Runmageddon Wrocław wystartował
Runmageddon Wrocław wystartował! [TRASY, ZDJĘCIA, PLAN]

polecane

Runmageddon Wrocław wystartował! [TRASY, ZDJĘCIA, PLAN]

Jerzy Stawiński
20 października, 2019
Aktualności

20 października jest drugim dniem Runmageddon Wrocław! Warto odwiedzić rejony Stadionu Wrocław, aby przekonać się, z jakimi przeszkodami zmagają się miłośnicy biegów ekstremalnych. Jest to także dzień Mistrzostw Polski Biegów Przeszkodowych by Runmageddon i Finał Ligi. Jak wygląda plan dnia? Gdzie są zdjęcia uczestników?

Runmageddon Wrocław 20 październik

Runmageddon Wrocław na stałe rozgościł się w stolicy Dolnego Śląska. Drugi dzień biegów (20 października, niedziela) przyniesie rozstrzygnięcie Mistrzostw Polski Biegów Przeszkodowych by Runmageddon oraz Finału Ligi. Tysiące osób weźmie udział w tej, ostatniej w tym sezonie, rozgrywce. W godz. 9:00 i 9:15 profesjonalni zawodnicy przeszkodowi zawalczą o tytuł najlepszego, a w godzinach 9:30-12:00 rozegrany zostanie Finał Ligi na zasadach Open. Każdy kto weźmie udział w Finale będzie musiał pokonać dystans 10 kilometrów z 50 przeszkodami, który zazwyczaj zarezerwowany jest dla serii Elite.

Runmageddon Wrocław 2019

W niedziele, 20 października również najmłodsi (4-11 lat) będą mogli przeżyć sportową i niezapomnianą przygodę. Po raz pierwszy we Wrocławiu całe rodziny podejmą się wspólnie wyzwania pokonania trasy Runmageddon Family. Grupy (2-5 os.), z minimum jednym dzieckiem, startować będą w godzinach 15:30 – 16:00.

Stare, ale jare! 🤞🏼 Gamesy wracają do gry! 👊🏼 I to w jakim stylu! Zapowiadamy srogie wejście przeszkodowych zapaleńców – półfinalistów Ninja Warrior Polska! Zobaczcie ich zmagania z najkrótszą, runmageddonową formułą ⬇️⬇️⬇️

Stare, ale jare! 🤞🏼 Gamesy wracają do gry! 👊🏼I to w jakim stylu! Zapowiadamy srogie wejście przeszkodowych zapaleńców – półfinalistów Ninja Warrior Polska! Zobaczcie ich zmagania z najkrótszą, runmageddonową formułą ⬇️⬇️⬇️Live by Samsung, Galaxy S10+

Opublikowany przez Runmageddon Sobota, 19 października 2019

W pierwszy dzień Runmageddon Wrocław (19 października) na trasach walczyli zawodnicy w ramach serii Elite, którzy mierzyli się z 6 km wyzwaniem Rekrut (ponad 30 przeszkód). Tuż po nich, w godzinach 8:30-12:00, startowali zawodnicy w kategorii Open. Od godziny 10:00 swoją przygodę z przeszkodami miały dzieci w wieku 4-11 lat, które startowały w trzech grupach wiekowych.

Runmageddon Wrocław 20 październik zdjęcia

Runmageddon Wrocław w dniu 20 października w skrócie:

NIEDZIELA, 20.10.2019:
Finał 9:00 – 12:00 (serie co 15 minut)
ELITE: 09:00 oraz 09:15
Kids 10:00 – 13:40 (serie co 20 minut)
Family 15:30 – 16:30 (serie co 15 minut)

DEKORACJE

Niedziela 20.10.2019:
Ceremonia wręczenia nagród Mistrzostw Polski Runmageddon – 13:00

Bieżące informacje, zdjęcia, wyniki będą tutaj:

https://bieganieuskrzydla.pl/tag/runmageddon/

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już 200 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Źródło: https://www.runmageddon.pl/; fot. Runmageddon / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Inteligentne wagi, jaki model wybrać? 6 propozycji

Inteligentne wagi mogą zdecydowanie ułatwić życie prezentując w pomocny sposób informacje związane z parametrami naszego ciała. One nie tylko ważą, ale i mierzą, liczą czy sprawdzają – inteligentne wagi posiadają wiele funkcji, a na rynku dostępnych marek jest cała masa. Jaką zatem wagę wybrać? Co powinna posiadać, aby mieć optymalne zastosowanie u osoby aktywnej fizycznie? (więcej…)