zapisy na 45. Maraton Warszawsk
Ruszyły zapisy na 45. Maraton Warszawski!

polecane

Ruszyły zapisy na 45. Maraton Warszawski!

Tomasz Wołoćko
9 stycznia, 2023
Aktualności

Do startu najważniejszej imprezy biegowej w kraju pozostało jeszcze dziewięć miesięcy. Wszyscy zainteresowani udziałem w 45. Maratonie Warszawskim mogą zapisać się na listę startową. Warto zrobić to jak najszybciej – rejestracja na zawody w pierwszej turze to niższa opłata startowa.

zapisy na 45. Maraton Warszawsk

Nieprzerwanie od 1979 roku ostatni weekend września to w stolicy prawdziwe święto biegania. Podobnie będzie i tym razem. Jubileuszowa 45. edycja Maratonu Warszawskiego wystartuje 24 września o godzinie 9:00. Oprócz rywalizacji na królewskim dystansie, zorganizowane będą także biegi towarzyszące na krótszych trasach: bieg sztafetowy, zawody na 10 km i zawody dla dzieci i młodzieży.

Impreza w każdym sezonie gromadzi na starcie tysiące amatorów i profesjonalistów z całego świata. Za kilka miesięcy, na kultowej już trasie z metą zlokalizowaną na Wisłostradzie przy Parku Fontann, biegowi zapaleńcy zmierzą się z królewskim dystansem i spełnią swoje sportowe marzenie. Wśród uczestników będą zarówno debiutanci, jak i profesjonaliści walczący o rekord imprezy oraz weterani, którzy w biegu w Warszawie wezmą udział po raz 45! Zapisy są dostępne od dziś na stronie: rejestracja.maratonwarszawski.com. Warto zapisać się jak najszybciej – rejestracja na bieg w pierwszej turze wiążą się z niższą opłatą startową.

zapisy na 45. Maraton Warszawsk

W ostatni weekend września odbędą się także biegi towarzyszące: bieg sztafetowy, zawody na 10 km oraz zawody dla dzieci i młodzieży. Zapisy na te wydarzenia wystartują w drugim kwartale roku, ale organizatorzy już teraz zapraszają do planowania udziału w biegach. Udział w święcie biegania to niezapomniane przeżycie i szansa na sprawdzenie swoich umiejętności sportowych. Dla najmłodszych może to być okazja do rozbudzenia biegowej pasji i świetnej zabawy z rówieśnikami. Dla dorosłych zaś to motywacja i sposób na powrót do aktywności w biegu na 10 kilometrów lub okazja do aktywnej integracji z bliskimi podczas startu sztafetowego.

#BiegamDobrze – w słusznej sprawie biegnie się lżej! Imprezie, jak co roku, towarzyszyć będzie największa w Polsce biegowa akcja charytatywna – #BiegamDobrze. W jej ramach uczestnicy mogą wesprzeć wybraną organizację niosącą pomoc potrzebującym. Po zapisie w trybie charytatywnym zbiórka rozpoczyna się – wystarczy trenować oraz zachęcać znajomych do wsparcia „wirtualnej skarbonki” – po zebraniu kwoty minimalnej biegacze otrzymują wyjątkowy pomarańczowy numer startowy, będący znakiem rozpoznawczym Dobroczynnych Bohaterów. W słusznej sprawie biegnie się lżej!

Więcej o akcji #BiegamDobrze: https://maratonwarszawski.com/biegamdobrze/

Termin 45. Maratonu Warszawskiego: 24 września 2023 r.
Start: godz. 9:00
Opłata startowa: 200 zł w pierwszej turze zapisów
Pakiet w ramach #BiegamDobrze: zebranie kwoty minimalnej 450 zł do 31 sierpnia 2023
Rejestracja: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/

Źródło: zdjęcia i tekst informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jak mieć płaski brzuch? 5 zasad, które warto znać

Jak mieć płaski brzuch? Jakie produkty wyeliminować lub ograniczyć? Na jakie warzywa zwracać uwagę? Czy picie wody może pomóc? Przedstawiam 5 zasad, które warto znać, gdy chcemy mieć płaski brzuch. (więcej…)