Koszulki 18. Półmaratonu Warszawskiego
Koszulki 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego i New Balance Biegu na Piątkę!

polecane

Koszulki 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego i New Balance Biegu na Piątkę!

Tomasz Wołoćko
12 lutego, 2024
Aktualności

Największy bieg na dystansie półmaratonu w Polsce wystartuje w niedzielę 24 marca! Towarzyszyć mu będzie New Balance Bieg na Piątkę. Na listach startowych jest już prawie 11 tysięcy osób, a rejestracja cały czas trwa. Wiosna wystartuje w Warszawie i wiosenne będą też koszulki, które założą uczestnicy biegów.

Koszulki 18. Półmaratonu Warszawskiego

Kolor, w którym zobaczymy w tym roku biegaczy w Warszawie to jasny kremowy. Przygotowano dwa kwiatowe wzory – różne dla dwóch biegów, które odbędą się w przedostatnią niedzielę marca. Oba projekty nawiązują do warszawskiego skyline’u. Zgodnie z tradycją uczestnicy dłuższego dystansu mają do wyboru koszulki techniczne od New Balance oraz koszulki bawełniane. Po raz pierwszy na rękawie koszulki na 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski znajdzie się dedykowany stempel z długością dystansu i hasłem biegu: Wiosna wystartuje w Warszawie! Dla panów główny, kwiatowy wzór ma akcent granatowy, dla pań – pomarańczowy.

Koszulki 18. Półmaratonu Warszawskiego

Uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę mogą zamówić do swoich pakietów techniczne modele koszulek. W głównym elemencie koszulki na ten bieg dominuje kolor czerwony. Kwiaty zarysowano ciemnym bordowym. Hasło na koszulce zachęca do przybicia piątki.

Koszulki 18. Półmaratonu Warszawskiego

Jak zamówić koszulkę?
Tegoroczne koszulki można zamówić podczas rejestracji na bieg lub dokupić do opłaconego już pakietu, korzystając z możliwości edycji danych w formularzu. Cena modelu bawełnianego to 49 złotych, zaś koszulki technicznej – 79 złotych. Zmiana rozmiaru koszulki lub jej zamówienie możliwe jest do 14.03.2024 r. Liczba koszulek w poszczególnych rozmiarach jest ograniczona!

Zapisy trwają!
Dołącz do grona biegaczy, którzy 24 marca razem przywitają wiosnę. Tego dnia o 10:00 wystartuje New Balance Bieg na Piątkę, a o godzinie 11:00 – 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski. Wybierz dystans, który chcesz pokonać i zapisz się na bieg. Przeżyj biegową przygodę w stolicy Polski. Wiosna startuje w Warszawie!

Więcej informacji o nadchodzącym biegu: https://nnpolmaratonwarszawski.com
Zapisy: https://rejestracja.maratonwarszawski.com

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar V650 – komputer rowerowy z GPS – recenzja

Polar V650 jest komputerem rowerowym z wbudowanym modułem GPS. Tak wyposażony umożliwia dostęp do szczegółowych danych o treningu i wskazówek do efektywnego trenowania. Jak Polar V650 sprawdza się podczas ostrej jazdy na rowerze?  (więcej…)