Runmageddon Wrocław wystartował
Runmageddon Wrocław wystartował! [TRASY, ZDJĘCIA, PLAN]

polecane

Runmageddon Wrocław wystartował! [TRASY, ZDJĘCIA, PLAN]

Jerzy Stawiński
październik 20, 2019
Aktualności

20 października jest drugim dniem Runmageddon Wrocław! Warto odwiedzić rejony Stadionu Wrocław, aby przekonać się, z jakimi przeszkodami zmagają się miłośnicy biegów ekstremalnych. Jest to także dzień Mistrzostw Polski Biegów Przeszkodowych by Runmageddon i Finał Ligi. Jak wygląda plan dnia? Gdzie są zdjęcia uczestników?

Runmageddon Wrocław 20 październik

Runmageddon Wrocław na stałe rozgościł się w stolicy Dolnego Śląska. Drugi dzień biegów (20 października, niedziela) przyniesie rozstrzygnięcie Mistrzostw Polski Biegów Przeszkodowych by Runmageddon oraz Finału Ligi. Tysiące osób weźmie udział w tej, ostatniej w tym sezonie, rozgrywce. W godz. 9:00 i 9:15 profesjonalni zawodnicy przeszkodowi zawalczą o tytuł najlepszego, a w godzinach 9:30-12:00 rozegrany zostanie Finał Ligi na zasadach Open. Każdy kto weźmie udział w Finale będzie musiał pokonać dystans 10 kilometrów z 50 przeszkodami, który zazwyczaj zarezerwowany jest dla serii Elite.

Runmageddon Wrocław 2019

W niedziele, 20 października również najmłodsi (4-11 lat) będą mogli przeżyć sportową i niezapomnianą przygodę. Po raz pierwszy we Wrocławiu całe rodziny podejmą się wspólnie wyzwania pokonania trasy Runmageddon Family. Grupy (2-5 os.), z minimum jednym dzieckiem, startować będą w godzinach 15:30 – 16:00.

Stare, ale jare! 🤞🏼 Gamesy wracają do gry! 👊🏼 I to w jakim stylu! Zapowiadamy srogie wejście przeszkodowych zapaleńców – półfinalistów Ninja Warrior Polska! Zobaczcie ich zmagania z najkrótszą, runmageddonową formułą ⬇️⬇️⬇️

Stare, ale jare! 🤞🏼 Gamesy wracają do gry! 👊🏼I to w jakim stylu! Zapowiadamy srogie wejście przeszkodowych zapaleńców – półfinalistów Ninja Warrior Polska! Zobaczcie ich zmagania z najkrótszą, runmageddonową formułą ⬇️⬇️⬇️Live by Samsung, Galaxy S10+

Opublikowany przez Runmageddon Sobota, 19 października 2019

W pierwszy dzień Runmageddon Wrocław (19 października) na trasach walczyli zawodnicy w ramach serii Elite, którzy mierzyli się z 6 km wyzwaniem Rekrut (ponad 30 przeszkód). Tuż po nich, w godzinach 8:30-12:00, startowali zawodnicy w kategorii Open. Od godziny 10:00 swoją przygodę z przeszkodami miały dzieci w wieku 4-11 lat, które startowały w trzech grupach wiekowych.

Runmageddon Wrocław 20 październik zdjęcia

Runmageddon Wrocław w dniu 20 października w skrócie:

NIEDZIELA, 20.10.2019:
Finał 9:00 – 12:00 (serie co 15 minut)
ELITE: 09:00 oraz 09:15
Kids 10:00 – 13:40 (serie co 20 minut)
Family 15:30 – 16:30 (serie co 15 minut)

DEKORACJE

Niedziela 20.10.2019:
Ceremonia wręczenia nagród Mistrzostw Polski Runmageddon – 13:00

Bieżące informacje, zdjęcia, wyniki będą tutaj:

https://bieganieuskrzydla.pl/tag/runmageddon/

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 20 wydarzeniach wystartowało blisko 79 tysięcy osób, w tym 67 000 dorosłych i 12 000 dzieci. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już 200 tysięcy uczestników. W 2018 roku Runmageddon rozpoczął swoje ekspansję zagraniczną, organizując pierwszy bieg z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Źródło: https://www.runmageddon.pl/; fot. Runmageddon / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Squeezy, czyli energia dla biegacza na każdym etapie rozwoju

Dobre wyniki sportowe są pochodną nie tylko biegania według planu treningowego, ale też prawidłowej diety i nawodnienia organizmu. Tylko świetnie naoliwiona i zatankowana pod korek maszyna jest gotowa na najcięższą pracę. Taką maszyną jest organizm biegacza, którego zapotrzebowanie na energię jest bardziej złożone niż mogłoby się wydawać. Za jakimi produktami się rozglądać, aby nie brakowało mocy na treningu? Jaką rolę pełnią żele energetyczne? Czy asortyment marki Squeezy może pomóc? (więcej…)