Czy są już koszulki na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton
Czy są już koszulki na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton?

polecane

Czy są już koszulki na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton?

Edward Królikowski
maj 27, 2019
Biegi

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton startuje dokładnie za 19 dni. Już 15 czerwca o godzinie 22:00 na ulice Wrocławia wybiegnie kilkanaście tysięcy biegaczy pragnących zmierzyć się z dystansem 21,0975 km. Czy organizator zaprezentował już oficjalny wzór koszulek startowych?

Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, czyli organizator 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu, za sprawą oficjalnego konta Facebook poinformowało, że Partnerem Technicznym została marka Brubeck. Oznacza to, że już za kilka dni poznamy projekt tegorocznej koszulki, który zaprezentuje nowy Partner.

BRUBECK Partnerem Technicznym na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton🏃‍♀️🏃‍♂️👉 bit.ly/2HEnqIi👈

Opublikowany przez Maraton Wrocławski Poniedziałek, 27 maja 2019

Ile osób wystartuje? Komplet czyli… aż 13000 uczestników. Zapisy, tradycyjnie otwarte o północy w sylwestrową noc, zostały zakończone 17 stycznia. To oznacza, że średnio ponad 30 osób kupowało co godzinę pakiet 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu! Absolutnie rekordowe tempo sprzedaży numerów zanotowano podczas pierwszej doby zapisów – w 24 godziny rozeszło się ponad 5000 miejsc!

….

Uwaga! Pojawiły się już oficjalne koszulki. Link tutaj: https://bieganieuskrzydla.pl/juz-sa-oficjalne-koszulki-na-7-pko-nocny-wroclaw-polmaraton/

Przypomnijmy: trasa tegorocznego 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu będzie maksymalnie zbliżona do tej znanej z poprzednich edycji. Zasadniczą różnicą będzie umiejscowienie startu – po raz pierwszy w historii sportowcy wyruszą w drogę z toru żużlowego Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu.

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton odbędzie się 15 czerwca, punktualnie o 22:00. Zgodnie z tradycją, 2 godziny wcześniej w krótką trasę wyruszą uczestnicy PKO Wieczornego Biegu Rodzinnego im. Jerzego Witkowskiego. To impreza biegowa skierowana do wszystkich – bez względu na wiek. Biegacze wystartują i przekroczą linię mety tam, gdzie zawodnicy półmaratonu – wewnątrz Stadionu Olimpijskiego. Do pokonania będzie dystans 1 mili, a limit uczestników wyniesie 800 osób. Każdy z finiszujących otrzyma pamiątkowy medal.

Źródło: informacja prasowa + https://www.facebook.com/maraton.wroclawski/posts/2170498842997694

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Buty Altra Mont Blanc. Czy zasługują na uwagę, gdy biegamy w terenie? TEST

Altra Mont Blanc to absolutna nowość marki Altra na sezon 2022. To buty do biegania w terenie, które łączą sprawdzone i lubiane przez biegaczy technologie (zerowy drop i FootShape) z lekkością i szybkością butów startowych. Przy czym w dalszym ciągu gwarantują wysoką amortyzację, która przydaje się na długich trasach. Jednak wszystko, co nowe, budzi pewne wątpliwości. Czy stare technologie współgrają z nowymi rozwiązaniami i zastosowanymi materiałami? Czy każdy biegowy krok gwarantuje komfort? (więcej…)