PUMA Velocity NIITRO 3
Wiemy dużo o najnowszych butach do biegania PUMA Velocity NIITRO 3!

polecane

Wiemy dużo o najnowszych butach do biegania PUMA Velocity NIITRO 3!

Tomasz Wołoćko
24 stycznia, 2024
Aktualności

PUMA prezentuje najnowsze buty biegowe PUMA Velocity NITRO 3. Nowy model został wzbogacony o dwa dodatkowe milimetry pianki NITROFOAM, dzięki czemu buty świetnie sprawdzą się w każdym rodzaju biegu. Co już wiadomo o tym modelu?

PUMA Velocity NIITRO 3

Podeszwa butów PUMA Velocity NITRO 3 ma unikalną, nasyconą azotem piankę NITROFOAM, która została zwiększona o dwa milimetry, dzięki czemu buty gwarantują bardzo dobrą amortyzację, komfort i wszechstronność. Model ma specjalnie zaprojektowaną, oddychającą cholewkę z siateczki, która została wyłożona materiałem PWRTAPE. Dzięki temu zapewnia ukierunkowane wsparcie w obszarach najbardziej podatnych na obciążenia. Zwijany kołnierz, wzmocniony pianką zwiększa poczucie komfortu i dopasowania do kształtu stopy. Dodatkowo zewnętrzna podeszwa PUMAGRIP zapewnia maksymalną przyczepność na wielu nawierzchniach.

PUMA Velocity NIITRO 3

PUMA Velocity NIITRO 3

Najnowszy model PUMA Velocity NIITRO 3 będzie dostępny w futurystycznej kolorystyce Psychedelic Rush z czarnymi i srebrnymi akcentami oraz z wyróżniającą się białą podeszwą. Model Velocity NITRO 3 Psychedelic Rush będzie dostępny od 24 stycznia 2024 roku u wybranych partnerów handlowych, a od 1 lutego na stronie PUMA.com.

Specyfikacja techniczna:

  • Waga: 264g
  • Wysokość: 36mm
  • HTD: 10mm
  • Kluczowe technologie: pianka NITROFOAM, materiał PWRTAPE, podeszwa PUMAGRIP.

PUMA to jedna z wiodących światowych marek, projektująca, rozwijająca, sprzedająca i wprowadzająca na rynek obuwie, odzież i akcesoria sportowe. Od 75 lat PUMA nieustannie rozwija sport i kulturę, tworząc produkty dla najszybszych sportowców świata. PUMA oferuje wydajne produkty lifestylowe inspirowane sportem, w takich kategoriach jak piłka nożna, bieganie i trening, koszykówka, golf i sporty motorowe. PUMA współpracuje ze znanymi projektantami oraz markami, dzięki czemu łączy motywy sportowe z kulturą i modą uliczną. Grupa PUMA jest właścicielem marek PUMA, Cobra Golf i stichd. Firma dystrybuuje swoje produkty w ponad 120 krajach, zatrudnia około 16 000 osób na całym świecie, a jej siedziba znajduje się w Herzogenaurach w Niemczech.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; fot. PUMA

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Odzież termoaktywna. Biegacz powinien ją posiadać

Odzież termoaktywna jest niezastąpiona w trakcie treningu, w czasie każdej pogody. Gwarantuje ochronę zarówno podczas deszczu jak i silnego wiatru, gorąca i zimna, dostarczając komfortu. Jednak, czy każdy powinien ją posiadać? (więcej…)