PKO Poznań Virtual Run 2020
W najbliższy weekend 1300 biegaczy weźmie udział w PKO Poznań Virtual Run!

polecane

W najbliższy weekend 1300 biegaczy weźmie udział w PKO Poznań Virtual Run!

Tomasz Wołoćko
15 października, 2020
Biegi

Już w najbliższy weekend 1300 zawodników z Polski i świata weźmie udział w PKO Poznań Virtual Run. Do piątku (16.10) do godz. 20.00 można zgłosić chęć udziału w evencie, a minutę po północy będzie można już oficjalnie wystartować! Weekendowe bieganie należy zakończyć najpóźniej 18.10.2020 o godz. 23.59.

PKO Poznań Virtual Run 2020

Wśród uczestników biegu są: wiceprezydenci miasta Poznania: Jędrzej Solarski, Bartosz Guss, Dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji – Łukasz Miadziołko, artyści: MEZO i DONIU oraz trener przygotowania fizycznego drużyny KKS Lech Poznań – Karol Kikut. Najczęściej wybieranym w formularzu zgłoszeniowym dystansem jest 10 km, a najliczniejszymi drużynami są ekipy naszych Sponsorów: PKO Banku Polskiego oraz Lidl Polska.

Mamy dla Was pysznego newsa – partnerem naszego wirtualnego biegu została firma CityDiet! W związku z tym dla najlepszej…

Opublikowany przez Poznań Maraton Środa, 14 października 2020

Tym razem zawodnikom w pokonaniu wybranego dystansu pomoże dedykowana aplikacja mobilna, która działa na smartfonach z systemem Android oraz iOS. Po jej pobraniu użytkownik otrzyma pełne wsparcie podczas weekendowej imprezy. To poprzez to narzędzie najłatwiej będzie można zapisać uzyskany przez siebie czas. Wystarczy wybrać dystans i wcisnąć „rejestruj bieg”. Po podaniu numeru startowego oraz adresu mailowego podanego podczas rejestracji pokaże się ekran rejestracji dystansu. Wtedy wystarczy kliknąć „start”… i walczyć o swoje życiowe wyniki.

PKO Poznań Virtual Run 2020

Zawodnicy otrzymają też wsparcie samych organizatorów, którzy on-line będą śledzić wyniki, konwersować z zawodnikami w social mediach, czy też odpowiadać na maile.
– Za wszystkich uczestników będziemy trzymać kciuki i na każdy ich „meldunek z mety będziemy oczekiwać z niecierpliwością przed naszymi komputerami – mówi Łukasz Miadziołko POSiR.
– No może nie ja sam osobiście, ponieważ tym razem pobiegnę na dystansie półmaratonu, ale na wsparcie zespołu będzie można liczyć – dodaje z uśmiechem Łukasz Miadziołko.

By wystartować z własnym numerem startowym należy wejść do swojego profilu zawodnika, a następnie kliknąć zieloną ikonę „pobierz numer startowy”. Po jej kliknięciu na ekranie pokaże się numer startowy gotowy do wydruku w odpowiednim rozmiarze.

Jacek MEZO Mejer jest z nami! Zgadzamy się z jego postem i popieramy – dbajmy o odporność! Widzimy się na wirtualnej mecie PKO Poznań Virtual Run!

Opublikowany przez Poznań Maraton Czwartek, 15 października 2020

A co po biegu? Po osiągnięciu wybranego przez siebie dystansu aplikacja automatycznie zatrzyma czas i pokaże okno podsumowujące. Po wgraniu wyniku do systemu, aplikacja w zakładce „Mój wynik”, będzie można zobaczyć swoje aktualnie zajmowane miejsce.

Jak i kiedy odebrać swój pakiet startowych? Pakiety startowe będą gotowe do odbioru lub wysyłki 16 listopada 2020. Od tego dnia rozpoczniemy ich dystrybucję. Osoby, które zapisały się na bieg i wybrały opcję odbioru osobistego, a dziś chciałyby zmienić swoją decyzję, mogą to zrobić. Wystarczy w terminie do 15 listopada 2020 napisać maila na adres: info@marathon.poznan.pl. Wówczas w odpowiedzi poinstruujemy, co należy dalej zrobić, by otrzymać pakiet za pośrednictwem kuriera.

Więcej informacji: www.marathon.poznan.pl, wydarzenie na Facebooku jest tutaj.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; PKO Poznań Virtual Run

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Krzysztof Bielicki pisze:

    witam nie wiem jak przeslac wynik maratonu

  2. Krzysztof Bielicki pisze:

    witam nie wiem jak przeslac wynik maratonu 5h 12 minut 17sek

  3. Rafal pisze:

    Wirtualny bieg to najgorsze co można było wymyślić. Nie ma to nic wspólnego z tradycyjnymi biegami. To taki trening, za który trzeba jeszcze zapłacić.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kreatyna dla biegacza? Poznaj zdanie eksperta

W świecie biegaczy, kreatyna ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Wszyscy oni żywo reagują pytani o to, czy kiedykolwiek stosowali kreatynę i jak ona wpływała na trening biegowy. Jedni mówili, że jest ona zbędna, drudzy ten suplement zachwalali. Kreatyna dla biegacza? Ekspert odpowiada. (więcej…)