Otwarte zapisy na Półmaraton Gdynia 2020! [PAKIETY]

polecane

Otwarte zapisy na Półmaraton Gdynia 2020! [PAKIETY]

Jerzy Stawiński
Grudzień 1, 2019
Biegi

Tempo zapisów na World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 jest niesamowite! Już tylko 4 miesiące pozostały do wielkiego wydarzenia sportowego jaki będzie Półmaraton Gdynia 2020! Chętnych nie brakuje, bowiem 20 tys. miejsc już się rozeszło. Organizator podjął decyzję o udostępnieniu dodatkowej puli pakietów startowych. Ile ich zostało?

Półmaraton Gdynia 2020

Półmaraton Gdynia 2020 odbędzie się 29 marca. Wyścig ma ogromną szansę stać się największym z biegów masowych zorganizowanych dotąd w Polsce. Pierwotna ilość miejsc (20 000) rozeszła się w błyskawicznym tempie. Kilka dni temu organizatorzy podjęli więc decyzję o zwiększeniu liczby miejsc na World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020. Chodzi o 5000 dodatkowych pakietów startowych, które uprawniają do wzięcia udziału w biegu masowym na dystansie półmaratonu.

Aktualna cena pakietów startowych wynosi 190 PLN. Wydaje się być pewne, że z początkiem grudnia wszystkie nowe pakiety się rozejdą, bowiem dwa dni po udostępnieniu nowej puli miejsc swoich nabywców znalazło aż 1700 pakietów. Zaś w dniu 29 listopada organizatorzy za pośrednictwem oficjalnego profilu Facebook poinformowali o tym, że połowa z dodatkowych 5000 pakietów startowych została już sprzedana. Dokładna ilość miejsca jaka została nie jest znana, ale warto się spieszyć z rejestracją.

Półmaraton Gdynia 2020 to wyjątkowa okazja, by stanąć na linii startowej z najlepszymi biegaczami na świecie i rywalizować z nimi na tej samej trasie. World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 wyróżnia się ponadto metą zlokalizowaną na plaży oraz unikatowym medalem finishera z wbudowanym kompasem i kroplą bursztynu. Podstawowy pakiet startowy można też uzupełnić o dodatkowe usługi, jak np. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w zawodach, grawerowanie medalu, wysyłkę kurierską pakietu startowego, indywidualny pakiet zdjęć z biegu czy nocleg w jednym z rekomendowanych hoteli.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

fot. World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kalenji Kiprun Trail XT7 – zdolny kompan? [TEST na Wyspach Kanaryjskich]

Czy istnieje coś takiego jak bezpieczeństwo podczas biegania w wymagającym środowisku? Wtedy, kiedy nie darzymy zaufaniem podłoża, ponieważ pod naszymi stopami przewalają się tony ostrych kamieni, żwiru czy piachu? Tym razem postawiłem na buty Kalenji Kiprun Trail XT7. Czy była to dobra decyzja? (więcej…)