Wirtualna edycja NCDC Business Race 2020
Wirtualna edycja NCDC Business Race 2020!

polecane

Wirtualna edycja NCDC Business Race 2020!

Jerzy Stawiński
20 sierpnia, 2020
Biegi

NCDC Business Race – Bieg Sztafet firmowych to impreza inna niż wszystkie, co roku zapraszamy firmy do promowania aktywnego trybu życia, wspólnej zabawy biegowej oraz integracji firmowej. Wszystkie te elementy wpływają na dobrą atmosferę w zespołach, a to przekłada się na dobre relacje i zadowolenie pracowników i pracodawców. 

Wirtualna edycja NCDC Business Race 2020

W tym roku sytuację mamy nadzwyczaj trudną, z jednej strony obostrzenia związane z pandemią i brak możliwości organizacji naszej imprezy zgodnie z prawem, z drugiej strony olbrzymia chęć realizacji takiego eventu dla Was i z trzeciej strony duża obawa o wasze i nasze zdrowie oraz chęć powstrzymania eskalacji wirusa. To wszystko skłoniło nas do bardzo trudnej, ale jedynej, odpowiedzialnej decyzji o organizacji imprezy w innym modelu oraz propozycji pomysłu, który może pomóc ratować ludzkie życie i zdrowie.

Nad imprezą pracujemy od stycznia, i nie chcąc zmarnować tej energii, a wręcz przeciwnie skierować ją w możliwe najlepszym kierunku, chcemy zaproponować Wam udział w NCDC Business Race – Sztafety Firmowe – Biegamy i Pomagamy poprzez formułę biegu wirtualnego.

Proponujemy Wam, abyśmy w tym roku pomimo okoliczności zrealizowali cel naszej imprezy i integrując się w zespołach pobiegali wspólnie wirtualnie na NCDC Business Race i dodatkowo przekazali energie i konkretne środki na wsparcie celu charytatywnego – zbiórka na lek dla Dzielny Kajtuś.

Z jednej strony wielka szkoda, bo omija nas cała atmosfera wspólnego biegowego pikniku i emocji związanych z bezpośrednią rywalizacją bark w bark i noga w nogę 😊, a z drugiej strony jesteśmy w stanie w obecnych okolicznościach pobiegać, wziąć udział w imprezie i dodatkowo bardzo pomóc naprawdę potrzebującej osobie.

Potrzebujesz więcej informacji lub masz pytanie? Wejdź na profil Facebook wydarzenia.

Źródło: informacja prasowa organizatora wydarzenia; fot. NCDC Business Race

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Ekstremalne przeszkody – jak się przygotować do Runmageddonu?

Koszmar wulkanizatora, Domek Jędrysek, Spacer z pieskiem, Żona rybaka, Multirig, Kołkosznikova - to tylko niektóre fantazyjnie nazwane przez ekipę Runmageddonu przeszkody. Jak je pokonywać? Czy najważniejsza jest siła, czy lepiej jest pracować nad odpowiednią techniką? (więcej…)