Runmageddon Ełk odbędzie się 12-14 czerwca 2020
Runmageddon Ełk odbędzie się 12-14 czerwca 2020

polecane

Runmageddon Ełk odbędzie się 12-14 czerwca 2020

Tomasz Wołoćko
12 listopada, 2019
Aktualności

Runmageddon wróci do Ełku. Tym razem zaprosi fanów ekstremalnej rozrywki do zmierzenia się z czterema trasami o długości: 3,6,12 i 21 kilometrów i ekstremalnymi przeszkodami. Wydarzenie zaplanowane jest na weekend 12-14 czerwca 2020 roku, a zapisy już ruszyły.

Runmageddon Ełk 12-14 czerwca 2020

Runmageddon Ełk już na dobre wpisał się w kalendarz tego mazurskiego miasta. Co roku cieszy on ekstremalnymi wyzwaniami kilka tysięcy uczestników. Dlaczego tak ochoczo osoby o różnej tężyźnie fizycznej i sprawności biorą w nim udział? Odpowiedź jest prosta. Runmageddon to wyjątkowe wyzwanie angażujące nie tylko ciało, ale także umysł. To test sprawności, jak i siły charakteru. Jego pokonanie wywołuje nieocenioną eksplozję endorfin, a także wiary w siebie i satysfakcji z podjętego działania. Na ekstremalne wydarzenia w Ełku przyjeżdżają fani dobrej, sportowej zabawy z całej Polski, bo trasy tego biegu zaplanowane w tym uroczym mieście urzekają krajobrazem i przeszkodami naturalnymi. Pozwalają przeżyć prawdziwą przygodę.

W roku 2020 chętni, którzy zdecydują się na start w niecodziennym biegu z przeszkodami, będą mogli sprawdzić się w 4 formułach: Intro (3 km, 15 przeszkód), Rekrut (6 km, 30 przeszkód), (12 km, 50 przeszkód), (21 km, 70 przeszkód). Dzieci (4-11 lat) i młodzież (12-15) będą mogli wziąć udział w dedykowanych dla nich formułach: Kids (1 km, 10 przeszkód) i Junior (2 km, 15 przeszkód). Całe rodziny będą mogły stanąć na starcie Runmageddonu Family i pokonać wspólnie trasę dwóch kilometrów najeżonych ponad 15 przeszkodami.

Osoby, które myślą o starcie w Runmageddon Ełk, mogą już zakupić pakiet startowy. Im szybciej zdecydują się na to, tym z bardziej atrakcyjnej oferty cenowej skorzystają. Ceny w listopadzie wahają się od 49 do 209 złotych.

Organizator ekstremalnych biegów z przeszkodami zaplanował już kilka eventów na rok 2020 w Polsce. Pierwszy z nich odbędzie się na koniec lutego w Warszawie, drugi 4-5 kwietnia we Wrocławiu. Następnie 16-17 maja Runmageddon zawita w Trójmieście, a pod koniec maja ponownie trafi do Warszawy. Dwie edycje Runmageddonu zaplanowane są także w Czechach. Jeden z nich w okolicach Pragi cieszyć będzie uczestników na majówkę (1-3 maja Runmageddon Gladiator Race Milovice), drugi odbędzie się niecałe 50 km od granicy w Libercu w dniach 24-26.07.

Źródło: informacja prasowa; fot. Runmageddon

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

adidas 4DFWD – tak mi się spodobały, że mam już dwie pary

adidas 4DFWD – takich butów do biegania na rynku jeszcze nie było. Pomijając zagadnienia technologiczne, materiały i sposób ich produkcji, konstrukcję czy nieziemski design, pozostaje najważniejsze – buty oferują nieporównywalne z innym obuwiem dla biegaczy doznania w trakcie treningu. I właśnie o doznaniach będzie poniższa recenzja. Dla jakich sportowców adidas 4DFWD będą odpowiednie? Czy dopracowano każdy aspekt tych butów? (więcej…)