New Balance Bieg na Piątkę staruje już 24 marca
New Balance Bieg na Piątkę staruje już 24 marca. Kończą się PAKIETY STARTOWE

polecane

New Balance Bieg na Piątkę staruje już 24 marca. Kończą się PAKIETY STARTOWE

Kamil Nowak
8 marca, 2024
Biegi

New Balance Bieg na Piątkę wystartuje już 24 marca jako bieg towarzyszący 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonowi Warszawskiemu. Tego dnia ściganie na krótszym dystansie rozpocznie się o 9:30. Dostępnych jest jeszcze tysiąc numerów startowych! Takiej okazji do debiutu lub walki o życiówkę na dystansie 5 kilometrów nie można przegapić!


Limit zawodników niebawem zostanie osiągnięty! Co roku New Balance Bieg na Piątkę spotyka się z coraz większym zainteresowaniem. Na tegoroczne wydarzenie zapisało się już blisko 4 tysiące zawodników, a limit osób tego wydarzenia to 5 tysięcy biegaczy. Istnieje szansa, że zapisy zostaną zamknięte w ciągu najbliższego tygodnia. Wszyscy, którzy myślą udziale w biegu, nie powinni zwlekać z rejestracją!

– Piękne, jubileuszowe miejsca startu i mety – bo byliśmy tu równo 10 lat temu; malownicze okoliczności – bo będziemy podziwiać prawo i lewobrzeżną Warszawę; trasa atestowana i dystans, który dostępny jest dla wszystkich. To będzie świetne wydarzenie, nie można tego przegapić. Debiutanci mogą tu przeżyć wielką biegową przygodę i zakochać się w bieganiu, weterani zaś powalczą o życiówki. – mówi prezes Fundacji „Maraton Warszawski” Marek Tronina.

Bieg startuje w niedzielę, 24 marca o godzinie 9:30. Podobnie jak 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski, „piątka” rozpocznie się na moście Poniatowskiego, a jej trasa poprowadzi wzdłuż Alei Jerozolimskich aż do Ronda De Gaulle’a. Tam biegacze zrobią nawrotkę. Następnie Wybrzeżem Szczecińskim oraz ulicą Siwca skierują się w stronę mety usytuowanej na błoniach PGE Narodowego.

– Niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, intensywności treningów, motywacji czy wyznaczonych celów, dla marki New Balance jeśli biegasz, jesteś biegaczem. Bieg na Piątkę wpisuje się w tę ideę i jest doskonałą okazją, aby celebrować radość z biegania, która sprawia, że stajemy się lepszą wersją siebie. – mówi Iga Bielawski, CEE Marketing Director w New Balance.

Pamiątkowe medale otrzymają na mecie wszyscy finiszerzy biegu, niezależnie od wyniku. W tym roku na biegaczy New Balance Biegu na Piątkę czekać będą medale z wyrzeźbionym Mostem Poniatowskiego ozdobione kwitnącymi na wiosnę tulipanami. Na rewersie przewidziano miejsce na pamiątkowy grawerunek osiągniętego czasu i imienia uczestnika.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się przez stronę: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/
Fundacja „Maraton Warszawski” prowadzi również biegową akcję charytatywną #BiegamDobrze, więcej o inicjatywie znajdziesz na: https://nnpolmaratonwarszawski.com/biegamdobrze
Więcej informacji o nadchodzącym biegu: https://nnpolmaratonwarszawski.com/informator/

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie w chłodne i wietrzne dni. W co się ubrać?

Bieganie w chłodne i wietrzne dni nie należy do najprzyjemniejszych. Patrząc na coraz krótsze dni, chłód i wiatr uprzykrzający życie niejednemu biegaczowi można powiedzieć, że czeka nas jeden z najgorszych okresów treningowych. Wszystko to utrudnia utrzymanie optymalnej ciepłoty ciała i komfortu. Trzeba pamiętać również o zwiększonym ryzyku złapania przeziębienia. W co się ubrać, aby chronić się przed chłodem i przenikliwym wiatrem? (więcej…)