13. PKO Poznań Półmaraton w 2021 roku
13. PKO Poznań Półmaraton dopiero w 2021 roku

polecane

13. PKO Poznań Półmaraton dopiero w 2021 roku

Tomasz Wołoćko
26 marca, 2020
Aktualności

W związku z informacją z dnia 5 marca o zmianie terminu 13. PKO Poznań Półmaratonu ze względu na zagrożenie epidemiczne (dziś już stan epidemii) wywołane na świecie przez koronawirus SARS-CoV-2 informujemy, że ustalona została nowa data biegu. 13. PKO Poznań Półmaraton odbędzie się 18 kwietnia 2021 roku.

13. PKO Poznań Półmaraton w 2021 roku

Decyzja podyktowana jest kilkoma czynnikami. Jednym z ważniejszych jest chęć kooperacji z innymi organizatorami biegów w Polsce, a co za tym idzie – nie dublowanie biegów w tych samych terminach. Rozważaliśmy termin 17-18 października 2020 r. jednak ze względu na odbywające się w ww. weekend imprezy: 21. PKO Poznań Maraton, Mistrzostwa Świata w Półmaratonie w Gdyni oraz Półmaraton Królewski w Krakowie nie zdecydowaliśmy się na taki krok, by nie zmuszać biegaczy do wyboru pomiędzy tymi prestiżowymi imprezami biegowymi.

Kolejnym ważnym powodem, który wpłynął na odstąpienie od organizacji 13. PKO Poznań Półmaratonu w terminie 17-18 października 2020 roku były prośby wielu biegaczy, które docierały do nas poprzez social media, maile oraz telefony, by właśnie nie organizować zawodów w ww. terminie. Nasze biegi organizujemy dla zawodników, których głos jest dla nas ważny i zawsze, gdy to możliwe, bierzemy go pod uwagę, ponieważ każdy z biegaczy jest nieodłączną częścią Poznań Półmaratonu i Poznań Maratonu.

Wszystkie osoby, które uiściły opłatę startową otrzymają jej zwrot. W pierwszej kolejności (od 27.03.2020 r.) zwrot opłat startowych otrzymają osoby, które uiściły opłatę poprzez system płatności PayU oraz w formie „kup na prezent”. W dalszej kolejności (do 30.04.2020 r.) zwrot opłat otrzymają osoby, które uiściły opłatę bezpośrednio na konto organizatora.

Osoby, które wniosły opłatę w formie:

  • przelewu zbiorczego;
  • przelewu indywidualnego;
  • wpłaty za pośrednictwem poczty;
  • wpłaty gotówki dokonanej w siedzibie POSiR;
  • oraz nabyły pakiet startowy poprzez opcję „przekaż numer”.

proszone są o przesłanie na adres e-mail: zwroty@halfmarathon.poznan.pl

  • numer zgłoszenia;
  • numer startowy;
  • numer konta bankowego.

Uwaga: osoby, które już wcześniej przysłały wyżej wymienione informacje na wspomniany powyżej adres e-mail nie muszą tego robić ponownie.

W tym trudnym czasie dla wszystkich organizatorów imprez sportowych, a także zawodników, jesteśmy przekonani, ze należny się wzajemnie wspierać i ułatwiać funkcjonowanie branży biegowej, by każdy poniósł jak najmniejsze straty zarówno finansowe jak i wizerunkowe.

Liczymy na Wasze zrozumienie. Pamiętajcie, że:

„Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem.” – Nick Vujicic

13. PKO Poznań Półmaraton odbędzie się 18 kwietnia 2021 roku.

Źródło: informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jak przyspieszyć metabolizm? [Skuteczne sposoby]

Dlaczego tak jest, że jedni zjadają dużo i nie tyją, inni zaś z powodu dbałości o figurę muszą odmawiać sobie niemal wszystkiego? Czy regularna aktywność fizyczna, która połączona zostanie z poprawnie zbilansowaną dietą oraz dobrymi nawykami żywieniowymi może odmienić ten proces? Jaką rolę w tym wszystkim pełni przemiana materii? Jak przyspieszyć metabolizm? I na co zwracać uwagę? (więcej…)