Bieg na Piątkę wygrał Aleksander Dragan [PZU Maraton Warszawski, wyniki]

polecane

Tomasz Wołoćko
29 września, 2019
Aktualności

Bieg na Piątkę to wydarzenie towarzyszące 41. PZU Maraton Warszawski. Zwycięzcą Biegu na Piątkę został Aleksander Dragan osiągając na mecie czas 14:38. Drugie miejsce zajął Jacek Wichowski – 14:45, a trzecie Sebastian Nowicki, który pięciokilometrową trasę pokonał w 14 minut i 55 sekund. Jakie wyniki osiągnęli pozostali zawodnicy?

Bieg na Piątkę wystartował o godzinie 9:30, czyli trzydzieści minut później po zawodnikach biorących udział w 41. PZU Maraton Warszawski. Jako pierwszy na linię mety przybiegł Aleksander Dragan, który wywalczył czas 14:38! Siedem sekund później na ostatnich metrach trasy zameldował się Jacek Wichowski z czasem 14:45. Na ostatnim stopniu podium stanie Sebastian Nowicki, który z czasem 14 minut i 55 sekund zameldował się jako trzeci.

Bieg na Piątkę wygrała Ewa Jagielska

W Biegu na Piątkę wśród pań najlepszą zawodniczką została Ewa Jagielska osiągając czas 16:42. Wygrała ze znaczną przewagą nad rywalkami. Na drugim miejscu podium stanie Beata Popadiak, która osiągnęła na mecie czas 17:34 (52 sekundy wolniej od Jagielskiej). Trzecie miejsce na podium wywalczyła Emilia Mazek z czasem 17:57.

W 41. PZU Maratonie Warszawskim i biegach towarzyszących weźmie udział kilkanaście tysięcy biegaczy. Aktualnie trwa rywalizacja na dystansie maratonu. O wynikach będziemy informować tutaj.

Pozostałe wyniki zawodników można sprawdzać na oficjalnej stronie organizatora.