Aplikacja Garmin Face-It – co to jest?

polecane

Aplikacja Garmin Face-It – co to jest?

Kamil Nowak
6 listopada, 2016
Poradniki

Znudziła Ci się już grafika wyświetlana na ekranie sprzętu marki Garmin? Producent za sprawą aplikacji Garmin Face-It umożliwia zmianę wyglądu tarczy zegarka na dowolne zdjęcie. Jak działa ten dodatek? Jak można z niego skorzystać? 

Aplikacja Garmin Face-It umożliwia wstawienie na tarczę posiadanego zegarka dowolnego zdjęcia zapisanego w urządzeniu mobilnym np. smartfonie. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację, a następnie wybrać obraz z galerii zdjęć i ustawić jako tarczę w wybranym urządzeniu Garmin. I nie ważne, czy to będzie widok z ostatniej wyprawy biegowej, rowerowej czy z ekstremalnego slalomu narciarskiego, dzięki aplikacji Face-It sprzęt może nabrać zupełnie innego designu. Jak wygląda konfiguracja i proces aktualizacji ekranu?

Pobierz aplikację Garmin Face-It na swój smartfon ze sklepu Google Play lub App Store:

Garmin Face-It

Następnie wystarczy przejść przez etap instalacji, aż pojawi się możliwość wskazania posiadanego urządzenia Garmin i rozpocznie się proces wyboru zdjęcia. Dla omówienia przykładu skorzystaliśmy z naszego ulubionego zdjęcia, które powinno oddać cały „smak” aplikacji Garmin Face-It. Zobaczcie:

Garmin Face-It
Powyżej oraz poniżej znajduje się przedstawienie kombinacji informacji umieszczonych na wgrywanym zdjęciu. Co ciekawe, możemy zmieniać sposób wyświetlania godziny, daty, a nawet innych detali, jak liczba wykonanych kroków w ciągu dnia.

Garmin Face-It

W końcowej fazie aplikacja połączy się z Twoim sprzętem Garmin i uaktualni na nim ekran, a cały proces potwierdzi informacją:

Garmin Face-It
Sprawnie działająca aplikacja umożliwi personalizowanie tarczy wybranego urządzenia Garmin w ciągu kilku chwil. Tarczę możemy zmieniać wielokrotnie, co stanowi ciekawą alternatywę dla standardowych i nudnych ekranów. Wygląd wgranych przez nas zdjęć do pamięci zegarka Forerunner 735XT znajdziesz na dole tego artykułu.

Lista urządzeń zgodnych z Garmin Face-It

 • epix
 • fēnix 3
 • fēnix 3 HR
 • fēnix 3 Sapphire
 • Forerunner 230
 • Forerunner 235
 • Forerunner 630
 • Forerunner 735XT
 • Forerunner 920XT
 • quatix 3
 • tactix Bravo
 • vívoactive
 • vívoactive HR

Powyższa lista była aktualna w chwili publikacji artykułu (06-11-2016). Najnowszą listę urządzeń zawsze możesz sprawdzić na stronie producenta pod tym adresem.

Zobaczcie nasze przykładowe ekrany ustawione na zegarku Garmin Forerunner 735XT za pomocą aplikacji Garmin Face-It:

Garmin Face-It

Garmin Face-It przykłady

Garmin Face-It przykłady

Garmin Face-It przykłady

Garmin Face-It przykłady

Wszystkie news’y dotyczące testów produktów czy aplikacji marki Garmin, które opublikowaliśmy znajdziecie tutaj.

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Salomon Sense Escape Nocturne. Jak zauroczyć się w biegach terenowych?

Uzyskanie recepty na to, by być szczęśliwą biegaczką wcale nie jest łatwe. Niekiedy jej skład jest nieoczywisty. Błoto, kałuże, zalegające liście, wystające korzenie, silny wiatr potęgujący odczucie chłodu, deszcz, zaś na drugim biegunie natura w najpiękniejszej jesiennej odsłonie – czy takie składowe mogą dawać radość? I dlaczego ten materiał dotyczy butów do biegania marki Salomon - Sense Escape Nocturne? (więcej…)