Aplikacja Garmin Face-It – co to jest?

polecane

Aplikacja Garmin Face-It – co to jest?

Kamil Nowak
Listopad 6, 2016
Poradniki

Znudziła Ci się już grafika wyświetlana na ekranie sprzętu marki Garmin? Producent za sprawą aplikacji Garmin Face-It umożliwia zmianę wyglądu tarczy zegarka na dowolne zdjęcie. Jak działa ten dodatek? Jak można z niego skorzystać? 

Aplikacja Garmin Face-It umożliwia wstawienie na tarczę posiadanego zegarka dowolnego zdjęcia zapisanego w urządzeniu mobilnym np. smartfonie. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację, a następnie wybrać obraz z galerii zdjęć i ustawić jako tarczę w wybranym urządzeniu Garmin. I nie ważne, czy to będzie widok z ostatniej wyprawy biegowej, rowerowej czy z ekstremalnego slalomu narciarskiego, dzięki aplikacji Face-It sprzęt może nabrać zupełnie innego designu. Jak wygląda konfiguracja i proces aktualizacji ekranu?

Pobierz aplikację Garmin Face-It na swój smartfon ze sklepu Google Play lub App Store:

Garmin Face-It

Następnie wystarczy przejść przez etap instalacji, aż pojawi się możliwość wskazania posiadanego urządzenia Garmin i rozpocznie się proces wyboru zdjęcia. Dla omówienia przykładu skorzystaliśmy z naszego ulubionego zdjęcia, które powinno oddać cały „smak” aplikacji Garmin Face-It. Zobaczcie:

Garmin Face-It
Powyżej oraz poniżej znajduje się przedstawienie kombinacji informacji umieszczonych na wgrywanym zdjęciu. Co ciekawe, możemy zmieniać sposób wyświetlania godziny, daty, a nawet innych detali, jak liczba wykonanych kroków w ciągu dnia.

Garmin Face-It

W końcowej fazie aplikacja połączy się z Twoim sprzętem Garmin i uaktualni na nim ekran, a cały proces potwierdzi informacją:

Garmin Face-It
Sprawnie działająca aplikacja umożliwi personalizowanie tarczy wybranego urządzenia Garmin w ciągu kilku chwil. Tarczę możemy zmieniać wielokrotnie, co stanowi ciekawą alternatywę dla standardowych i nudnych ekranów. Wygląd wgranych przez nas zdjęć do pamięci zegarka Forerunner 735XT znajdziesz na dole tego artykułu.

Lista urządzeń zgodnych z Garmin Face-It

 • epix
 • fēnix 3
 • fēnix 3 HR
 • fēnix 3 Sapphire
 • Forerunner 230
 • Forerunner 235
 • Forerunner 630
 • Forerunner 735XT
 • Forerunner 920XT
 • quatix 3
 • tactix Bravo
 • vívoactive
 • vívoactive HR

Powyższa lista była aktualna w chwili publikacji artykułu (06-11-2016). Najnowszą listę urządzeń zawsze możesz sprawdzić na stronie producenta pod tym adresem.

Zobaczcie nasze przykładowe ekrany ustawione na zegarku Garmin Forerunner 735XT za pomocą aplikacji Garmin Face-It:

Garmin Face-It

Garmin Face-It przykłady

Garmin Face-It przykłady

Garmin Face-It przykłady

Garmin Face-It przykłady

Wszystkie news’y dotyczące testów produktów czy aplikacji marki Garmin, które opublikowaliśmy znajdziecie tutaj.

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Rozgrzewanie i chłodzenie, czyli szybki sposób na walkę z bólem

Z bólami mięśni i stawów boryka się wiele osób uprawiających regularnie sport – w tym biegacze. Pomocą w szybkim powrocie do pełnej sprawności mogą stać się zabiegi rozgrzewające i schładzające zmęczone mięśnie. Dzięki wybranym maściom i żelom możemy zminimalizować dolegliwości bólowe, przyspieszyć regenerację oraz natychmiastowo ukoić zmęczoną partię ciała. Po jakie produkty należy sięgać? Jak wykonać taki zabieg? (więcej…)