Ogromne zainteresowanie PKO Poznań Virtual Run
Aplikacja PKO Poznań Virtual Run już dostępna!

polecane

Aplikacja PKO Poznań Virtual Run już dostępna!

Tomasz Wołoćko
Październik 9, 2020
Aktualności

Rejestrowanie czasu i trasy, a po biegu także możliwość pobrania dyplomu oraz wirtualnego medalu. Takie właśnie funkcjonalności prezentuje dedykowana aplikacja mobilna PKO Poznań Virtual Run.

Ogromne zainteresowanie PKO Poznań Virtual Run

Dedykowana aplikacja PKO Poznań Virtual Run działa na smartfonach z systemem Android oraz iOS. Po jej pobraniu poprzez Google Play bądź AppStore użytkownik otrzymuje pełne wsparcie podczas weekendowej imprezy. To poprzez to narzędzie najłatwiej będzie zapisać swój czas podczas wirtualnego biegu. Wystarczy bowiem wybrać dystans oraz wcisnąć „rejestruj bieg”. Po podaniu numeru startowego oraz adresu mailowego podanego podczas rejestracji pokaże się ekran rejestracji dystansu. Wtedy wystarczy kliknąć „start”… i walczyć o swoje życiowe wyniki.

Wszystkie informacje – i co najważniejsze – rejestrowanie swojego czasu i trasy. Takie właśnie funkcjonalności będziecie…

Opublikowany przez Poznań Maraton Czwartek, 8 października 2020

Po osiągnięciu dystansu aplikacja automatycznie zatrzyma czas i pokaże okno podsumowujące. Po wgraniu wyniku do systemu, aplikacja aktywuje zakładkę „Mój wynik”, gdzie zobaczysz aktualne miejsce. Pomiar czasu to jednak nie wszystko. Dodatkowo udostępniamy Wam opcję zrobienia sobie oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju selfie po biegu. Nasze zdjęcie pokaże się w ramce z przebiegniętym dystansem – a potem pozostaje tylko pochwalić znajomym poprzez media społecznościowe oraz pobrać do swojej kolekcji pamiątkowy medal i dyplom.

Ogromne zainteresowanie PKO Poznań Virtual Run

Przypominamy, że PKO Poznań Virtual Run odbędzie się od 17 do 18 października 2020 roku. Wystartować można wszędzie!

Zapisy trwają poprzez oficjalną stronę internetową PKO Poznań Virtual Runu.

Źródło: oprac. na podstawie: https://marathon.poznan.pl/aplikacja-pko-poznan-virtual-run-juz-dostepna/; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kamera sportowa G-EYE 900 4K i Full HD Geonaute – recenzja

Kamera sportowa G-EYE 900 4K Geonaute to najnowsza propozycja sieci Decathlon dla osób uprawiających regularnie sport i poszukujących produktu umożliwiającego nagrywanie wideo w trakcie aktywności. Jej mocne strony to m.in. filmowanie w 4K i Full HD, zdjęcia w rozdzielczości 16 Mpix, dotykowy ekran i atrakcyjna cena. Czy faktycznie ten produkt może podbić rynek kamer sportowych? Czy spodoba się sportowcom? (więcej…)