Czy są już koszulki na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton
Czy są już koszulki na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton?

polecane

Czy są już koszulki na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton?

Edward Królikowski
Maj 27, 2019
Biegi

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton startuje dokładnie za 19 dni. Już 15 czerwca o godzinie 22:00 na ulice Wrocławia wybiegnie kilkanaście tysięcy biegaczy pragnących zmierzyć się z dystansem 21,0975 km. Czy organizator zaprezentował już oficjalny wzór koszulek startowych?

Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, czyli organizator 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu, za sprawą oficjalnego konta Facebook poinformowało, że Partnerem Technicznym została marka Brubeck. Oznacza to, że już za kilka dni poznamy projekt tegorocznej koszulki, który zaprezentuje nowy Partner.

BRUBECK Partnerem Technicznym na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton🏃‍♀️🏃‍♂️👉 bit.ly/2HEnqIi👈

Opublikowany przez Maraton Wrocławski Poniedziałek, 27 maja 2019

Ile osób wystartuje? Komplet czyli… aż 13000 uczestników. Zapisy, tradycyjnie otwarte o północy w sylwestrową noc, zostały zakończone 17 stycznia. To oznacza, że średnio ponad 30 osób kupowało co godzinę pakiet 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu! Absolutnie rekordowe tempo sprzedaży numerów zanotowano podczas pierwszej doby zapisów – w 24 godziny rozeszło się ponad 5000 miejsc!

….

Uwaga! Pojawiły się już oficjalne koszulki. Link tutaj: https://bieganieuskrzydla.pl/juz-sa-oficjalne-koszulki-na-7-pko-nocny-wroclaw-polmaraton/

Przypomnijmy: trasa tegorocznego 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu będzie maksymalnie zbliżona do tej znanej z poprzednich edycji. Zasadniczą różnicą będzie umiejscowienie startu – po raz pierwszy w historii sportowcy wyruszą w drogę z toru żużlowego Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu.

7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton odbędzie się 15 czerwca, punktualnie o 22:00. Zgodnie z tradycją, 2 godziny wcześniej w krótką trasę wyruszą uczestnicy PKO Wieczornego Biegu Rodzinnego im. Jerzego Witkowskiego. To impreza biegowa skierowana do wszystkich – bez względu na wiek. Biegacze wystartują i przekroczą linię mety tam, gdzie zawodnicy półmaratonu – wewnątrz Stadionu Olimpijskiego. Do pokonania będzie dystans 1 mili, a limit uczestników wyniesie 800 osób. Każdy z finiszujących otrzyma pamiątkowy medal.

Źródło: informacja prasowa + https://www.facebook.com/maraton.wroclawski/posts/2170498842997694

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Ból kolana. O faktach i mitach opowiada trener personalny

Ból kolana może nieoczekiwanie pokrzyżować plany każdego biegacza - zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Pomimo tego, że kolano zostało doskonale stworzone przez naturę do wykonywania swojej pracy, jednak spora liczba biegających osób odczuwa ból w jego okolicach. O tym wszystkim, co może się wydarzyć opowiada Witold Gluck, trener personalny w klinice rehabilitacyjnej Columna Medica, maratończyk i triathlonista. (więcej…)