W niedzielę Półmaraton Piła 2019 trasa biegu
W niedzielę Półmaraton Piła 2019. Jaka jest trasa biegu?

polecane

W niedzielę Półmaraton Piła 2019. Jaka jest trasa biegu?

Tomasz Wołoćko
4 września, 2019
Biegi

W niedzielę 8 września wystartuje tegoroczna edycja Półmaraton Piła 2019. Zapisy w dalszym ciągu trwają – aktualnie pozostało 442 miejsca. Tegoroczny limit zawodników został ustalony na 3500 osób. Jaka jest trasa biegu?

W niedzielę Półmaraton Piła 2019 trasa biegu

29. Półmaraton Signify PHILIPS Piła wystartuje już w najbliższą niedzielę 8 września o godzinie 11:00 z al. Wojska Polskiego. Zawodnicy skończą zmagania na mecie usytuowanej na Placu Zwycięstwa. Bieg zostanie rozegrany ulicami Piły, zaś trasa posiada atest AIMS, IAAF, PZLA. W ramach Półmaraton Piła odbędą się Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Kobiet w Półmaratonie. Na bieg dotychczas zapisało się prawie 3,1 tysiąca osób. Jaka jest trasa tegorocznej edycji?

Półmaraton Piła – trasa biegu została podzielona na dwie pętle po Pile. Pierwsza jest o długości około 4,8 km, łączny dystans to 21,0975 km. Trasa pierwszej pętli przebiega ulicami: al. Wojska Polskiego, później rondo i w Jana Pawła II, Browarna, Zygmunta Starego, Stefana Okrzei, Podgórna, Ceglana, Staromiejska, ponownie Stefana Okrzei, Spacerowa, Aleja Piastów do a. Wojska Polskiego, gdzie rozpoczyna się druga pętla po mieście: ul. Dzieci Polskich, następnie Ignacego Jana Paderewskiego do Różanej Drogi, później Aleją Niepodległości do ulicy Wodnej, al. Jana Pawła II, następnie al. Powstańców Wielkopolskich, Łączna, następnie Fritsa Philipsa, Al. Powstańców Wielkopolskich, nawrotka (około 14 kilometr trasy), później w Jana Styki, Kossaka, Janusza Kusocińskiego, Ludowa, Tucholska, Zygmunta Starego, Stanisława Okrzei w Spacerową do mety zlokalizowanej na Placu Zwycięstwa.

UWAGA UWAGA UWAGA !!! – do 7 WRZEŚNIA przedłużamy typowanie…Kto wytypuje ilu uczestników biegu będzie startować…

Opublikowany przez Półmaraton Philips'a Piła Środa, 17 lipca 2019

Pełna interaktywna mapa trasy 29. Półmaraton Signify PHILIPS Piła znajduje się na stronie organizatora.

Oprac na podstawie: https://www.halfmarathon.pl/mapa-interaktywna-polmaraton-pila-2019/; fot. Półmaraton Piła / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Słuchawki do biegania, które nie wypadają z uszu?

W czasie treningu komfortowe wysłuchanie przebojów, takich jak T.N.T. grupy AC/DC, Eye Of The Tiger Survivor czy Can't stop Red Hot Chili Peppers zmotywuje jeszcze bardziej do ruchu. Słuchawki do biegania, które oferują przyzwoitą jakość dźwięku, nie wypadają z uszu i nie trzeba za nie płacić tysiąca złotych są obiektem poszukiwań wielu osób aktywnych fizycznie. Jakie słuchawki wybrać, aby spełniały indywidualne preferencje i nie nadszarpnęły domowego budżetu? (więcej…)