Czy są już koszulki na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton
Czy są już koszulki na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton?

polecane

Czy są już koszulki na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton?

Edward Królikowski
27 maja, 2019
Biegi

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton startuje dokładnie za 19 dni. Już 15 czerwca o godzinie 22:00 na ulice Wrocławia wybiegnie kilkanaście tysięcy biegaczy pragnących zmierzyć się z dystansem 21,0975 km. Czy organizator zaprezentował już oficjalny wzór koszulek startowych?

Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, czyli organizator 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu, za sprawą oficjalnego konta Facebook poinformowało, że Partnerem Technicznym została marka Brubeck. Oznacza to, że już za kilka dni poznamy projekt tegorocznej koszulki, który zaprezentuje nowy Partner.

BRUBECK Partnerem Technicznym na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton🏃‍♀️🏃‍♂️👉 bit.ly/2HEnqIi👈

Opublikowany przez Maraton Wrocławski Poniedziałek, 27 maja 2019

Ile osób wystartuje? Komplet czyli… aż 13000 uczestników. Zapisy, tradycyjnie otwarte o północy w sylwestrową noc, zostały zakończone 17 stycznia. To oznacza, że średnio ponad 30 osób kupowało co godzinę pakiet 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu! Absolutnie rekordowe tempo sprzedaży numerów zanotowano podczas pierwszej doby zapisów – w 24 godziny rozeszło się ponad 5000 miejsc!

….

Uwaga! Pojawiły się już oficjalne koszulki. Link tutaj: https://bieganieuskrzydla.pl/juz-sa-oficjalne-koszulki-na-7-pko-nocny-wroclaw-polmaraton/

Przypomnijmy: trasa tegorocznego 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu będzie maksymalnie zbliżona do tej znanej z poprzednich edycji. Zasadniczą różnicą będzie umiejscowienie startu – po raz pierwszy w historii sportowcy wyruszą w drogę z toru żużlowego Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu.

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton odbędzie się 15 czerwca, punktualnie o 22:00. Zgodnie z tradycją, 2 godziny wcześniej w krótką trasę wyruszą uczestnicy PKO Wieczornego Biegu Rodzinnego im. Jerzego Witkowskiego. To impreza biegowa skierowana do wszystkich – bez względu na wiek. Biegacze wystartują i przekroczą linię mety tam, gdzie zawodnicy półmaratonu – wewnątrz Stadionu Olimpijskiego. Do pokonania będzie dystans 1 mili, a limit uczestników wyniesie 800 osób. Każdy z finiszujących otrzyma pamiątkowy medal.

Źródło: informacja prasowa + https://www.facebook.com/maraton.wroclawski/posts/2170498842997694

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

adidas Pulseboost HD. Najlepsze buty na miasto? – TEST

Miasto jako architektura, przestrzeń i ludzie potrafi zainspirować. Wciągnąć do swojego świata i przytrzymać na tyle długo, że stajemy się jego spójną częścią. Identycznie jest z najnowszymi butami adidas Pulseboost HD. Przyciągają do siebie sportowców poruszających się po betonowej dżungli i pozwalają im bezpiecznie trenować tak długo, jak tego potrzebują. Życie w mieście narzuca pewien pęd, ale utrzymamy się w nim posiadając te buty. Czym się wyróżniają? I dlaczego ten tekst było aż przyjemnie napisać? (więcej…)