Półmaraton Gdynia 2020 kolejne 5000 pakietów
Półmaraton Gdynia 2020. Kolejne 5000 pakietów!

polecane

Półmaraton Gdynia 2020. Kolejne 5000 pakietów!

Tomasz Wołoćko
2 stycznia, 2020
Aktualności

Czy Półmaraton Gdynia 2020 przyciągnie 30 tys. zawodników? Wygląda na to że tak, bowiem 25 tys. pakietów startowych znalazło już swoich właścicieli, zaś 2 stycznia 2020 roku do sprzedaży trafiła ostatnia pula 5000 nowych miejsc!

Półmaraton Gdynia 2020. Pula pakietów wyprzedana

Organizatorzy World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 z przytupem otwierają nowy rok. W dniu 2 stycznia 2020 roku zaprezentowali pakiet startowy uczestnika biegu masowego, a do sprzedaży trafiła ostatnia pula 5000 pakietów startowych. Na liście jest już rekordowa liczba 25 tysięcy biegaczy!

Pakiet startowy Półmaraton Gdynia 2020, który otrzyma każdy uczestnik biegu masowego, będzie zawierał – poza ujawnionym już wcześniej wyjątkowym medalem – także koszulkę technologiczną marki ASICS oraz pamiątkowy plecak z logo imprezy.

– Czekaliśmy na tę chwilę dość długo, ale w końcu możemy oficjalnie pokazać wszystkie kluczowe gadżety, które znajdą się w pakiecie startowym biegu masowego. Mamy nadzieję, że podobnie jak nasz unikalny medal, również koszulka i plecak spotkają się z ciepłym przyjęciem biegaczy – mówi Piotr Jakóbik, dyrektor marketingu gdyńskiego czempionatu.

Półmaraton Gdynia 2020 kolejne 5000 pakietów

Koszulka marki ASICS – partnera technicznego imprezy Półmaraton Gdynia 2020 – będzie miała na sobie okolicznościowy nadruk w formie odcisku buta na piasku. Z jednej strony nawiązuje on do logo mistrzostw, z drugiej – do lokalizacji mety, która znajdzie się na środku gdyńskiej plaży. Uzupełnieniem pakietu startowego będzie funkcjonalny plecak, ale największą wartość dla biegaczy stanowić będzie bez wątpienia medal czekający na mecie – zaprojektowany w formie kompasu, z ręcznie osadzoną kroplą bursztynu.

World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 ma szansę stać się największym biegiem półmaratońskim w Polsce. Impreza powinna przewyższyć też frekwencyjnie ostatnie edycje biegów masowych towarzyszącym mistrzostwom świata rozegranym w Walencji, Cardiff i Kopenhadze.

Półmaraton Gdynia 2020 zapisy

Na dzień 2 stycznia 2020 roku na liście startowej znajduje się 25 tysięcy biegaczy-amatorów z 73 krajów. Organizatorzy Półmaraton Gdynia 2020 udostępnili właśnie dodatkową pulę ostatnich 5 tysięcy pakietów startowych. Zapisy trwają w portalu www.slotmarket.pl

Nowy rok zaczynamy z przytupem! 💥Przedstawiamy koszulkę techniczną ASICS 👕 oraz plecak 🎒, które znajdą się w pakiecie…

Opublikowany przez World Athletics Half Marathon Championships – Gdynia 2020 Czwartek, 2 stycznia 2020

– To już na pewno ostatnia pula pakietów. Jesteśmy gotowi przyjąć maksymalnie 30 tysięcy zgłoszeń. Jeżeli ten limit również się wyczerpie, będzie to oznaczało definitywny koniec rejestracji – zapewnia Piotr Jakóbik.

Nadchodzące mistrzostwa to unikalna okazja, aby pobiec na jednej trasie z najlepszymi biegaczami świata. Swój udział w imprezie zapowiedział już Ugandyjczyk, Joshua Cheptegei – aktualny rekordzista świata w biegu na 10 km.

Źródło: https://worldathleticshalfmarathon.com/gdynia2020/pl/noworoczne-prezenty-dla-biegaczy/; fot. organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Pierwsze buty do biegania – porady

Pierwsze buty do biegania to coś wyjątkowego, a decyzję o zakupie konkretnej pary, można by porównać do wielu ciekawych rzeczy. Pierwsze bieganie, to już pewna miłość naszych stóp, do nowego, profesjonalnego obuwia. Dlaczego dobrze dobrane buty wspomagają biegacza w trakcie treningu? Jak kupić swoją pierwszą parę butów do biegania, aby nie nabawić się kontuzji?  (więcej…)