bieganieuskrzydla.pl

Spróbuj swoich sił podczas PKO Silesia Marathon

Lipiec 2, 2017

Silesia Marathon to jedyny bieg w kraju i Europie wiodący ulicami trzech miast. Jednocześnie jeden z największych maratonów w Polsce. W tym roku odbędzie się 1 października 2017. Swoich sił będzie można spróbować także w biegach towarzyszących.

 

fot. PKO Silesia Marathon

 

PKO Silesia Marathon wystartuje 1 października 2017. W tym roku trasa biegu będzie przebiegała przez Katowice, Mysłowice, Chorzów i Siemianowice Śląskie. Wraz z maratonem odbędą się biegi towarzyszące – półmaraton oraz zawody dla dzieci i młodzieży. Rejestracja na dwa pierwsze biegi jest już otwarta, natomiast zapisy na minimaraton rozpoczną się od 1 sierpnia 2017.

 

Biegi towarzyszące będą miały swoje starty już dzień przed maratonem, tj. w sobotę 30 września 2017. Cała impreza będzie miała uroczysty charakter, start maratonu poprzedzi wspólna Msza Święta, która odprawiona zostanie w Kaplicy Św. Barbary. Na mecie na zawodników czekać będą piękne medale okolicznościowe.

 

fot. PKO Silesia Marathon

 

Kibice również będą mogli się wykazać podczas zawodów. Doping uczestników, jak i tworzenie wspaniałego klimatu podczas imprezy jest niesłychanie ważne. Dlatego też już po raz drugi przygotowano konkurs na najlepszą grupę dopingującą na trasie biegu. Wystarczy zebrać minimum 5 osób i na katowickiej części trasy biegu dodawać sił biegaczom. Grupa wykazująca się największą inicjatywą, która zostanie doceniona przez zawodników, może wygrać nawet 1.500 zł! Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie internetowej Miasta Katowice.

 

Wszystkich chętnych do uczestniczenia w tym biegowym święcie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronę www.silesiamarathon.pl

 

Informacja prasowa / opracowanie red. / zdjęcia organizatora 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Runtastic Orbit – opaska fitness – recenzja

Runtastic Orbit, czyli opaska fitness jest pierwszym produktem od firmy Runtastic, który mamy przyjemność recenzować. Runtastic Orbit już na początku robi dobre wrażenie swoim przyjemnym dla oka wyglądem, ale czy nasz uśmiech pozostanie również po teście? Sprawdzamy.  (więcej…)