trasa 15. Półmaratonu Warszawskiego
Jaka jest trasa 15. Półmaratonu Warszawskiego? [TRASA]

polecane

Jaka jest trasa 15. Półmaratonu Warszawskiego? [TRASA]

Jerzy Stawiński
Styczeń 29, 2020
Biegi

Trasa 15. Półmaratonu Warszawskiego będzie jedyna w swoim rodzaju. Półmaraton Warszawski w 2020 roku obędzie się 23 maja o godzinie 20:35 – równo z zachodem słońca. Na biegaczy czekają nie tylko sportowe wzywania, ale również zapierające dech w piersiach widoki nocnej Warszawy. Jaką trasę zaplanowano?

15. Półmaraton Warszawski trasa

15. Półmaraton Warszawski to – bardzo możliwe – jedyna okazja do tego, aby wziąć udział w nocnym biegu półmaratońskim w lewobrzeżnej Warszawie. To będzie niezapomniane sportowe wydarzenie! W 2020 roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska biegowego, Półmaraton Warszawski odbędzie się 23 maja, a uczestnicy wyruszą na trasę równo z zachodzącym słońcem.

trasa 15. Półmaratonu Warszawskiego

Trasa nie zmieni się względem poprzedniego roku, widoki będą jednak zupełnie nowe, w końcu po zmroku stolica pokazuje inne oblicze. Start 15. Półmaraton Warszawski zlokalizowany będzie na Nowym Mieście przy ulicy Konwiktorskiej. Miłośnicy biegania ruszą w kierunku Placu Wilsona, a następnie Mostem Gdańskim na prawą stronę Wisły. Po praskiej pętli z powrotem do Śródmieścia trasa poprowadzi Mostem Świętokrzyskim. Z Powiśla zawodnicy skierują się ulicą Rozbrat w kierunku Parku Agrykola. Ostatnie kilometry będą wiodły na południe – Wybrzeżem Kościuszkowskim i Wybrzeżem Gdańskim w kierunku mety zlokalizowanej przy Multimedialnym Parku Fontann.

trasa 15. Półmaratonu Warszawskiego

Czy potrzebujesz sprawdzonego planu treningowego? Zerknij na profesjonalne plany treningowe, które umożliwią przebiegnięcie 15. Półmaratonu Warszawskiego, a następnie – jako ukoronowanie sezonu 2020 – późniejsze ukończenie królewskiego dystansu w trakcie 42. Maratonu Warszawskiego.

Do jubileuszowego, 15. Półmaraton Warszawski, można zapisać się na dwa sposoby. Tradycyjnym rozwiązaniem jest wykupienie pakietu startowego na stronie organizatora, jednak od wielu lat Półmaraton i Maraton Warszawski stoją pod znakiem największej charytatywnej akcji w polskim środowisku biegowym – #BiegamDobrze.

Źródło: informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Sen – czy jest dla nas ważny? Kilka istotnych spraw okiem dietetyka

Sen od dawna jest przedmiotem wielu badań. Uczonych często interesuje czas, w trakcie którego następuje pożądana regeneracja organizmu, ale także to, jakie skutki uboczne zachodzą, gdy zaniedbujemy ten proces. Ile czasu poświęcać na wypoczynek? Czy krótki sen może przyczynić się do wzrostu masy ciała? (więcej…)