oficjalne koszulki na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton
Już są oficjalne koszulki na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

polecane

Już są oficjalne koszulki na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

Edward Królikowski
29 maja, 2019
Aktualności

Kilka dni temu pisałem, że Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław – organizator 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton – poinformowało, że Partnerem Technicznym została marka Brubeck. Dziś już wiemy, jak wyglądają oficjalne koszulki tegorocznej edycji!

oficjalne koszulki na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

Pierwsza informacja o tym, że firma Brubeck wyprodukuje koszulki na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton pojawiła się tutaj. Dziś już wiemy, jak będą wyglądać koszulki dla tegorocznych zawodników biorących udział w nocnym bieganiu. Na oficjalnym Facebooku Maratonu Wrocławskiego możemy przeczytać: – W tym roku świętujemy trzydziestą rocznicę wyborów 4 czerwca 1989 roku – wielkiego zrywu solidarności i wolności. Dwadzieścia lat temu Polska została przyjęta do NATO, piętnaście lat temu – wstąpiła do Unii Europejskiej. We Wrocławiu szczególnie żywa jest idea Dnia Wolności oraz Festiwalu Wolności. Idee demokracji, tolerancji, otwartości były, są i będą dla nas ważne. Dlatego uczestnicy tegorocznego, 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaraton – których pobiegnie w tym roku rekordowa liczba 13 tysięcy! – znajdą na koszulkach zawodów logo Festiwalu Wolności. Chcemy, by ten festiwal przekraczał granice miast i krajów. Post pojawił się 29 maja:

Tak się prezentują koszulki na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton🏃‍♀️🏃‍♂️❗️W tym roku świętujemy trzydziestą rocznicę…

Opublikowany przez Maraton Wrocławski Środa, 29 maja 2019

Czy podoba się Wam wzór koszulki? Kolorystyka?

Źródło zdjęć: www.facebook.com/maraton.wroclawski/posts/2173795609334684

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Biegacz pisze:

    Takie wspaniałe święta oraz dzień, w którym 13000 ludzi pobiegnie, a drugie tyle będzie kibicować powinno odbywać się w radości i kolorowych barwach. Natomiast kolor czarny koszulki kojarzy się ze smutkiem i pogrzebem. Koszulka techniczna w takim kolorze to nieporozumienie.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Buty trailowe Altra Running Timp – recenzja

Altra Running to producent butów do biegania, który na rynku polskim jest obecny dopiero od kilku miesięcy. Jako jedni z pierwszych mieliśmy okazję testować buty tej firmy. Timp to model, który zainteresował nas nietypowym wyglądem. Jest to obuwie z dużą ilością amortyzacji i sztywnością w newralgicznych miejscach, a także intrygującymi rozwiązaniami technologicznymi. Co jeszcze można powiedzieć o butach Altra Running Timp? Jaką końcową opinię uzyskał model? (więcej…)