Runmageddon Wrocław Stadion 2020
Nowości Runmageddonu we Wrocławiu

polecane

Nowości Runmageddonu we Wrocławiu

Jerzy Stawiński
4 marca, 2020
Aktualności

W dniach 4-5 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się jedyny w tym roku wrocławski Runmageddon. Będzie najeżony nie tylko przeszkodami, ale także nowościami, a wśród nich nowa przeszkoda, nowe medale oraz nowe rozgrywki ligowe. Atrakcją dodatkową będzie wielki zlot Food Trucków.

Runmageddon Wrocław Stadion 2020

W weekend 4-5 kwietnia 2020 roku mieszkańcy Wrocławia i okolic będę mieli jedyną w tym roku okazję, by w swoim mieście wystartować w Runmageddonie. Ekstremalny bieg z przeszkodami odbędzie się ponownie na Stadionie Wrocław, który bardzo spodobał się uczestnikom jesiennej edycji. Kwietniowy bieg zaskoczy mnóstwem nowości i atrakcji. Jedną z nich będzie festiwal jedzenia, czyli zlot ciężarówek z bogatą ofertą kuchni międzynarodowej. Tuż obok Miasteczka Runmageddonu stanie aż 60 aut z pysznościami. Atrakcją dla kibiców, ale także uczestników będzie start Ligi Runmageddon Games. Ponownie do Wrocławia zjadą najlepsi i najbardziej sprawni zawodnicy Polski, znani między innymi z programu telewizyjnego „Ninja Warrior”.

Runmageddon Wrocław 2020

Nowy sezon zobowiązuje do nowych medali. Mieszkańcy Dolnego Śląska, którzy mają już na swoim koncie kilka startów we wrocławskich eventach będą mogli zdobyć zupełnie inne medale. Co więcej, w tym roku będą one spersonalizowane za pomocą dodatkowego magnesu z informacją, gdzie został zdobyty. W pakiecie startowym znajdą też nową koszulkę z logo marki oraz, chustę na szyję typu buff. Runmageddon Wrocław po raz pierwszy w tej lokalizacji zaprasza osoby po 16 r.ż. do udziału w Nocny Rekrucie. Nocny bieg po stadionie będzie niezapomnianą przygodą. Pierwszy raz w historii Runmageddonu fani ekstremalnych wyzwań będą mogli sprawdzić się startując w nowej serii „Challange”. Dedykowanej dla Runmageddończyków, którzy chcą podnieść sobie poprzeczkę, startując na trasie serii Elite (biegaczy przeszkodowych) na nieco innych zasadach. Debiut będzie miała też nowa przeszkoda – kombinacja metalowych uchwytów i lin.

Runmageddon Wrocław zapisy 2020

Nowe medale będą czekać też na dzieci w wieku 4-11 lat, które zdobędą metę Runmageddonu KIDS Wrocław. W tym roku, w pakiecie startowym najmłodsi znajdą tzw. komin na szyję o nowym wzorze i silikonową opaskę z nazwą formuły. Dostaną też jeden z 4 kolorowych magnesów, z których regularnie startując będą mogli ułożyć napis „Kids”. Na ich trasie Rumageddon Wrocław 2020 staną też nowe przeszkody. Jedną z nich jest „Rampa Kids” przypominająca tę, wykorzystywaną do jazdy na deskorolce. Nastolatkowie (12-15 lat) też mogą liczyć na nowy medal Runmageddonu Junior, ale najpierw muszą pokonać nową trasę. Do tej pory uczestnicy rozpoczynali swój bieg w strefie dla dorosłych, a kończyli na mecie formuły Kids. W tym roku nastoletni startujący będą w całości biec po trasie dla dorosłych, pokonując wybrane przeszkody.

Osoby, które zdecydują się na wzięcie udziału w Runmageddon Wrocław 2020 do wyboru mają aż cztery formuły: Intro (3 km, 15 przeszkód), Rekrut Dzienny lub Nocny (6 km, 30 przeszkód), Classic (12 km, 50 przeszkód). Rodzice z dziećmi mogą wystartować w 2-kilometrowej formule Runmageddon Family. Najmłodsi w wieku 4-11 lat mogą pokonać dystans KIDS 1 kilometra z 10 przeszkodami, a nastolatkowie (12-15 lat) Runmageddon Junior.

Runmageddon Stadion Wrocław zapowiada się obiecująco nie tylko dla uczestników, ale także dla kibiców.

Źródło: informacja prasowa; fot. Runmageddon

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Latarka do biegania. Po jaką sięgnąć, gdy szukamy praktyczności?

Czy jesteś osobą, która trenuje w niedostatecznie oświetlonych warunkach? Wtedy, gdy wzrasta ryzyko kontuzji? Z myślą o takich sportowcach, którzy kolekcjonują wspomnienia niebezpiecznych treningów po zmroku, powstała mała i lekka czołówka. Przekonaj się, jak latarka do biegania może zmienić te niekorzystne warunki na bardziej bezpieczne i przyjazne. (więcej…)