Pho3nix Kids Półmaraton
Pho3nix Kids Półmaraton czeka na najmłodszych biegaczy!

polecane

Pho3nix Kids Półmaraton czeka na najmłodszych biegaczy!

Jerzy Stawiński
18 lutego, 2024
Aktualności

Wystartowały zapisy na Pho3nix Kids Półmaraton. W biegach organizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie mogło wystartować aż 900 dzieci. Na startujących czeka 6 dystansów z metą na Placu Marka.

Pho3nix Kids Półmaraton

Wielki dzień dla biegaczy w wieku od 1 do 15 lat to już tradycyjnie sobota poprzedzająca poznański Półmaraton – 13 kwietnia 2024. Każdy uczestnik biegu otrzyma medal, koszulkę typu T-shirt, worek oraz upominek. Opłata startowa wynosi 25 złotych. Dzieci można rejestrować wyłącznie poprzez formularz online. W każdej grupie wiekowej obowiązują limity uczestnictwa. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Sponsorem tytularnym biegów dla dzieci jest Fundacja PHO3NIX, która stawia sobie za cel wspieranie sportowych pasji dzieci i młodzieży.
Regulamin zawodów oraz więcej informacji: www.halfmarathon.poznan.pl.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; zdjęcia autorstwa: Adam Ciereszko

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Tanie buty do biegania. Czy opłaca się kupić buty do 100 zł?

Świat biegacza byłby cudowny, gdyby buty do biegania były tanie, wytrzymałe, zapewniały odpowiedni poziom amortyzacji i wygody. A najlepiej, gdyby przy tym wszystkim jeszcze dobrze wyglądały. Czy, aby to wszystko zagwarantować trzeba wybierać jedynie spośród drogich butów? Aby odpowiedzieć na to pytanie sięgnęliśmy po buty Kalenji Ekiden Active, które kosztują 99 zł. (więcej…)