Gdynia Półmaraton 2020 pakiety wyprzedane
Gdynia Półmaraton 2020. Pakiety wyprzedane!

polecane

Gdynia Półmaraton 2020. Pakiety wyprzedane!

Jerzy Stawiński
21 listopada, 2019
Biegi

World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 to będzie rekordowy półmaraton w historii kraju! Limit 20 tysięcy zgłoszeń został właśnie osiągnięty. Gdynia szykuje się na prawdziwe święto biegania.

Gdynia Półmaraton 2020 pakiety

– Od kilku tygodni, tempo zapisów wyraźnie przyśpieszyło i spodziewaliśmy się, że ostatni pakiet zostanie sprzedany na przełomie listopada i grudnia. Stało się to jednak znacznie wcześniej, bo już 19 listopada, czyli na ponad 4 miesiące przed imprezą – komentuje Gabriel Zdrojewski, rzecznik prasowy World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020. – Niezwykle interesujący jest fakt, że listę startową wypełniają zawodnicy reprezentujący aż 61 państw. Cieszy nas też, że aż 30% wszystkich zapisanych stanowią kobiety – dodaje.

Jak podkreślają organizatorzy, najwyższa ranga zawodów, międzynarodowa atmosfera, spektakularna meta na Plaży Miejskiej w Gdyni, a także zaprezentowany niedawno unikalny medal finishera z działającym kompasem i kroplą bursztynu, to kluczowe wyróżniki imprezy, które sprawiają, że biegacze tak tłumnie obrali kierunek na Gdynię.

Gdynia Półmaraton 2020 medal

– […] Pracujemy obecnie nad oficjalną koszulką i pełnym pakietem startowym. Postaramy się zaprezentować je w grudniu. Niebawem będziemy też mogli ogłosić pierwsze nazwiska topowych zawodników, którzy powalczą o złoty medal mistrzostw świata. A to jeszcze nie koniec atrakcji, które nas czekają – zapowiada Piotr Jakóbik, dyrektor marketingu World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020.

Gdynia Półmaraton 2020 zostanie rozegrany 29 marca 2020 roku, to unikalna okazja, aby amatorzy stanęli ramię w ramię z najlepszymi biegaczami długodystansowymi na świecie, walczącymi o mistrzostwo globu. Poprzednie edycje wydarzenia odbywały się m.in. w Walencji, Kopenhadze i Cardiff.

Więcej informacji na www.worldathleticshalfmarathon.com/gdynia2020

Poprzednie newsy o Gdynia Półmaraton 2020 są tutaj:

Gdynia Półmaraton 2020. Czy chcesz zdobyć medal MŚ? [ZAPISY]

Medal Gdynia Półmaraton 2020! Wyjątkowy, to mało powiedziane!

Źródło: informacja prasowa; fot. organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Słuchawki bezprzewodowe nauszne za mniej niż 150 zł dla osoby będącej w ciągłym ruchu?

Audictus Champion PRO testuję od kilkunastu tygodni. Jestem osobą niebywale aktywną fizycznie i wszędzie jest mnie pełno. Głównie biegam, bo to istotna część mojego życia, pasja, która napędza mnie do działania i daje wolność. Ponadto dużo czasu spędzam w pracy. Każdą wolną chwilę wykorzystuję na słuchanie muzyki i podcastów. Cenię komfort użytkowania i jakość wykonania, szczególnie w przedmiotach, którymi się otaczam. Czy słuchawki bezprzewodowe nauszne za mniej niż 150 zł spełnią moje oczekiwania? Czy będę z nich zadowolony? (więcej…)