Otwarte zapisy na Półmaraton Gdynia 2020! [PAKIETY]

polecane

Otwarte zapisy na Półmaraton Gdynia 2020! [PAKIETY]

Jerzy Stawiński
1 grudnia, 2019
Biegi

Tempo zapisów na World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 jest niesamowite! Już tylko 4 miesiące pozostały do wielkiego wydarzenia sportowego jaki będzie Półmaraton Gdynia 2020! Chętnych nie brakuje, bowiem 20 tys. miejsc już się rozeszło. Organizator podjął decyzję o udostępnieniu dodatkowej puli pakietów startowych. Ile ich zostało?

Półmaraton Gdynia 2020

Półmaraton Gdynia 2020 odbędzie się 29 marca. Wyścig ma ogromną szansę stać się największym z biegów masowych zorganizowanych dotąd w Polsce. Pierwotna ilość miejsc (20 000) rozeszła się w błyskawicznym tempie. Kilka dni temu organizatorzy podjęli więc decyzję o zwiększeniu liczby miejsc na World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020. Chodzi o 5000 dodatkowych pakietów startowych, które uprawniają do wzięcia udziału w biegu masowym na dystansie półmaratonu.

Aktualna cena pakietów startowych wynosi 190 PLN. Wydaje się być pewne, że z początkiem grudnia wszystkie nowe pakiety się rozejdą, bowiem dwa dni po udostępnieniu nowej puli miejsc swoich nabywców znalazło aż 1700 pakietów. Zaś w dniu 29 listopada organizatorzy za pośrednictwem oficjalnego profilu Facebook poinformowali o tym, że połowa z dodatkowych 5000 pakietów startowych została już sprzedana. Dokładna ilość miejsca jaka została nie jest znana, ale warto się spieszyć z rejestracją.

Półmaraton Gdynia 2020 to wyjątkowa okazja, by stanąć na linii startowej z najlepszymi biegaczami na świecie i rywalizować z nimi na tej samej trasie. World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 wyróżnia się ponadto metą zlokalizowaną na plaży oraz unikatowym medalem finishera z wbudowanym kompasem i kroplą bursztynu. Podstawowy pakiet startowy można też uzupełnić o dodatkowe usługi, jak np. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z udziału w zawodach, grawerowanie medalu, wysyłkę kurierską pakietu startowego, indywidualny pakiet zdjęć z biegu czy nocleg w jednym z rekomendowanych hoteli.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

fot. World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Altra Olympus 5. Buty do trailu, które mnie zaskoczyły

Dawno tak nie zaskoczyły mnie buty do biegania. Wstęp napisałem zaraz po pierwszym treningu w Altra Olympus 5. Po powrocie do domu musiałem odszukać wcześniejszą ich wersję – Olympus 4 i ostatnio recenzowane Altra Mont Blanc. Co mogę powiedzieć o tegorocznej odsłonie butów Olympus? Poniżej mój obszerny test. (więcej…)