Półmaraton Gdynia 2020 kolejne 5000 pakietów
Półmaraton Gdynia 2020. Kolejne 5000 pakietów!

polecane

Półmaraton Gdynia 2020. Kolejne 5000 pakietów!

Tomasz Wołoćko
styczeń 2, 2020
Aktualności

Czy Półmaraton Gdynia 2020 przyciągnie 30 tys. zawodników? Wygląda na to że tak, bowiem 25 tys. pakietów startowych znalazło już swoich właścicieli, zaś 2 stycznia 2020 roku do sprzedaży trafiła ostatnia pula 5000 nowych miejsc!

Półmaraton Gdynia 2020. Pula pakietów wyprzedana

Organizatorzy World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 z przytupem otwierają nowy rok. W dniu 2 stycznia 2020 roku zaprezentowali pakiet startowy uczestnika biegu masowego, a do sprzedaży trafiła ostatnia pula 5000 pakietów startowych. Na liście jest już rekordowa liczba 25 tysięcy biegaczy!

Pakiet startowy Półmaraton Gdynia 2020, który otrzyma każdy uczestnik biegu masowego, będzie zawierał – poza ujawnionym już wcześniej wyjątkowym medalem – także koszulkę technologiczną marki ASICS oraz pamiątkowy plecak z logo imprezy.

– Czekaliśmy na tę chwilę dość długo, ale w końcu możemy oficjalnie pokazać wszystkie kluczowe gadżety, które znajdą się w pakiecie startowym biegu masowego. Mamy nadzieję, że podobnie jak nasz unikalny medal, również koszulka i plecak spotkają się z ciepłym przyjęciem biegaczy – mówi Piotr Jakóbik, dyrektor marketingu gdyńskiego czempionatu.

Półmaraton Gdynia 2020 kolejne 5000 pakietów

Koszulka marki ASICS – partnera technicznego imprezy Półmaraton Gdynia 2020 – będzie miała na sobie okolicznościowy nadruk w formie odcisku buta na piasku. Z jednej strony nawiązuje on do logo mistrzostw, z drugiej – do lokalizacji mety, która znajdzie się na środku gdyńskiej plaży. Uzupełnieniem pakietu startowego będzie funkcjonalny plecak, ale największą wartość dla biegaczy stanowić będzie bez wątpienia medal czekający na mecie – zaprojektowany w formie kompasu, z ręcznie osadzoną kroplą bursztynu.

World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 ma szansę stać się największym biegiem półmaratońskim w Polsce. Impreza powinna przewyższyć też frekwencyjnie ostatnie edycje biegów masowych towarzyszącym mistrzostwom świata rozegranym w Walencji, Cardiff i Kopenhadze.

Półmaraton Gdynia 2020 zapisy

Na dzień 2 stycznia 2020 roku na liście startowej znajduje się 25 tysięcy biegaczy-amatorów z 73 krajów. Organizatorzy Półmaraton Gdynia 2020 udostępnili właśnie dodatkową pulę ostatnich 5 tysięcy pakietów startowych. Zapisy trwają w portalu www.slotmarket.pl

Nowy rok zaczynamy z przytupem! 💥Przedstawiamy koszulkę techniczną ASICS 👕 oraz plecak 🎒, które znajdą się w pakiecie…

Opublikowany przez World Athletics Half Marathon Championships – Gdynia 2020 Czwartek, 2 stycznia 2020

– To już na pewno ostatnia pula pakietów. Jesteśmy gotowi przyjąć maksymalnie 30 tysięcy zgłoszeń. Jeżeli ten limit również się wyczerpie, będzie to oznaczało definitywny koniec rejestracji – zapewnia Piotr Jakóbik.

Nadchodzące mistrzostwa to unikalna okazja, aby pobiec na jednej trasie z najlepszymi biegaczami świata. Swój udział w imprezie zapowiedział już Ugandyjczyk, Joshua Cheptegei – aktualny rekordzista świata w biegu na 10 km.

Źródło: https://worldathleticshalfmarathon.com/gdynia2020/pl/noworoczne-prezenty-dla-biegaczy/; fot. organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Co jeść do 30 minut po bieganiu?

Kwestia - co jeść po bieganiu - jest jedną z najczęściej omawianych, przy temacie żywienia sportowców. Co jeść po bieganiu, aby dostarczyć naszemu organizmowi odpowiednią dawkę energii? Jakie posiłki wybierać, gdy chcemy szybciej się regenerować i budować siłę? (więcej…)