bieganieuskrzydla.pl

Ostatnie dni niższych opłat na Garmin Ultra Race Trójmiasto 2018!

Wrzesień 26, 2018

Tylko do 30 września obowiązują niższe opłaty startowe na wszystkich dystansach rozgrywanych w ramach pierwszej, mikołajkowej edycji Garmin Ultra Race Trójmiasto 2018. Pierwsza impreza z serii Garmin Ultra Race na Pomorzu odbędzie się 8 grudnia 2018 r. Na listach startowych widnieją już nazwiska blisko 700 zawodniczek i zawodników.

 

Garmin Ultra Race Trójmiasto 2018 – 4 dystanse do wyboru, zapisy trwają, wzrasta opłata startowa

 

Dla amatorów trailowych biegów będzie to kolejna możliwość rywalizacji pod szyldem Garmin Ultra Race, czyli imprezy, która zyskała renomę wśród biegaczy i jest stałym punktem na mapie polskich biegów ultra. Start i meta mikołajkowej edycji Garmin Ultra Race Trójmiasto 2018 zlokalizowane będę w pobliżu gdańskiego ZOO.

Garmin Ultra Race Trójmiasto – trasa dystansu 85 km

Zawodnicy będą mieli do wyboru jeden z czterech dystansów: 85 km i 52 km poprowadzonych przez malownicze tereny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w Gdańsku, Sopocie, Gdyni oraz 27 km i 11 km w Lasach Oliwskich, gdzie zadrzewienie terenu przekracza 95%, a cechą charakterystyczną są doliny o nachyleniu zboczy do 40%! Najmłodsi będą mogli wziąć udział w imprezie towarzyszącej – Garmin Ultra Kids, czyli zawodach biegowych na trzech dystansach: 200, 500 i 1000 metrów.

 

Dzięki typowo górskiej rzeźbie terenu trasy zostały poprowadzone tak, że na zawodników czekać będzie spora suma przewyższeń, a tym samym nie lada wyzwanie. Selektywne trasy będą pełne tego, co najbardziej cieszy biegaczy ultra, czyli podbiegów i zbiegów, ale również bardziej płaskich fragmentów poprowadzonych malowniczymi ścieżkami Parku.

 

Od 1 października 2018 wpisowe wzrośnie:
– na dystansie 85 km z 170 zł na 190 zł
– na dystansie 52 km z 140 zł na 160 zł
– na dystansie 27 km z 110 zł na 130 zł
– na dystansie 11 km z 80 zł na 100 zł

 

Zapisy na wszystkie dystanse w ramach Garmin Ultra Race 2018 oraz Garmin Ultra Kids cały czas trwają. Aby wystartować należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na oficjalnej stronie zawodów www.ultrarace.pl

 

Źródło: informacja prasowa; fot. organizator / Labosport

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

New Balance RunIQ – recenzja

New Balance RunIQ to pierwszy smartwatch stworzony przez firmę znaną głównie z produkcji odzieży i butów sportowych. Zegarek RunIQ oferuje ciekawą funkcjonalność, do której zaliczyć można Android Wear 2.0, pomiar tętna na nadgarstku, GPS, czy dostęp do muzyki, którą wgrywamy bezpośrednio do jego pamięci. Czy jednak wszystko to działa bezawaryjnie? Czy przysłuży się biegaczowi w trakcie sportu lub dnia codziennego?  (więcej…)