Wirtualna edycja NCDC Business Race 2020
Wirtualna edycja NCDC Business Race 2020!

polecane

Wirtualna edycja NCDC Business Race 2020!

Jerzy Stawiński
20 sierpnia, 2020
Biegi

NCDC Business Race – Bieg Sztafet firmowych to impreza inna niż wszystkie, co roku zapraszamy firmy do promowania aktywnego trybu życia, wspólnej zabawy biegowej oraz integracji firmowej. Wszystkie te elementy wpływają na dobrą atmosferę w zespołach, a to przekłada się na dobre relacje i zadowolenie pracowników i pracodawców. 

Wirtualna edycja NCDC Business Race 2020

W tym roku sytuację mamy nadzwyczaj trudną, z jednej strony obostrzenia związane z pandemią i brak możliwości organizacji naszej imprezy zgodnie z prawem, z drugiej strony olbrzymia chęć realizacji takiego eventu dla Was i z trzeciej strony duża obawa o wasze i nasze zdrowie oraz chęć powstrzymania eskalacji wirusa. To wszystko skłoniło nas do bardzo trudnej, ale jedynej, odpowiedzialnej decyzji o organizacji imprezy w innym modelu oraz propozycji pomysłu, który może pomóc ratować ludzkie życie i zdrowie.

Nad imprezą pracujemy od stycznia, i nie chcąc zmarnować tej energii, a wręcz przeciwnie skierować ją w możliwe najlepszym kierunku, chcemy zaproponować Wam udział w NCDC Business Race – Sztafety Firmowe – Biegamy i Pomagamy poprzez formułę biegu wirtualnego.

Proponujemy Wam, abyśmy w tym roku pomimo okoliczności zrealizowali cel naszej imprezy i integrując się w zespołach pobiegali wspólnie wirtualnie na NCDC Business Race i dodatkowo przekazali energie i konkretne środki na wsparcie celu charytatywnego – zbiórka na lek dla Dzielny Kajtuś.

Z jednej strony wielka szkoda, bo omija nas cała atmosfera wspólnego biegowego pikniku i emocji związanych z bezpośrednią rywalizacją bark w bark i noga w nogę 😊, a z drugiej strony jesteśmy w stanie w obecnych okolicznościach pobiegać, wziąć udział w imprezie i dodatkowo bardzo pomóc naprawdę potrzebującej osobie.

Potrzebujesz więcej informacji lub masz pytanie? Wejdź na profil Facebook wydarzenia.

Źródło: informacja prasowa organizatora wydarzenia; fot. NCDC Business Race

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Wygodny pomiar tętna podczas treningu? Test Polar Verity Sense [OPINIA]

Pomiar tętna podczas aktywności fizycznej jest istotny dla wielu sportowców, od miłośników pasji po profesjonalistów. Trudno jest jednak znaleźć jedno urządzenie, które daje komfort i perfekcyjne dane o tętnie. Zegarek zapięty na nadgarstku bywa mało wygodny, zaś pas na klatce piersiowej jest uciążliwy podczas długotrwałych treningów. Mały sensor, który będziemy mogli zapiąć wszędzie tam, gdzie chcemy, może zawojować arenę pomiaru tętna. Taki sprzęt powinien być dokładny, łatwy w obsłudze oraz niewyczuwalny podczas ruchu. Czy właśnie opisałem nowy produkt Polar Verity Sense, czy to tylko moje oczekiwania, które nie znalazły pokrycia w rzeczywistości? (więcej…)