bieganieuskrzydla.pl

Aplikacja Garmin Face-It – co to jest?

Listopad 6, 2016

Znudziła Ci się już grafika wyświetlana na ekranie sprzętu marki Garmin? Producent za sprawą aplikacji Garmin Face-It umożliwia zmianę wyglądu tarczy zegarka na dowolne zdjęcie. Jak działa ten dodatek? Jak można z niego skorzystać? 

 

Aplikacja Garmin Face-It umożliwia wstawienie na tarczę posiadanego zegarka dowolnego zdjęcia zapisanego w urządzeniu mobilnym np. smartfonie. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację, a następnie wybrać obraz z galerii zdjęć i ustawić jako tarczę w wybranym urządzeniu Garmin. I nie ważne, czy to będzie widok z ostatniej wyprawy biegowej, rowerowej czy z ekstremalnego slalomu narciarskiego, dzięki aplikacji Face-It sprzęt może nabrać zupełnie innego designu. Jak wygląda konfiguracja i proces aktualizacji ekranu?

 

Pobierz aplikację Garmin Face-It na swój smartfon ze sklepu Google Play lub App Store:

 

Garmin Face-It

 

Następnie wystarczy przejść przez etap instalacji, aż pojawi się możliwość wskazania posiadanego urządzenia Garmin i rozpocznie się proces wyboru zdjęcia. Dla omówienia przykładu skorzystaliśmy z naszego ulubionego zdjęcia, które powinno oddać cały „smak” aplikacji Garmin Face-It. Zobaczcie:

 

Garmin Face-It
Powyżej oraz poniżej znajduje się przedstawienie kombinacji informacji umieszczonych na wgrywanym zdjęciu. Co ciekawe, możemy zmieniać sposób wyświetlania godziny, daty, a nawet innych detali, jak liczba wykonanych kroków w ciągu dnia.

 

Garmin Face-It

 

W końcowej fazie aplikacja połączy się z Twoim sprzętem Garmin i uaktualni na nim ekran, a cały proces potwierdzi informacją:

 

Garmin Face-It
Sprawnie działająca aplikacja umożliwi personalizowanie tarczy wybranego urządzenia Garmin w ciągu kilku chwil. Tarczę możemy zmieniać wielokrotnie, co stanowi ciekawą alternatywę dla standardowych i nudnych ekranów. Wygląd wgranych przez nas zdjęć do pamięci zegarka Forerunner 735XT znajdziesz na dole tego artykułu.

 

Lista urządzeń zgodnych z Garmin Face-It

 • epix
 • fēnix 3
 • fēnix 3 HR
 • fēnix 3 Sapphire
 • Forerunner 230
 • Forerunner 235
 • Forerunner 630
 • Forerunner 735XT
 • Forerunner 920XT
 • quatix 3
 • tactix Bravo
 • vívoactive
 • vívoactive HR

Powyższa lista była aktualna w chwili publikacji artykułu (06-11-2016). Najnowszą listę urządzeń zawsze możesz sprawdzić na stronie producenta pod tym adresem.

Zobaczcie nasze przykładowe ekrany ustawione na zegarku Garmin Forerunner 735XT za pomocą aplikacji Garmin Face-It:

 

Garmin Face-It

 

Garmin Face-It przykłady

 

Garmin Face-It przykłady

 

Garmin Face-It przykłady

 

Garmin Face-It przykłady

 

Wszystkie news’y dotyczące testów produktów czy aplikacji marki Garmin, które opublikowaliśmy znajdziecie tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Tętno z ręki, nadgarstka a może z klatki piersiowej?

Tętno od zawsze fascynowało ludzi sportu, a od momentu kiedy rozwój technologii pozwolił na monitorowanie tego parametru w czasie wysiłku fizycznego, analiza tętna na stałe wkroczyła do lekkoatletycznego świata. Wszystkim bez wyjątku udzieliły się korzyści płynące ze znajomości tętna. Z czasem zyskały także osoby postronne, które związane rekreacyjnie ze sportem mogły poznać swoje tętno. Ewolucja trwa po dzień dzisiejszy i nie zamierza się zatrzymywać. Ostatnim, który dołożył cegiełkę ku rozwojowi tej technologii jest fiński Polar. (więcej…)