnienie związane z którąś z poprzednich edycji Maratonu Warszawskiego? Zobacz ten materiał i podziel się swoimi emocjami w ramach serii „40 lat Wielkiego Biegu”.

Autor: Kamil Nowak, oprac. na podstawie informacji prasowych ; fot. Piotr Dymus

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Słuchawki sportowe Skullcandy Method – recenzja

Jeśli lubisz słuchać muzyki w trakcie treningu i szukasz produktu, który nie będzie ograniczać ruchów oraz zapewni komfort użytkowania, to potrzebujesz specjalnych słuchawek sportowych. Skullcandy Method to jeden z takich produktów. Przedstawiamy Wam test słuchawek sportowych marki Skullcandy. (więcej…)