Runmageddon Ełk odbędzie się 12-14 czerwca 2020
Runmageddon Ełk odbędzie się 12-14 czerwca 2020

polecane

Runmageddon Ełk odbędzie się 12-14 czerwca 2020

Tomasz Wołoćko
Listopad 12, 2019
Aktualności

Runmageddon wróci do Ełku. Tym razem zaprosi fanów ekstremalnej rozrywki do zmierzenia się z czterema trasami o długości: 3,6,12 i 21 kilometrów i ekstremalnymi przeszkodami. Wydarzenie zaplanowane jest na weekend 12-14 czerwca 2020 roku, a zapisy już ruszyły.

Runmageddon Ełk 12-14 czerwca 2020

Runmageddon Ełk już na dobre wpisał się w kalendarz tego mazurskiego miasta. Co roku cieszy on ekstremalnymi wyzwaniami kilka tysięcy uczestników. Dlaczego tak ochoczo osoby o różnej tężyźnie fizycznej i sprawności biorą w nim udział? Odpowiedź jest prosta. Runmageddon to wyjątkowe wyzwanie angażujące nie tylko ciało, ale także umysł. To test sprawności, jak i siły charakteru. Jego pokonanie wywołuje nieocenioną eksplozję endorfin, a także wiary w siebie i satysfakcji z podjętego działania. Na ekstremalne wydarzenia w Ełku przyjeżdżają fani dobrej, sportowej zabawy z całej Polski, bo trasy tego biegu zaplanowane w tym uroczym mieście urzekają krajobrazem i przeszkodami naturalnymi. Pozwalają przeżyć prawdziwą przygodę.

W roku 2020 chętni, którzy zdecydują się na start w niecodziennym biegu z przeszkodami, będą mogli sprawdzić się w 4 formułach: Intro (3 km, 15 przeszkód), Rekrut (6 km, 30 przeszkód), (12 km, 50 przeszkód), (21 km, 70 przeszkód). Dzieci (4-11 lat) i młodzież (12-15) będą mogli wziąć udział w dedykowanych dla nich formułach: Kids (1 km, 10 przeszkód) i Junior (2 km, 15 przeszkód). Całe rodziny będą mogły stanąć na starcie Runmageddonu Family i pokonać wspólnie trasę dwóch kilometrów najeżonych ponad 15 przeszkodami.

Osoby, które myślą o starcie w Runmageddon Ełk, mogą już zakupić pakiet startowy. Im szybciej zdecydują się na to, tym z bardziej atrakcyjnej oferty cenowej skorzystają. Ceny w listopadzie wahają się od 49 do 209 złotych.

Organizator ekstremalnych biegów z przeszkodami zaplanował już kilka eventów na rok 2020 w Polsce. Pierwszy z nich odbędzie się na koniec lutego w Warszawie, drugi 4-5 kwietnia we Wrocławiu. Następnie 16-17 maja Runmageddon zawita w Trójmieście, a pod koniec maja ponownie trafi do Warszawy. Dwie edycje Runmageddonu zaplanowane są także w Czechach. Jeden z nich w okolicach Pragi cieszyć będzie uczestników na majówkę (1-3 maja Runmageddon Gladiator Race Milovice), drugi odbędzie się niecałe 50 km od granicy w Libercu w dniach 24-26.07.

Źródło: informacja prasowa; fot. Runmageddon

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie po schodach. Jak to robić poprawnie? Co to daje?

Bieganie po schodach możemy traktować nie tylko jako uzupełnienie treningu biegowego, ale także jako solidną sesję rozwijającą siłę. Trening ten świetnie wpływa na wzmocnienie mięśni nóg - czworogłowy uda, łydek oraz pośladków. A w okresie jesionno-zimowym stanowi alternatywę do codziennych ćwiczeń na mroźnym powietrzu. Jak trenować bieganie po schodach? Konsultacji przy temacie udzieliła Sylwia Ejdys-Tomaszewska. (więcej…)