Gdynia Półmaraton 2020 pakiety wyprzedane
Gdynia Półmaraton 2020. Pakiety wyprzedane!

polecane

Gdynia Półmaraton 2020. Pakiety wyprzedane!

Jerzy Stawiński
Listopad 21, 2019
Biegi

World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 to będzie rekordowy półmaraton w historii kraju! Limit 20 tysięcy zgłoszeń został właśnie osiągnięty. Gdynia szykuje się na prawdziwe święto biegania.

Gdynia Półmaraton 2020 pakiety

– Od kilku tygodni, tempo zapisów wyraźnie przyśpieszyło i spodziewaliśmy się, że ostatni pakiet zostanie sprzedany na przełomie listopada i grudnia. Stało się to jednak znacznie wcześniej, bo już 19 listopada, czyli na ponad 4 miesiące przed imprezą – komentuje Gabriel Zdrojewski, rzecznik prasowy World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020. – Niezwykle interesujący jest fakt, że listę startową wypełniają zawodnicy reprezentujący aż 61 państw. Cieszy nas też, że aż 30% wszystkich zapisanych stanowią kobiety – dodaje.

Jak podkreślają organizatorzy, najwyższa ranga zawodów, międzynarodowa atmosfera, spektakularna meta na Plaży Miejskiej w Gdyni, a także zaprezentowany niedawno unikalny medal finishera z działającym kompasem i kroplą bursztynu, to kluczowe wyróżniki imprezy, które sprawiają, że biegacze tak tłumnie obrali kierunek na Gdynię.

Gdynia Półmaraton 2020 medal

– […] Pracujemy obecnie nad oficjalną koszulką i pełnym pakietem startowym. Postaramy się zaprezentować je w grudniu. Niebawem będziemy też mogli ogłosić pierwsze nazwiska topowych zawodników, którzy powalczą o złoty medal mistrzostw świata. A to jeszcze nie koniec atrakcji, które nas czekają – zapowiada Piotr Jakóbik, dyrektor marketingu World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020.

Gdynia Półmaraton 2020 zostanie rozegrany 29 marca 2020 roku, to unikalna okazja, aby amatorzy stanęli ramię w ramię z najlepszymi biegaczami długodystansowymi na świecie, walczącymi o mistrzostwo globu. Poprzednie edycje wydarzenia odbywały się m.in. w Walencji, Kopenhadze i Cardiff.

Więcej informacji na www.worldathleticshalfmarathon.com/gdynia2020

Poprzednie newsy o Gdynia Półmaraton 2020 są tutaj:

Gdynia Półmaraton 2020. Czy chcesz zdobyć medal MŚ? [ZAPISY]

Medal Gdynia Półmaraton 2020! Wyjątkowy, to mało powiedziane!

Źródło: informacja prasowa; fot. organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar M430 – zegarek z GPS i pomiarem tętna – recenzja

Polar M430 jest zegarkiem GPS oferującym dostęp do najważniejszych informacji treningowych, który może stać się prawdziwym szkoleniowcem wpływającym na wzrost sportowej formy. Głównie dlatego, iż jest wyposażony w pomiar tętna na nadgarstku, zaawansowane funkcje Smart Coaching, całodobową rejestrację tętna czy automatyczną analizę jakości snu. Czy biegacz z dużymi oczekiwaniami będzie zadowolony z posiadania zegarka Polar M430? Czy moduł pomiaru tętna, który wykorzystuje aż 6 diod LED jest niezawodny?  (więcej…)