61. Bieg Westerplatte 2023
Życiówka w 61. Biegu Westerplatte? Zobacz te plany treningowe!

polecane

Życiówka w 61. Biegu Westerplatte? Zobacz te plany treningowe!

Edward Królikowski
7 sierpnia, 2023
Aktualności

10 kilometrów, które mają do pokonania uczestnicy 61. Biegu Westerplatte, to dystans, który regularnie trenujący zawodnik jest w stanie pokonać, dosłownie i w przenośni, „z biegu”. Mamy pomysł, jak pomóc Wam podjąć wyzwanie i w krótkim czasie przygotować się do startu w tej wyjątkowej imprezie.

Bieg Westerplatte dla wielu uczestników jest czymś znacznie więcej, niż tylko kolejną imprezą biegową. Wraz z 61. edycją to wielopokoleniowe wydarzenie wchodzi w kolejne dziesięciolecie. Na przestrzeni dekad w zawodach, których ideą jest uczczenie pamięci Obrońców Wybrzeża 1939 roku, wystartowały dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy osób. I dla każdej z nich Bieg Westerplatte ma inne znaczenie. Nie zmienia się jedno – dla każdego uczestnika to wydarzenie wyjątkowe.

Z dystansem, 10 km może zmierzyć się praktycznie każdy, o ile odpowiednio się przygotuje oraz nie ma przeciwskazań zdrowotnych. Dla wszystkich chętnych, a w szczególności tych jeszcze niezdecydowanych, by wziąć udział w imprezie, Partner medialny Biegu Westerplatte, MagazynBieganie.pl wyciągnął pomocną rękę do wszystkich tych, którzy chcą solidnie potrenować przed imprezą, układając plany treningowe na 6 tygodni w kilku wariantach, z uwzględnieniem różnych poziomów zaawansowania biegaczy. Pierwszy trening przewidziany jest na 8 sierpnia. Gotowi?

Plany treningowe dostępne są na stronie: https://biegwesterplatte.pl/aktualnosci/chcialbys-wystartowac-w-61-biegu-westerplatte-mamy-dla-ciebie-plany-treningowe/

61. Bieg Westerplatte

Termin: 17.09.2023, start: 10:10
Miejsce: start na Westerplatte – meta przy Europejskim Centrum Solidarności
Dystans: 10 km z atestem PZLA
Zapisy do 61. Biegu Westerplatte
Opłata startowa: 49 PLN lub w dniu imprezy w Biurze Zawodów: 79 PLN (szybki przelew)

Źródło: oprac. na podstawie https://biegwesterplatte.pl/ fot. Gdański Ośrodek Sportu 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Zegarek Runtastic GPS Watch – recenzja

Zegarek Runtastic GPS Watch wygląda niepozornie i tylko po małym znaczku "GPS" można rozpoznać, że jest to sprzęt przeznaczony dla sportowców. Czy Runtastic GPS Watch może konkurować z markami obecnymi na rynku? Wszystko dokładnie sprawdziliśmy w poniższej recenzji.  (więcej…)